Organizatorzy: Twierdza Wrocław
Nieszczęsny sędzia: Blesu
Miejsce: "Sklep Bolter", Sokolnicza 7/17 paw. 31
ZASADY OGÓLNE
1. Najważniejsza zasada: Sędzia ma zawsze rację, nawet jeśli jej nie ma
2. Format:
- 2500 pkt
3. Zasady 9th Age z uwzględnionym Hot-Fixem. Pod linkiem znajdziecie wszystko co trzeba:
http://www.the-ninth-age.com/index.php?simple-page/
- Rule book
- Army booki
- Pliczek do Army Buildera
- Paths of Magic (obowiązkowo: wydrukowane czary dla własnej armii, mogą być zamiast tego karty magii)
- Karty magii
5. Punktacja: wg Rule booka str. 88-89 Użyte poniżej skróty zgodnie z podręcznikiem:
VC - Victory Points
BP - Battle Points
6. Brak znajomości zasad nie upoważnia do działań wstecz (zmiana liczonych punktów, cofanie ruchów, otrzymywanie bonusów), jeżeli tura w której miało mieć miejsce dane wydarzenie, już się skończyła.
7. Stan armii/modeli (w BP):

WEJŚCIÓWKI I WYGRANE
Wejściówka:
Wszyscy: min. 15zł wydane na sklepie.
Dodatkowo 15% zniżki na towar GW (nie Mail Order).
Można także zamawiać w dniu turnieju rzeczy, których nie ma na stanie.
Resztę spraw reguluje regulamin sklepu BOLTER

Nagroda: Satysfakcja i punkty do ligi
ROZPISKI
1. Czekam na wasze rozpy, najlepiej format RST z Army Buildera2. (Dlaczego RST? - jeśli choć odrobinę szanujecie mój czas jaki musiałbym poświęcić na wrzucanie rozp do AB2 i przerabianie na czytelne na forum)
Jeżeli nie wiecie jak uzyskać AB2 i magiczny pliczek uruchamiający, piszcie do mnie na niżej wymieniony adres.
Rozpiski przesyłajcie do środy 19 X godz. 22:00 na adres chwalcie.chomika@gmail.com !!!
-3BP i pierwszeństwo do BYE za rozpy nadesłane po czasie. Kolejne -5BP za nie dosłanie w ogóle. - W tym przypadku proszę, aby rozpiski przyniesione na turniej były schludne i czytelne dla przeciwnika. Najlepiej wydrukowane z ABuildera
2. Po otrzymaniu wszystkich rozp, umieszczę je na forum Twierdzy Wrocław (nie na BP zgodnie z prośbą graczy masterowych)
3. Drukuję wszystkie rozpy nadesłane przed turniejem.
LISTA CHĘTNYCH
Liczba miejsc: 14 + BYE (Idealny zestaw - 12 osób, dla 14tu sklep przystosowany jest do dostawienia siódmego stołu. (Ale będzie wtedy lekki ścisk - lecz czego nie są w stanie znieść battlowcy, by nakopać innym battlowcom

1. Blesu
2. Jarekk
3. Miechu
4. Michał
5. Janek
6. Leszek Kinasz
7. JW Morte
8. Kubikos
9. Jack Skwarrow
10. Bałagan
11. Vitnar
12. Tombo
13. Uadzia
14. Chaos
Rezerwa:
1...
Jeśli ktoś się zapowiedział, a nie przyjdzie na turniej, zostaje przeniesiony na listę rezerwową na kolejnym (i ma pierwszeństwo do BYE, jeśli nie będzie spóźnialskich).
PRZEBIEG TURNIEJU
10:00 - 12:30 BITWA I (Bitwa może zacząć się wcześniej, jeśli stoły zostały ustawione szybciej)
12:35 - 15:05 BITWA II
15:05 - 15:35 Przerwa
15:35 - 18:00 BITWA III
18:00 - Pakowanie się i ogłoszenie zwycięzców
18:XX - ... żarcie i piwo (najlepiej ciemne)
Przed każdą bitwą losowani są przeciwnicy i Ci, którzy otrzymają BYE.
Do tej zasady stosuje się nastąpujące wyjątki:
1. Challenge przed bitwą jest dozwolony
2. Z każdym przeciwnikiem możemy zagrać tylko raz
3. BYE:
- BYE to +13BP
- BYE można otrzymać tylko raz
- BYE otrzymują w pierwszej kolejności wolontariusze
- W ostatniej bitwie BYE otrzymują gracze o najmniejszej ilości DP, którzy jeszcze nie mieli BYE
4. Spóźnialscy:
- Spóźnialscy, jeśli tacy bądą istnieli otrzymują automatycznie BYE (W kolejności od tych co przyszli najpóźniej

- Jeżeli w wyniku spóźnienia innego gracza, gracz obecny na turnieju musi czekać, poszkodowany otrzymuje +400VP do wyniku bitwy, jeśli nie udało się rozegrać 6 tur.
Honorowi dawcy bitw (czyli wolontariusze przyjmujący BYE):
BITWA I
BITWA II
BITWA III