Mastery Głosowanie

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Mastery Głosowanie

Post autor: Dydu »

Jako że kandydatów jest 9 w tym DMP:

1. Kraków
2. Olsztyn
3. Orcze Gniazdo
4. Master Blaster
5. Gdańsk
6. DMP Warszawa
7. Macki Łódz
8. Lublin
9. Poznań

Proponuje przyjęcie wszystkich kandydatur przez aklamację, jeżeli do 07.02.2016 nie pojawi się sprzeciw to powyższe Mastery bedą zatwierdzone.

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 899
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Mógłbyś dopisać proponowane terminy (jeżeli są). W przypadku tych samych dat, bez głosowania może się nie obejść.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Laik pisze:Styczeń - wolny
Luty - Kraków 20-21
Marzec - wolny
Kwiecień - Olsztyn
Maj - Orcze Gniazdo
Czerwiec - Master Blaster
Lipiec - Gdańsk
Sierpień - DMP Warszawa
Wrzesień - Macki
Październik - Lublin
Listopad - Poznań
Grudzień - wolny

ślivek
Kretozord
Posty: 1661

Post autor: ślivek »

Niezła reakcja lohost.
5.1 Dziewięć rang klasy master przyznawanych jest w głosowaniu spomiędzy zgłoszonych turniejów w ciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia sezonu Ligi.
Głosowanie musi być. Ale niezależnie od tego jak będziemy głosować to te zgłoszone imprezy są masterami (chyba, że nie dopełnią regulaminu w innych punktach). Taki mamy regulamin - dziurawy i trzeba go połatać.

Lohost - doprecyzuj proszę swój głos. Jesteś przeciwko którejś kandydaturze czy wszystkim czy jak?

mój głos:
Za wszystkimi kandydaturami.
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1661

Post autor: ślivek »

Ja wiem, że teraz to regulamin jest przestarzały i trzeba go zmienić asap.
Ale nie wiem dlaczego chcesz teraz stosować interpretacje regulaminu jaki byś chciał by był zamiast tego który obecnie jest.
Obecnie reg jest tak dziurawy, że nie określa w ogóle w jaki sposób powinno przebiegać to głosowanie masterowe. Do tego stopnia, że nawet jeśli by wszyscy "byli na nie" to i tak to są mastery bo nie ma innych kandydatur. Takie życie. Jednak głosowanie musi być aby było ważne. Więc jakiekolwiek trzeba zrobić i tutaj faktycznie Dydu nie bardzo dobrze zrobił, że od razu nie powiedział wprost, że to głosowanie jest zwyczajne a nie żadne aklamacje.
Po prostu nie wiem jakie jest Twoje "jak trzeba" i nie uważam by wynikało ono jasno z regulaminu ;)
To, że zwyczajowo tak ładnie wyglądały głosowania było spowodowane tym, że po kandydatur było więcej niż miejsc i tyle.

Cieszę, się, że chcesz naprawić regulamin. Co sądzicie o jakimś google docu dla chętnych spośród LL do przygotowania nowego regulaminu?
Może jednak się zgłosisz na moderatora? Ładnie prosimy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

lohost pisze:... Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

W sumie inaczej, wyjscie jest dosyc proste.

Sprzeciw.
W sumie idąc przykładem Dymitra z 2014 zamykam głosowanie, liczba kandydatur nie przekracza liczby miejsc więc wszystkie wymienione w pierwszym poście kandydatury otrzymują Mastery.

ODPOWIEDZ