Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: Hearthstone

Post autor: Żaba »

Questowy kontrol warr albo pirat - wygrałem ponad 10 razy przegrałem 2 razy.
Rogue mimo wszystko musi nie trafić na rękę roguea ;-) tj. Same spelle :-) to jest combo/aggro jest wrażliwszy na karty.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Panie łatwiutko

Bierzesz maga

Zaczyna grę

Kabal Lackey > Counter spell

GG :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

... i co nie rzucajo ci monety xD?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Ani żadnego innego spela... sniki a questa robią bez shadow stepa :-)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Póki co mam skuteczność tego 100% czytaj raz miałem counterspella i kolesia na startowej :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Czy tez macie wrazenie, ze jakis sie fatalny draft zrobil na areny? No to co dostaje do wyboru to jest jakies D N O, nie pamietam kiedy mialem taki low strik 0-3, 3-3, 2-3, 2-3 aren... Skill raczej mi sie nie zmienil w dol...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Gokish pisze:Panie łatwiutko

Bierzesz maga

Zaczyna grę

Kabal Lackey > Counter spell

GG :D
Kuźwa, jakbym miał talię rogala to jakiż problem ominąć to rozwiązanie oraz ew. sekret huntera zadający rany minionowi... Te dwa przypadki to tylko dwa przypadki - zapamiętać łatwo :wink: ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:
Gokish pisze:Panie łatwiutko

Bierzesz maga

Zaczyna grę

Kabal Lackey > Counter spell

GG :D
Kuźwa, jakbym miał talię rogala to jakiż problem ominąć to rozwiązanie oraz ew. sekret huntera zadający rany minionowi... Te dwa przypadki to tylko dwa przypadki - zapamiętać łatwo :wink: ...

Ok łatwiejsze :D

SMORC :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Szymek84
Plewa
Posty: 5
Kontakt:

Post autor: Szymek84 »

Ziemko pisze:Czy tez macie wrazenie, ze jakis sie fatalny draft zrobil na areny? No to co dostaje do wyboru to jest jakies D N O, nie pamietam kiedy mialem taki low strik 0-3, 3-3, 2-3, 2-3 aren... Skill raczej mi sie nie zmienil w dol...
The same.

A naprawdę nie widzę różnicy w swoim skillu, trudno mi uwieżyć w taką zmianę.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

nowy dodatek wyszedl a Wy areny gracie?

xD
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

A czemu nie? Też standard. I też miałem fatalny draft (2-3 skończyłem)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kuźwa, wczoraj jeszcze mało było tego rogalowego plugastwa. Dzisiaj już co druga walka przeciwko rogalowi zadaniowemu. Kolejny rak toczy HSa. Jak myślicie - znerfią tego questa?

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

wydaje mi sie ze nie, straszne ma late game, cisne go warem i druidem dosc lekko.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Znerfia. Dochodzi draw i po temacie nie ma fun nie ma interactive
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

Arena jest intensywna ale idzie mi tak samo jak zazwyczaj/trochę lepiej utrzymując się na około 6 wygranych.

A rogala nie znerfią, można tego quest decka każdą inną klasą rozwalić tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić- dla przykładu grając quest szamanem na murlockach czasem nie opłaca zatrzymywać questu w ręce i jeśli rogal nie ma 2x backstab i evi w ręce to nie ma szans. Priest na q i silence. Warrior na q, każdy warlock i agro druid go częściej niż rzadziej pokonują
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To ju ż dwa raki - warrior i rogal...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Fubuki pisze:Arena jest intensywna ale idzie mi tak samo jak zazwyczaj/trochę lepiej utrzymując się na około 6 wygranych.

A rogala nie znerfią, można tego quest decka każdą inną klasą rozwalić tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić- dla przykładu grając quest szamanem na murlockach czasem nie opłaca zatrzymywać questu w ręce i jeśli rogal nie ma 2x backstab i evi w ręce to nie ma szans. Priest na q i silence. Warrior na q, każdy warlock i agro druid go częściej niż rzadziej pokonują

A co ma mi dać silence u priesta?
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Mniej więcej to samo co quest ;-)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Na jakimś streamie słyszałem, że nie da się silencować tych 5/5 po queście rogala. Dog mówił, że powinni zrobić to od 6 minionów, to miało by to jakiś sens. Przy 4 można to zrobić bez cofania ich wgl na rękę (te elementale z deathratle), więc nakładając na to jeszcze shadowstepy, pandy itp to się robi jakiś żart.

Taunt warrior nie jest rakiem. Ma mega słaby early game. Najczęściej mam tak, że schodzę do 5-8 hp i dopiero wtedy przejmuję board control i stawiam 3-4 taunty. Fajna kontra na maga OTK.

Zoo znowu w formie :) Troche szkoda questa warlocka, bo na razie nie gra, za to handlock wraca.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

JarekK pisze:Na jakimś streamie słyszałem, że nie da się silencować tych 5/5 po queście rogala. Dog mówił, że powinni zrobić to od 6 minionów, to miało by to jakiś sens. Przy 4 można to zrobić bez cofania ich wgl na rękę (te elementale z deathratle), więc nakładając na to jeszcze shadowstepy, pandy itp to się robi jakiś żart.

To nawet nie to, że się nie da :D Oni 5/5 nie stają się dzięki questowi którego efekt jest poza grą :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ