Seriale wszelakie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Seriale wszelakie

Post autor: Afro »

Aldean pisze:Gotham kupa gnoju i niedrogo, przestalem ogladac...
To o drugim odcinku po przerwie (bo tego jeszcze nie widziałem)? Bo pierwszy był całkiem dobry.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Afro pisze:
Aldean pisze:Gotham kupa gnoju i niedrogo, przestalem ogladac...
To o drugim odcinku po przerwie (bo tego jeszcze nie widziałem)? Bo pierwszy był całkiem dobry.
tak dokladnie.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

A co było nie tak z tym odcinkiem? Właśnie obejrzałem i IMO cały czas trzyma poziom.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ja wiem ja wiem. Afro mi da plusa Ziemas powie, że się nie znam.

A odpowiedź jest mega prosta. Bruce Wayne. Dziękuje za uwagę :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

ok, czyli nie tylko ja tak mysle ;)
wlasnie ogladajac drugi odcinek po przerwie zastanawialem sie co sie zmienilo wzgledem pierwszego ktory trzymal poziom.
nie bylo bruca ;)
w drugim sezonie zrobili juz go bardziej znosnego ale teraz znowu powrot do do buca bez wyrazu.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Gokish pisze:Ja wiem ja wiem. Afro mi da plusa Ziemas powie, że się nie znam.

A odpowiedź jest mega prosta. Bruce Wayne. Dziękuje za uwagę :D
+1 ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gokish w punkt :) A tak serio to faktycznie bieda, ale imo przez to, że rezygnuja z charyzmatycznych postaci (Joker, Pingwin) na korzyść totalnie kurde niewiadomo jakich (Strange, Freeze). Rownowage by trzymali a nie. Na plus tylko marginalizacja Riddlera :P

Lucek ma jeszcze 6 odcinków na zasłużenie na drugi sezon, imo może to zrobić dobrze, ale odejscie od komiksu jest bardzo dużo - i moze dobrze, bo komiks jest dość "special" jeżeli wiecie o czym mówię :D a Tom Ellis po prostu kradnie show
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

-Qc- pisze: Lucek ma jeszcze 6 odcinków na zasłużenie na drugi sezon, imo może to zrobić dobrze, ale odejscie od komiksu jest bardzo dużo - i moze dobrze, bo komiks jest dość "special" jeżeli wiecie o czym mówię :D a Tom Ellis po prostu kradnie show
!!!

najlepszy serial tego sezonu, hands down!! ellis gra przeswietnie
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Ellis rzeczywiście gra super ale najlepszym serialem tego sezonu jest iZombie.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

A to się poprawiło coś po pierwszym sezonie? Bo kilka odcinków oglądałem i bida straszna.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Bardzo fajny serial, trzyma poziom cały czas. Ale jak nie lubisz klimatu zombie to Ci się nie będzie podobał.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

A nie wiem dla mnie to jakieś takie głupawe było :D może dlatego odpuściłem.

Quantico kręci dalej mocno. Blindspot też trzyma poziom. No i dla mnie perełką tego sezonu jesień/zima jest jednak Limitless.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Limitless jak dojdzie do jakiejs powazniejsze intrygi to będzie lepiej.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie wiem ilu oglada House of Cards, ale ten sezon jest dla mnie jednym z lepszych, jestem w polowie i po srednim 3ecim sezonie tym jestem zachwycony.

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Żartujesz ? Jak można przygód drugiego wcielenia naszego prezydenta nie oglądać :P
Jako żywo, wreszcie coś się dzieje bo w 3cim nudziłem się na śmierć i gdyby nie moja panna to w ogóle bym przestał oglądać

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Damn, to muszę wrócić i obejrzeć ten 3 sezon, żeby wiedzieć co się dzieje w 4tym :)
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

GrimgorIronhide pisze:Żartujesz ? Jak można przygód drugiego wcielenia naszego prezydenta nie oglądać :P
Jako żywo, wreszcie coś się dzieje bo w 3cim nudziłem się na śmierć i gdyby nie moja panna to w ogóle bym przestał oglądać
Trzeci byl najslabszy, ale czwarty chyba na rowni z pierwszym poki co jak dla mnie.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

4 ma to samo jebnięcie co pierwszy i drugi. Dlatego oglądam już drugi raz xD
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ziemko pisze:Nie wiem ilu oglada House of Cards, ale ten sezon jest dla mnie jednym z lepszych, jestem w polowie i po srednim 3ecim sezonie tym jestem zachwycony.
pierwszy odcinek był taki sobie :P a 3 nie byl sredni, był tragiczny. :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

ktoś ogląda Wikingów tutaj?

całkiem fajnie expi Bjoern teraz 8)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ