Co tam słuchacie obecnie? czy też ogólnie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:Renaty Przemyk.
=D>
Sporo jest wokalistek, które mają dobre głosy ale repertuar woła o pomstę do nieba. Albo mają dobre głosy, ale nie ćwiczą śpiewania [i to SŁYCHAĆ - jakby chciały a nie mogły, bo myślą że talent wystarczy].

Przemyk natomiast jest dobra. Po prostu.

Indar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Indar »

Dokładnie w tej chwili to słuchamy MiniMaxu na "trójce", z niesamowitym Piotrem Kaczkowskim za mikrofonem.
I.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

a ja wlasnie slucham plyty, ktora kupilem zonie - solowa Serji'ego Tankjana. WYPAS!
kupilem jej tez nowego Korna, ale na razie mnie nie powalil. moze jego notowania troche skocza, jak sie bardziej wslucham.
na koniec zakupilem tez nowa produkcje Monster Magnet, ale ze to kapela dla mnie kultowa, musze znalezc dobry moment, zeby jej posluchac - wszak kult zobowiazuje :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Tomash pisze:Ale nie ukrywam, że Kukulska i Steczkowska ostatnio u Wojewódzkiego robiły wrażenie :)
Kukulska wymiatała. :) Byłem naprawdę pod wrażeniem.
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Szaman pisze:na koniec zakupilem tez nowa produkcje Monster Magnet, ale ze to kapela dla mnie kultowa, musze znalezc dobry moment, zeby jej posluchac - wszak kult zobowiazuje :mrgreen:
\m/
Nie wiedziałem że wydali nową płytę. Jak tylko dorwę w swoje łapska, kupuję połówkę JD i siadam w pokoju z gitarą :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

pingus pisze:
Tomash pisze:Ale nie ukrywam, że Kukulska i Steczkowska ostatnio u Wojewódzkiego robiły wrażenie :)
Kukulska wymiatała. :) Byłem naprawdę pod wrażeniem.
nie ogladam Wojewodzkiego. Majewski rules :wink:
Tomash pisze:
Szaman pisze:na koniec zakupilem tez nowa produkcje Monster Magnet, ale ze to kapela dla mnie kultowa, musze znalezc dobry moment, zeby jej posluchac - wszak kult zobowiazuje :mrgreen:
\m/
Nie wiedziałem że wydali nową płytę. Jak tylko dorwę w swoje łapska, kupuję połówkę JD i siadam w pokoju z gitarą :D
a owszem - 4-WAY DIABLO.
jak sobie przypomne ich koncert z przed paru lat na Gwardii... \:D/
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Szaman pisze:a ja wlasnie slucham plyty, ktora kupilem zonie - solowa Serji'ego Tankjana. WYPAS!
Pisałem o tym kilka stron wcześniej ;) Faktycznie, płyta jest naprawdę przednia - w sumie nie słucham tylko Praise the Lord and Pass the Ammunition. Poza tym genialna, szczególnie Saving Us, Sky is over i Empty Walls. Szkoda tylko, że teksty gorsze niż w systemie :(
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wraca mi faza na Guns n'Roses. Jak płytę z mp3 (całe GnR, obie płyty Snakepit, debiut VR) wrzuciłem w samochodzie parę dni temu, tak nie słucham praktycznie niczego innego podczas jazdy. To jednak najlepsza kapela na świecie bez dwóch zdań. :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:Wraca mi faza na Guns n'Roses. Jak płytę z mp3 (całe GnR, obie płyty Snakepit, debiut VR) wrzuciłem w samochodzie parę dni temu, tak nie słucham praktycznie niczego innego podczas jazdy. To jednak najlepsza kapela na świecie bez dwóch zdań. :)
Jakbym była złośliwa, zacytowałabym Ciebie sprzed paru tygodni ;)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Fingor pisze:
Szaman pisze:a ja wlasnie slucham plyty, ktora kupilem zonie - solowa Serji'ego Tankjana. WYPAS!
Pisałem o tym kilka stron wcześniej ;) Faktycznie, płyta jest naprawdę przednia - w sumie nie słucham tylko Praise the Lord and Pass the Ammunition. Poza tym genialna, szczególnie Saving Us, Sky is over i Empty Walls. Szkoda tylko, że teksty gorsze niż w systemie :(
najlepsze w tym wszystkim jest to, ze mnie ta plyta mocno kreci, a moja zona mowi, ze jest OK, tylko za malo ostra :shock: . ona woli dwie pierwsze plyty SOAD.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

I ma rację ;) Co nie zmienia faktu, że Elect the Dead jest naprawdę świetne.
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Skavenblight pisze:Jakbym była złośliwa, zacytowałabym Ciebie sprzed paru tygodni ;)
Pure Inc.? Owszem, z istniejących obecnie kapel są best of the best.
Ale kapelą wszechczasów są Gunsi, zawsze byli :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Fingor pisze:Elect the Dead jest naprawdę świetne.
brakuje tylko troche drugiego wokalu Malakiana... :(
Tomash pisze:Ale kapelą wszechczasów są Gunsi, zawsze byli :)
jakbym sie uparl, to bym znalazl gdzies swoje zdjecie w koszulce GnR. ale chyba sie nie bede upieral - bylem wtedy mlody i mialem wlosy jak Tomash :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Na kapelę wszechczasów to bym jednak wybrał King Crimson ^^ Gunsi są świetni, ale osobiście nie potrafię ich słuchać, za bardzo drażni mnie wokal "gwiazdora" ^^

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Kapelą wszechczasów jest RATM 8) Ktoś raczy polemizować ? ;)
Obrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ta dla każdego kapela wszech czasów jest inna :P Ja byłbym między Metallicą a Dream Theater :P

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Sykstus pisze:Ta dla każdego kapela wszech czasów jest inna :P Ja byłbym między Metallicą a Dream Theater :P
Zdecydowanie wybieram Metallicę ;)
Ale (wybaczcie metale świata) dla mnie najlepsze numery metallici to te nowe, od Black Album ;)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Metallica przed black album i po, to jakby dwa rozne zesoły ;-)
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Kruti pisze:Kapelą wszechczasów jest RATM 8) Ktoś raczy polemizować ? ;)
Z Tobą zawsze ;)
RATM ssie na sucho i z podgryzaniem. Jedziemy? :D

(just kidding, niezły zespół był)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Kruti pisze:Kapelą wszechczasów jest RATM 8) Ktoś raczy polemizować ? ;)
tak. zespol dwoch-trzech kawalkow.
poza tym to lewaki :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Zablokowany