Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Hearthstone

Post autor: Lazur »

Chyba się mylisz oczko. Ta druga jest fajniejsza. Staty jak yeti i jeszcze ma lepszą rekombulacje. Zmieniasz sobie minionka który ma albo mało hp albo np zużył już battlecry i jest niepotrzebny a w zamian dostajesz lepszego choć losowego. Świetna sprawa
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Obie są dość fajne. Ale shaman ma w tej kwesti malutko konkurencji :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Ogromnym plusem tego z tauntem jest to, ze tam jest napisane summon a nie play więc totemy z tuscar totemic tez sie liczą.
I jeszcze zastanawiam sie co by sie stało gdyby użyć rekombulatora na deathwigu?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

oczko pisze:Nic specjalnego. Ta pierwsza pewnie może się pojawiać druga watpie
Nie ocenie twojej wypowiedzi. Kompletnie sie nie zgadzam. Jedne z bardziej grywalnych kart z tego dodatku - obie.

Moj deathrattle hunter ma nowa mlodosc, radzi sobie prawie ze wszystkim, choc tez potrafi przegrac prawie ze wszystkim jesli slabe rozdanie podejdzie. Co najwazniejsze dla mnie nikt tak nie gra :)
Aczkolwiek po wprowadzeniu wilda niestety deck tylko tam bedzie mozna zobaczyc bo 3/4 kart to naxx + gvg .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

nico pisze:Ogromnym plusem tego z tauntem jest to, ze tam jest napisane summon a nie play więc totemy z tuscar totemic tez sie liczą.
I jeszcze zastanawiam sie co by sie stało gdyby użyć rekombulatora na deathwigu?
Pewnie nie moglbys, bo nie ma monsterka za 11
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Może resummon? Nie pamiętam czy jest napisane że zmienia w coś innego. Z humorem blizzarda pewnie zmienia w chickena :P
Obrazek

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

L2P oczko, obie karty do shamana są naprawdę mocne.
Pierwsza przywołasz 2 totemy i masz 5/5 za 4 many, co już jest bardzo mocne. Każdy dodatkowy totem tylko ulepsza tą kartę. Autoinclude w każdym shamanowym decku, nawet w ruch/face.
Druga to yeti z efektem heala i podbicia statów. Nie mówiąc już o tym, jak bardzo OP jest zamiana np totemu od heala w 2 dropa 3/2 lub 2/3. Bardzo duży power level i wszechstronność.

Imo obie te kart będą masowo pojawiać się u shamana i to prawdopodobnie w 2 kopiach. I bardzo dobrze, bo to są właśnie karty, których shaman potrzebował do gry midrangem.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

AndrzejAndrzej pisze:L2P oczko, obie karty do shamana są naprawdę mocne.
Pierwsza przywołasz 2 totemy i masz 5/5 za 4 many, co już jest bardzo mocne. Każdy dodatkowy totem tylko ulepsza tą kartę. Autoinclude w każdym shamanowym decku, nawet w ruch/face.
Druga to yeti z efektem heala i podbicia statów. Nie mówiąc już o tym, jak bardzo OP jest zamiana np totemu od heala w 2 dropa 3/2 lub 2/3. Bardzo duży power level i wszechstronność.

Imo obie te kart będą masowo pojawiać się u shamana i to prawdopodobnie w 2 kopiach. I bardzo dobrze, bo to są właśnie karty, których shaman potrzebował do gry midrangem.
Nie wierze, ze to powiem, ale zgadzam sie z Andrzejem w 100%.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Oczko chyba w inną grę gra :D Andrzej ładnie wyłożył moc tych kart.
Jedyne co to pewnie będzie ten co zamienia jak nie będzie czegoś droższego to zrobi reheal i tyle albo kura :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

=
Druga to yeti z efektem heala i podbicia statów. Nie mówiąc już o tym, jak bardzo OP jest zamiana np totemu od heala w 2 dropa 3/2 lub 2/3. Bardzo duży power level i wszechstronność.

Imo obie te kart będą masowo pojawiać się u shamana i to prawdopodobnie w 2 kopiach. I bardzo dobrze, bo to są właśnie karty, których shaman potrzebował do gry midrangem.
Ten rekombulator jeszcze z brannem bedzie sie kombił,biorąc już ten healing totem to mozna np yetiego wyciągnąc ,a to juz jest value

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Andrzej tylko poszerzył to o czym ja już pisałem ;)
Obrazek

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

8)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Z wrażeni Ziemko usunie Ci bana z konta na ktorym masz 7k postów andrew
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:Oczko chyba w inną grę gra :D Andrzej ładnie wyłożył moc tych kart.
Jedyne co to pewnie będzie ten co zamienia jak nie będzie czegoś droższego to zrobi reheal i tyle albo kura :D
Nawet jesli niczego nie polepszy to badz co badz jest kurde YETI. Wysmienity drop na 4ts ture.

Przed chwila mialem jeden z najwiekszych trolli z portalu (przeciwnika) ma na stole giermka argentu i minibota. Ja uczennice maga. Portal i kto? Blood knight.... W drugie turze 9/9 na stole. Biedny bezmozgi sekretladin jak mi go bylo zal.
Myslalem ze van cleefa 8/8 w drugiej turze nic nie przebije, a jednak :)

Portalu bedzie brakowac w tempo ta karta potrafila nieraz gre zrobic.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dlatego mam Blood Knight'a w zoo włożonego xD
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Portalu bedzie brakowac w tempo ta karta potrafila nieraz gre zrobic.
Prawda. Portal to była mega dzika karta. Sam pamiętam jak w jednej grze na arenie miałem dwa i z pierwszego wyskoczył deathwing, a z drugiego tycipłetw #-o .
Dlatego mam Blood Knight'a w zoo włożonego xD
Odważnyś :P . Tarcza (poza grami palkiem i przeciw palkowi) nie pojawia się IMHO na tyle często by wkładać do talii tak sytułacyjną kartę :wink: . Ale co kto lubi.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Ziemko pisze:Co wy gadacie? To jest karta z podstawki, nie widze powodow zadnych zeby miala wypasc.
Old murk eye nie jest w standardzie, jest rewardem za zrobienie questa.

http://www.hearthpwn.com/cards/217-old-murk-eye

Jest oficjalny faq bli$$a w tej sprawie.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

taki nerfik OTK :D i za to dali murloca, ktory juz lepiej gralby z shamanem.

Bedzie sie kalalo grac TK bez Olda? chyba nie za duzo sie wyhituje z kilku szarzujacych
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Death's bite wylatuje myślałem robić czy nie robić patrona ale jednak
Everyone, get in here !!!

Obrazek
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jeszcze jakie staty i to na battlecry a nie deathrattle. Miodny. Robia mete ewidentnie anty aggro.

ODPOWIEDZ