Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Hearthstone

Post autor: Galharen »

16 paczek, 0 legend, 1 epik. Ku***a super.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ja mam 80 na koncie załadowane + 9 z questów trza zrobić za golda dokupić te 11 i otwieram setkę ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

z questów jest 6
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

JarekK pisze:z questów jest 6
Muszę kupić 14 :<
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Srednia powinna byc 1 legenda na 40, ja mam jakas 1 legende na 25 tez jest ok
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

53 paczki 2 legi slabe. To co na ladderze sie dzieje to masakra, przez jade decki - same aggro... Cisne tym jadem ale slabo na razie. Rogal na jade pluz nzoth bedzie chyba lepszy.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:53 paczki 2 legi slabe. To co na ladderze sie dzieje to masakra, przez jade decki - same aggro... Cisne tym jadem ale slabo na razie. Rogal na jade pluz nzoth bedzie chyba lepszy.

Ja jeszcze nie grałem ale chyba mocniejszym deckiem będzie jade druid. A w topie pewnie Szaman,Kapłan,Druid meh nuda :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Dragon Priest i RenoDragonPreist daja radę dzisiaj z 16 lvl do 13lvl ;)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Jak tylko sie zaloguje, kupię paczki i otworze, to rzeźbię Reno-Mage'a z Kazakusem i tą legendarna babką.
Zbyt wczesnie wyciągacie wnioski co do mety, dajcie ludziom przejsc przez początkową euforię, pył musi osiąść.

Może i Jade-druid będzie topowy, ale heloł, Jade Totem jest wybitnym gównem dopóki nie wejdzie do gry trzeci-czwarty, i tu jest pole do popisu dla aggro i tempo.

Piraci byli na granicy top-tier, z Patchesem maja szansę wbic sie do pierwszel ligi.

Ciekaw jestem, czy nowy armorsmith wyprze z mety portal?
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Grałem kilka razy przeciwko jade druidowi moim kontrolnym paladynem z Barnesem i paroma dużymi stworami z N'Zothem - wszystko wygrałem. Natomiast przeciw jade szamanowi dostawałem w dupala... Może jeszcze ludzie nie są ograni nowymi deckami, zobaczymy...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rogal nzoth jade super smiga. Nie jest tak zalezny od jada jak druid. Nowy pirat straszny. Wystawil dwa miniony zabil mnie bronmi.... (Girehowl 8/2 alaaaa)

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

50 paczek 2 legendy i kilkanaście epikow

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

No dobra czas na moją drobną relację. 37 pakietów, 31 kupionych za całe złoto jakie miałem i 6 z zadań ( swoja drogą byłem pewny, że będą wchodzić dzień po dniu, a tu niespodzianka, jedno zaraz po drugim :mrgreen: . Nie jest to może 13 pakietów darmowych pakietów jak przy szeptach, ale też się to baaaardzo przyda ).

Efekty ?

Epiki - 9 ( tani drań, fartowny bukanier, pomniejsi rekruci, likwidator nieskorych x2, ork czarcidusza, krysztalik many, iluzionistka lotosu, szczurza gromada
Legendy - 2 ( kaprawe oko i złota piącha )

Było by zupełnie nieźle, ale.....

Do tego nadmiarowych 47 białych i 9 niebieskich :roll: . I to bez wliczenia jeszcze złotych kart gdzie też parę niepotrzebnych było ..... Czyli 30%. Trzydzieści Kr**a procent kart z nowiuteńskiego, nieposiadanego jeszcze dodatku to nadmiarówki.... No to jest już jakiś kiepski żart :evil: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

U mnie bida, ale w sumie tylko 11 paczek otworzyłem. Ledwie 1 epik.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2828
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ja na 30 pakietow 3 legendy i 5 epikow nie jest zle

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Do tego nadmiarowych 47 białych i 9 niebieskich :roll: . I to bez wliczenia jeszcze złotych kart gdzie też parę niepotrzebnych było ..... Czyli 30%. Trzydzieści Kr**a procent kart z nowiuteńskiego, nieposiadanego jeszcze dodatku to nadmiarówki.... No to jest już jakiś kiepski żart :evil: .
nie wiem co Cię tak dziwi? Mi z 50 pakietów też wypadły 2 legendy, 12 epików. A prawie połowa (ilościowo) całości i tak poszła się... na pył (pi razy oko - 90 commonków i trochę rarek) W dodatku tego pyłu wcale jakoś zabójczo dużo nie wyszło (coś ponad 600), a żeby było weselej - nawet kompletu commonków z nowego dodatku nie mam - na bank brakuje mi tego słonia do druida co jade golema wzywa

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

To co craftujecie? Kazakusa?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Królik pisze:To co craftujecie? Kazakusa?

Jak to mawiają wszyscy ogarnięci streamerzy z craftowaniem legend lepiej poczekać z 2/3 tygodnie aby meta osiadła ;)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja na razie zrobilem pania do jadow. 3000 k dustu czeka. Odnosnie powtorzen to masakrd mialem rekordowa erka powtorzyla mi sie 6 razy!!!!! Za same powtorki mialem 600 pylu nid liczac zlotych.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na 60 pakietów 2 legendy i kilkanaście epików. Legendy do kitu. W sumie kicha. Mus zrobić panią od jadów. Reszta jeszcze niech poczeka, bo pomysłów jest kilka, ale na wszystko nie starczy pyłu... z powtórek chyba 1000 pyłu wyszło :evil: ...

ODPOWIEDZ