9th Age

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9th Age

Post autor: JarekK »

Jak już tak whishlistujemy to Mark of Change na hellcannonie!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

-Qc- pisze:Jego problem to nie cena, tylko sasiedztwo w sekcji raczej :) Nie podwyzszajcie cen (pliiiis :D) obnizcie ceny BO, obnizcie ceny bolca (bo w rarach jest :D) obnizcie rydwanu wilczego (bo tylko 6+ save), dajcie rydwan pod BO herosa, takie drobiazgi i hinty pdorzucam :D
Wilczy rydwan ma save 5+ jak dotąd, taka tylko uwaga.

ślivek
Kretozord
Posty: 1662

Post autor: ślivek »

buffy będą :)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ślivek pisze:buffy będą :)
Pytanie czego :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ślivek
Kretozord
Posty: 1662

Post autor: ślivek »

21/24 wpisy w changelogu są pozytywne (każdy wpis dotyczy pojedynczego: AWSR, przedmiotu lub unit entry. Czyli to może być wszystkie 9 zasad armijnych, 10 przedmiotów magicznych i obydwa elementy niemagicznego ekwipunku albo po prostu 21 oddziałów i wszystko pomiędzy). Jest szansa na coś więcej. Naturalnie wpływ poszczególnych zmian zarówno pozytywnych jak i negatywnych jest różny ale sam fakt posypania się tylu pozytywnych zmian po raz pierwszy od początku projektu pociesza, stąd się dzielę :D
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

I fajnie, że się dzielisz :) no to pozostaje czekać do tego 30.04?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Xargos »

Podobno mają się wyrobić do dwóch tygodni - byłoby super. Też mam nadzieję na jakieś poprawki chociaż na chwilę obecną wydaje mi się, że tylko Wood Elfy i Vampiry są overpowered a Lizaki, Woch i Ogry ciut poniżej.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Czy modele do aos (nowe orruks czy coś tam) dostaną swoje zasady do 9ed?
Chodzi mi szczególnie o nową wyvkę.

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

A co przeszkadza grac nową wywką jako starą wywką? Nie widzę potrzeby żeby robili osobne zasady do niej.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Nowa się raczej nie zmieści na 50x100.
Poza tym fajnie by było mieć ridden monstera w armii.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Masz Gargantulę.

ślivek
Kretozord
Posty: 1662

Post autor: ślivek »

rekt
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Stan pisze:Czy modele do aos (nowe orruks czy coś tam) dostaną swoje zasady do 9ed?
Chodzi mi szczególnie o nową wyvkę.
A sa jakies nowe modele do orkow z GW?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Xargos »

Są, jednak zdjęcia nie zachwycają, może jak się inaczej pomaluje będzie lepiej. Teoretycznie nadać mogą się na nowe Black Orki, tylko że aktualne są super więc nie wiem co z nimi zrobić...
Pytanie do Ślivka: jakieś konkretne spoilery co do zielonych? bo nie wiem co malować :) a muszę przyznać, że nie mogę doczekać się ostatecznej wersji

ślivek
Kretozord
Posty: 1662

Post autor: ślivek »

Co tylko chcesz - wszystko grywalne! :mrgreen:
Tak szczerze to nie wszystko idealne niestety ale większość jest raczej po prostu zależna od przeciwników i jak to się będzie kształtowało wszystko w najbliższych miesiącach. Generalnie dużych rewolucji raczej nie ma i mam nadzieję, że tak zostanie.
Obrazek

Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Xargos »

Update w armii jakiś kosmetyczny, więc nie wiele się u mnie zmieni. Natomiast mam pytanie czemu zniknęła możliwość wykupienia rydwanu dla Black orca herosa? Błąd czy zamierzona zmiana mająca na celu balans?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Xargos pisze:Update w armii jakiś kosmetyczny, więc nie wiele się u mnie zmieni. Natomiast mam pytanie czemu zniknęła możliwość wykupienia rydwanu dla Black orca herosa? Błąd czy zamierzona zmiana mająca na celu balans?
to juz bylo w wersji 0.99 - chyba uznali ze spam rydwanów z 1+ i 7 sił w szarzy z grubasa będzie wygięty. Chyba nawet rację mieli
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Ktoś rozważał w tym całym projekcie, dodanie wariacji jednostek, do których nie ma obecnie figurek?
Mam na myśli np shamana nocnych goblinów na squigu lub rydwanie.

Glemigobles
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Glemigobles »

Ja mam pytanie czy ktoś po obejzeniu nowych biganów do AoS (brutes) rozważa dodanie im opcji na ciężki pancerz i dwuraki. Wg mnie - chociaż figsy mi nie siedzą - bedą swietnie pasować na edbaszerow na piechotę i na świniach. Nowe figsy od GW mogą byc dobrym pretekstem ;)

https://war-of-sigmar.herokuapp.com/bloggings/687

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

A dasz radę ich upchnąć na kwadratach bez stawiannie fillera co drugi model? :-P

ODPOWIEDZ