ROTTEN FACTORY MINIATURES

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ROTTEN FACTORY MINIATURES

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Wind_sower i Falubaz przekonaliście mnie:), będziecie mieć z łapami. Zrobię je w dwóch wersjach: z kołami lub z łapami. Najpierw skończę jednak ten, bo już mi leży z pół roku, a postanowiłem, że nie wezmę się za nic nowego dopóki nie skończę starych projektów:).

Gervaz, no właśnie nie rozumiem trochę tego kroku, bo to naprawdę był świetny model. Z tego co mi wiadomo, concept zrobił Adrian Smith, a to zawsze kończy się sukcesem:). Mam nadzieję, że nie zrobią go w nowej wersji, bo nowa stylistyka GW mi totalnie nie siedzi...

Cookie Monster, jesteś podłym człowiekiem ;P. teraz zamiast kończyć "stare oldschoole" to przeglądam zdjęcia muszkietów ;P. Jestem za i taki model na 100% powstanie!

Sztandarowy i zmutowany ogr już są na wykończeniu i za niedługo pewnie coś wrzucę :)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Po pierwsze - wycofują się z finecastu, przechodzą tylko na plastikowe modele. A hellcannon plastikowy nigdy nie powstał. A czy warto po nim płakać? Moim zdaniem - niekoniecznie. Figurka była mało pomysłowa - armata zbudowana z czaszek. A temacie demonicznych dział można by pokusić się o coś bardziej odjechanego.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Rotten ogólnie gratuluje Ci wytrwałości i zaangażowania. Najczęściej kończy się, że ktoś wrzuca koncept, każdy chwali, a później świerszcze grają w topicu :)

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Gervaz mam nadzieję, że druga moja propozycja Rotten cannona Cię usatysfakcjonuje ;)

Dzięki wielkie Wind_sower. Tak naprawdę to najbardziej mnie motywuje Wasze zainteresowanie i komentarze :)

Na fejsie nowy model:).Niżej więcej zdjęć nowego modelu i trochę wipów z armaty:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Fajne fajne! Podobają mi się czaszki na maczudze u sztandarowca. A działo to bym chętnie zobaczył gotowe :)

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Pomyśl o alternatywnych rękach, to dużo da a wysiłek w sumie nie wielki.
Prace bardzo fajne, choć nadal uważam że cannon powinien nie mieć kół, a macki.

Albo nogi gąsienicy, zwierzątka ;)

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Co do upadłych mogły by to być jednostki stylizowane na gladiatorow, jakaś macka dodatkowo czy ręką w zależności od boga,siatki wlocznie topór i trochę pancerza.
Obrazek

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Gervaz - niestety na jedno działo i drugie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Mam jednak nadzieję, że do końca marca mi się uda obydwa dokończyć :)

Durant - Działo będzie w dwóch wersjach. Pierwsze na kółkach, drugie zmutowana na nogach :). Alternatywne ręce nie są czasochłonne, ale puki co wolę czas przeznaczać na nowe modele;). Może za jakiś czas pomyśle o zestawach bitsów.

Kopyt - trochę nie mój klimat, ale pomyślę nad tym.

W przyszły czwartek pojawią się dwa nowe modele: Zmutowany ogr i drugi zmutowany ogr;). Nie obiecuje , ale może uda mi się do tego czasu wrzucić jeszcze pięć innych modeli.

Awatar użytkownika
Prawda
Plewa
Posty: 5

Post autor: Prawda »

Szkoda, że nie zdecydowałeś się na ulepienie pokurczy jak w oryginalnej helce. Miałbyś jeszcze kilku klientów więcej. :wink:

A tak to fajne prace, na działo czekam szczególnie niecierpliwie. :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Kiedy sprzedaż ja pytam !
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Prawda - ale ja lepię oryginalny Rotten Cannon, więc nie wiem skąd to porównanie;P. W planie mam paru rottenowych krasnali, więc można będzie sobie coś pokombinować:).

dzikki - już niedługo:).

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Jakby co, to mogę dać namiary na znajomego, co współprowadzi odlewnię figurek z żywicy.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Żeby to nie było "soon" jak u blizzarda:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Jakbym mógł jeszcze zasugerować, to przydał by się jakiś rydwan... ciągnięty przez stworzenia - wynaturzone i oślizgłe konie, z jakimiś rogami, otwartymi ranami itp.
I taki demoniczny książe zgnilizny - o skrzydłach muchy, robactwem toczącym ciało, baryłkowatym korpusie i chudych kończynach.
Zgniłe krasnale to dobry pomysł - jakby były potem dostępne do dokupienia... czekam na Hellcannona i była by miła obsada. A i drugim działem, takim chorym i obmierzłym do szpiku bym nie pogardził ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Gervaz - dzięki za odpowiedź na priv :)

Cookie Monster - staram się jak mogę żeby to ruszyło, ale mam z tym sporo kombinowania.

Dzikki - Mam w planach rydwan i inne zgniłe, zmutowane modele. Najpierw jednak chce pokończyć stare projekty, bo boje się, że gdzieś przepadną. Skrobnę listę co chce by powstało do końca marca i poszło na sprzedaż jako pierwsza fala. Potem wrzucę listę kolejnych, nowych projektów.

Sporo mam tego do zrobienia, a ostatnio codzienne obowiązki odciągają mnie od pracy nad modelami. Proszę o cierpliwość :).
Ostatnio zmieniony 5 mar 2016, o 19:32 przez ROTTEN_FACTORY, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Jestem za. Jak rozumiem te pęcherze na górze będą takie uwypuklone , by dało radę zmalować je na wypełnione płynem?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"


Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Me like it, chociaż wyobrażałem sobie to troche inaczej :D

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Wind_sower - Mam nadzieję, któryś z kolejnych modeli Ci bardziej podpasuje :)

Zapraszam do polubienia fejsa, by być na bieżąco :). znajdziecie tam sześć nowych modeli i nowe szkice.

aktualny WIP:

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ