Co tam słuchacie obecnie? czy też ogólnie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Bardzo lubię Zbyszka, ale wybrałeś akurat "takie sobie" utwory. Trzy kolory są świetne, ale w jego twórczości jest więcej ciekawych momentów mniej docenionych niż Niebieski, czy Czerwony, lecz dużo bardziej przemawiających do wyobraźni. Pamiętaj, że nagrody, które zebrał były po części nagrodami dla filmu ^^
Ze swojej strony polecam Podwójne Życie Weroniki, Zabawę w Boga i Tajemniczy Ogród ^^

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

http://www.youtube.com/watch?v=J_SuZyV4 ... 44805.html

Mała chinka czikuczikulinka :lol2:

Jakie to stare i jare :twisted:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Bogowie.

Fanatyk jakie grzybki jadasz??
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Fanatyk pisze:http://www.youtube.com/watch?v=J_SuZyV4 ... 44805.html

Mała chinka czikuczikulinka :lol2:

Jakie to stare i jare :twisted:
Fanatyku, jeśli nie powiesz zaraz, że to prowokacja, zostanę emo.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Fajne piosenka, co chcecie...

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Skavenblight pisze: Fanatyku, jeśli nie powiesz zaraz, że to prowokacja, zostanę emo.
E no chyba aż tak poświęcać sie nie musisz :lol: Emo SUCKs :twisted:

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

a propos był temat Blog 27 i karolina zachwycał się tam jedną z wokalistek. ja pedolifem czy innym gejem nie jestem, ale ostatnio modna u nas jest Ewa Farna, ma 14 lat czyli tyle ile wokalistki B27 a prezentuje się znacznie lepiej.

http://www.hitexpress.cz/images/foto/hu ... a-new4.jpg
:roll:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Fajniutka.

Podoba mi się.
To jest Czeszka?Jak tak to jade do Czech bo tam próg wiekowy to nie 16 jak u nas a 14 lat.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

@Reyki osłabiasz mnie :lol: To jest pedofilia !

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

W Czechach nie:P
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Ta dziewczyna jest bleh... :?

Awatar użytkownika
ziomo
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: ziomo »

Ty jesteś bleh grubciu :lol2:

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

ziomo pisze:Ty jesteś bleh grubciu :lol2:
On nie jest gruby tylko napakowany! Obrazek

btw. Fanatyk znalazłem coś dla Ciebie

http://www.e-manus.pl/calc_id4_zawartos ... izmie.html

Obrazek
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Fanatyk pisze:http://www.youtube.com/watch?v=J_SuZyV4 ... 44805.html

Mała chinka czikuczikulinka :lol2:

Jakie to stare i jare :twisted:
Jestem pokojowo nastawionym człowiekiem, gardzę przemocą, a na pewno nigdy bym nie zrobił krzywdy kobiecie, lecz jak oglądam Paschalską w tym klipie to mam ją ochotę powiesić na gałęzi w jakimś bardzo uczęszczanym miejscu - ku przestrodze ^^.
Tekst jest boski - chinka z wietnamu ^^ Funky Filon to jeden z większych geniuszy naszej sceny muzycznej jak widać^^


Co do pomiaru tłuszczu:
"panie i panowie – pomiaru dokonuje się tuż poniżej jabłka Adama"
1:0

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Fanatyk pisze:Mała chinka czikuczikulinka :lol2:

Jakie to stare i jare :twisted:
Zmieniam zdanie. Nie ma dla Ciebie nadziei :(
Burn & perish, heretic!
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1642

Post autor: Duderson »

Izo pisze:Bardzo lubię Zbyszka, ale wybrałeś akurat "takie sobie" utwory. Trzy kolory są świetne, ale w jego twórczości jest więcej ciekawych momentów mniej docenionych niż Niebieski, czy Czerwony, lecz dużo bardziej przemawiających do wyobraźni. Pamiętaj, że nagrody, które zebrał były po części nagrodami dla filmu ^^
Ze swojej strony polecam Podwójne Życie Weroniki, Zabawę w Boga i Tajemniczy Ogród ^^
Nie marudź tylko wklejaj linki. A tak w ogóle to zapodałem dwa utwory z filmów które podałeś. A muzyka Preisnera bez Kieślowskiego moim zdaniem i tak się broni (przynajmniej ta stara).
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Duderson pisze: Nie marudź tylko wklejaj linki.
Brak mi słów...
Linków ci nie powklejam, bo słucham muzyki z płyt a nie z youtuba. Poza tym po co ci skoro znasz, jeżeli ktoś inny będzie zainteresowany to mogę powysyłać utwory na maila.
Oczywiście, że teraz muzyka broni się bez Kieślowskiego i innych reżyserów dla których Preisner pisał, ale pamiętaj, że to na Kieślowskim się wybił.
Co do utworów, wrzuconych przez ciebie, to nie powiedziałem, że są złe, tylko że Preisner napisał też lepsze, więc się nie stresuj. Nie przeglądałem wszystkich bo twórczość Zbyszka znam i nie potrzebuje sobie odświerzać pamięci.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1642

Post autor: Duderson »

Trzeba popularyzować. Wielu ludzi, którzy nie czytali np "Pochwały głupoty" nawet nie wie , co traci. A z YouTube słucham muzy z konieczności, bo się przeprowadzam i nie mogę zamówic płyt przez internet. A brytyjskich sklepach z tym towarem krucho.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Zgadzam się, trzeba popularyzować, lecz nie chciało mi się szukać za bardzo ^^. Co do Wlk. Brytanii, to nie wiem jak tam z płytami, ale mają pełno sklepów z winylami w Londynie, więc osobiście mogę ci tylko pozazdrościć przeprowadzki. Co prawda do winyli mam "tylko" stary adapter Unitry jeszcze z czasów dziadka, ale fakt jego "bujnej" PRL-owskiej, przeszłości tworzy niesamowity klimat.

Jak będę miał chwilkę to poszukam któregoś z moich ulubionych utworów Preisnera.

Zablokowany