ETC 2016 relacja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Re: ETC 2016 relacja

Post autor: lajkonik »

Brawo chłopaki!
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Jak poszczegolne wyniki?
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1823
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

dobrze układają się wyniki. Na razie tylko Włosi cisną super-mocno, reszta dzieli się punktami. Luksemburg 192 po 2. Całkiem solidnie.

No i czeka nas Francja pewnie.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

40k coś słabo przędą, za to FoW jak zwykle w formie.
W X-winga też myślę, że pójdzie łatwo.

Gratuluję świetnej pozycji po 2 rundach w kwadratach, jak zwykle rozbija się o nasz mecz z makaronami.
Ciekawy mecz na 4tym stole Rosja-Niemcy. Mam nadzieję, że się wyhamują, oba bardzo mocne teamy.
Chwilowo cisnąć, jeszcze dużo do końca.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Randomus sie musi wreszcie przelamac, liczyłem że pobije rekor ale 118 też bym przyjał
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Brawo Shino. Tak trzymać. =D>
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Furion pisze:Spokojnie Abrasus. Jeszcze z nikim porządnym nie grałeś. Szwajcaria i Bułgaria to statyści. Na razie tylko przekroczyłeś próg wstydu, znany jako Ż-34.
Weź się pochwal swoim pierwszym występem na ETC Jurek, Twoje gadki są słabe.
Debiutus robi zajebistą robotę, ale gra dopiero się zaczyna!

O Marka jestem spokojny - chłop jutro wstanie do gry z takim samym nastawieniem jak sprzed losa, exp robi swoje, Shino i Crus klasa, Laik mnie zaniepokoił, ale zobaczymy co powie w poważnych grach.
Żaby to łatwe piniendze, boję się o makaronów (myslę że Game 4). Trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ja miałem dobrą grę na krasie - najpierw w pierwszej turze uwalilem 2 paniki na hawkach, później samotny dragonslayer zabił mi czempiona driad, branczke, 6 driad i po 4 fazach cc padł, później 2 miscasty kasuja mi 3 magów - to dopiero połowa fajnych akcji☺.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Czytałbyś książki o Gotreku to byś wiedział do czego te wariaty są zdolne.

Co do wyników, to ja czekam na potyczki z grubymi rybami.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Laik pisze:Ja miałem dobrą grę na krasie - najpierw w pierwszej turze uwalilem 2 paniki na hawkach, później samotny dragonslayer zabił mi czempiona driad, branczke, 6 driad i po 4 fazach cc padł, później 2 miscasty kasuja mi 3 magów - to dopiero połowa fajnych akcji☺.
Nie becz bo od tego mi flaczeje.
Trzeba wiedzieć kiedy można wziąć w dupę. Skoro team tak czy siak zrobił maxa, to Twoja wpadka nie ma najmniejszego znaczenia. Głowa do góry. Jutro na 100% się odkujesz.
Abrasus - tak trzymaj chłopie. Nie masz sraki, robisz machy, są powody do zadowolenia.
O Marka też jestem spokojny. Pokaże powera na lepszych teamach. To nie jest gracz stworzony do zamiatania San Marino. Włoch albo inny Duńczyk będą chcieli go skroić i się k..a bardzo źle poczują.
Trzymam kciuki.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Na każdym ETC zdarza się epicki niefart, ale też i epicki fart. Kilkadziesiąt bitew, skrajne rzuty muszą być... Póki wygrywacie, nie ma sensu się przejmować ani peszkiem, ani indywidualnymi wynikami, lepiej dostać w d. 4 razy kiedy przegrane nic nie znaczą, ale wykręcić dwa winy w istotnych grach, niż nabić zbędne punkty na początku, a potem z Niemcami czy Włochami zgłaszać jakieś piątki w plecy kapitanowi :)

Furion, Twój skill w dopingu jest zaiste epicki.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Dębek pisze:Brawo Shino. Tak trzymać. =D>
A dziekuje

I to bez trebkow. Obydwa zaciely sie do konca bitwy w 2 turze.

A lord ma kolejne 2 gortachy na koncie ;) i lorda z obsidian bladem.

Mvp gry jednak nyli grale, ktorzy zabili duze gory z magiem, bestigory z bsb i minotaura

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Dzieki za doping! :)

Ja dzisiaj z Laikiem mialem wewnetrzna klubowa rywalizacje, ktory bedzie bardziej chujowy, nawet male ktos proponowal zeby nam policzyc :wink:

Jutro bedzie nowy dzien, w naszym przypadku mam nadzieje ze juz gorzej nie moze byc :)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Matematyka i statystyka Marek, Śląska siła od zawsze ;)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5090
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Taki fun fact po 1 dniu w top 5 najlepszych indywidualnych wyników są 3x infernal dwarfy, 1 ogry i 1 woody :lol2:
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1044

Post autor: Dancaarkiiel »

Kwestia paringów.
Obrazek
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Barbarossa pisze: Furion, Twój skill w dopingu jest zaiste epicki.
Musimy pamiętać kto w tym wszystkim jest najwazniejszy, nie :) ?

Bo ja wiem czy ID w top punktujących to przypadek :D Ale zobaczymy po turnieju, z tego co patrze orki wypadają bardzo stabilnie (te z topu)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

PRZEPRASZAM, ŻE NIE PODNIECAJĄ MNIE WYNIKI Z BUŁGARIĄ I SZWAJCARIĄ :cry:

Z ETC to trochę jak z Tesla czy SpaceX, jakakolwiek inna reakcja niż hiperoptymizm to powód do nagonki ;)

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Dobra, koniec rozgrzewki, czas na powazne granie.
Obrazek

ODPOWIEDZ