Niezwykli 2.0 (mekka bezmyślnego spamu)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Tomek wybiega na saloony :lol:

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

Raptaparat pisze:No coz, widze ze smakiem "mlodsza mlodziez" tego forum nie grzeszy. Buty sa genialne! Kilka par dobrze dobranych jeansow do tego i masz Tomek swietny styl :D
za to Ty grzeszysz... i to bardzo ;)

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Wszyscy grzeszymy, jeden tak, a drugi inaczej :P
A z grzechów niektórych grupa ludzi ma pieniądze ;)

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Kowbojki rządzą ;) Sam przymierzam się do pary.
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

Raptaparat pisze:No coz, widze ze smakiem "mlodsza mlodziez" tego forum nie grzeszy. Buty sa genialne! Kilka par dobrze dobranych jeansow do tego i masz Tomek swietny styl :D
to chyba o mnie. ;]

no ale chyba sie myslsiz, bo co jak co, ale ja chodze na bednarską- elitarna szkole bananowych dzieci. i badz co badz musze sie znac na modzie i stylu ;)
teraz modne sa taki kozaczki (troche dluzsze, czarne i gladkie) a w nie wsadzone rurki (spodnie takie- koneicznie ciemne ceansy) na gore zaklada sie teraz zwiwne dlugie bluzeczki, z krotkimi ramiaczkami, obcisle na gorze i szersze na dole, w pasie koniecznie musi byc przepasany pasek. w dwor polecane tej zimi sa plaszcze, najlepiej materialowe, czarne. na glowe, grube, szerokie i dluie czapki z welny, ala rasta mani. konicnzie czarne lub biale. (ew. bleatched bone tez wchodzi w gre).
dla panow w tym sezonie polecamy:
jasne jeansny, przecierane, gdzie neigdzie moga byc lekko naddarte. koniecznie bokserki wystajace nad spodnie. buty, albo sportowe, ale eleganckie (np. ecco ale koneicnzie te drozsze) albo buty skorzane z czubkami. do tego pasek z duza sprzaczka. na na gore koszulka ciemna, ew szara, a na ta jeszcze rozowe polo (koneicnzie z duzym krokodylkiem na leweym cycku). ew. na to jeszcze sweter w romby.
na dwor mamy do zaoferowania dwa wydania. pierwsze to plaszcz welniany, dlugi obowiazkowo czarny, albo srednio dluga kurtka koloru khaki, obowiazkowo z futerkiem na kapturze. mode jeszcze kurtki sredneij grubosci, krotkie koloru khaki z duzym napisem hilfiger na plecach.

laczna wartosc:

kobiety wnetrza- ok. 1000zł
kobiety dwro- ok. 1800zł

mezczyzni wnetrza- ok. 1200zł
mezczyzni dwor- ok. 2100zł

podsumowujac:

tomash, spisales sie na medal jesli idzie o wydane fundusze, jednak dales dupy jesli idzie o znajomosc obowiazujacyhc trendow i stylu. ogolna ocena- 4/10

rapta- sadzac po twojej fotce z okularami na twarzy, tez masz pojecie o modzie z przed 2 sezonow, wiec poczytaj troche a napawno przyneisie ci to duzo radosci :D

pozdrawiam

Macio Armanio, de la siasko.

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

Heh, widzę, że mamy tu znawcę lansu i bananiarstwa.

Z Lacoste to myślałem już, że to kryptoreklama, ale o Hilfigerze już wprost :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Siasek pisze:ale ja chodze na bednarską- elitarna szkole bananowych dzieci
O Jezu, masz blisko do mojego Bunkra :shock:

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Siasek pisze:rapta- sadzac po twojej fotce z okularami na twarzy, tez masz pojecie o modzie z przed 2 sezonow, wiec poczytaj troche a napawno przyneisie ci to duzo radosci :D
Okulary sa z zeszlego sezonu gwoli scislosci i zamierzam je nosic takze tej zimy, bo mi sie zwyczajnie podobaja.

Siasku, mlody, przyziemny czlowieku, po tym co napisales jestem pewien, ze watku o ciuchach nie chce z toba kontynuowac. Moda to jest przede wszystkim styl i nie wazne w jakim klimacie.
Naprawde nie obchodzi mnie, ze twoje kolezanki wpuszczaja spodnie w (biale?)kozaki - moge tylko wspolczuc.

Szkoda, ze na bednarskiej wiekszy nacisk kladzie sie na ubior, a nie nauke poprawnej pisowni.

400totochtin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: 400totochtin »

Boże, straszna szkoła. Omal nie trafiłem na Raszyńską, a stamtąd to juz prosta droga do bednarskiego gaju. Uff.

Raptaparacie, szykuj się na paskudne "spłyń *tu nastepuje charakterystyczny ruch ręką~*" :p

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

ee, a "spłyń" to przypadkiem nie jest już zeszły sezon? :P

obok bednarskiej i raszyńskiej można by jeszcze wymienić grotowskiego ;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

eee, ja tam sie nie znam na tej nowomowie Obrazek

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Teraz jest modne "Twoja stara/stary" Obrazek
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

to jest modne od zawsze

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Szuper! Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Kacper
Mudżahedin
Posty: 331
Lokalizacja: Wrocław...no dobra - Zakrzyce Małe

Post autor: Kacper »

Raptaparat pisze:No coz, widze ze smakiem "mlodsza mlodziez" tego forum nie grzeszy. Buty sa genialne! Kilka par dobrze dobranych jeansow do tego i masz Tomek swietny styl
Raptaparat pisze:
Siasek pisze:rapta- sadzac po twojej fotce z okularami na twarzy, tez masz pojecie o modzie z przed 2 sezonow, wiec poczytaj troche a napawno przyneisie ci to duzo radosci :D
Okulary sa z zeszlego sezonu gwoli scislosci i zamierzam je nosic takze tej zimy, bo mi sie zwyczajnie podobaja.

Siasku, mlody, przyziemny czlowieku, po tym co napisales jestem pewien, ze watku o ciuchach nie chce z toba kontynuowac. Moda to jest przede wszystkim styl i nie wazne w jakim klimacie.
Naprawde nie obchodzi mnie, ze twoje kolezanki wpuszczaja spodnie w (biale?)kozaki - moge tylko wspolczuc.

Szkoda, ze na bednarskiej wiekszy nacisk kladzie sie na ubior, a nie nauke poprawnej pisowni.
Widzisz, ja bym powiedział, że wypowiedź Siaśka wcale się bardzo nie różni od twojej pierwszej, jest tylko troszeczkę bardziej rozbudowana. W sumie nie istotne, czy wasze posty są na poważnie, czy dla żartów... kij, tam się będę rozpisywał - mi się fajnie czytało post Siaśka i myślę, że jego post był wyłącznie sarkastyczną wariacją w tonacji twojego posta... whatever :P

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Mysle, ze tego calego topicu nie mozna brac na powaznie ;)

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Ale już kurde 50 stron jest. A znając życie przy 100 Tomash zamknie Obrazek
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Siasek pisze:podsumowujac:

tomash, spisales sie na medal jesli idzie o wydane fundusze, jednak dales dupy jesli idzie o znajomosc obowiazujacyhc trendow i stylu. ogolna ocena- 4/10
Misiu kolorowy, zupełnie nie do tej tarczy strzelasz. Kowbojki swoją dominację w modzie, nazwijmy ją delikatnie "popularnej" (żeby nie użyć brzydszych słów) zakończyły jakieś 100 lat temu. W Europie w ogóle popularne nie były.

To, czego nie chwytasz Ty, ani Twoi ziomkowie ze szkoły, gdzie zajebistość człowieka mierzy się w tysiącach PLN wydanych na ciuchy, to własny styl. To właśnie on powoduje, że niektórzy rockmeni ubierają się jak 30 lat temu (Tyler), jak 15 lat temu (Slash) czy jak ubierali się motocykliści przez ostatnie 20 lat (Wylde) - a mimo tego są po stokroć bardziej zajebiści, stylowi i na miejscu od Twoich bananowych znajomych, którzy własne tożsamość i styl zamienili na tożsamość i styl grupy. Co kończy się tym, że wszyscy wyglądają tak samo, bo ubierają się w tych samych sklepach w ciuchy i buty tych samych firm.

Moja dziewczyna jest architektem. Chodzi w glanach, które potrafi połączyć z przeróżnymi ciuchami. Nierzadko tak, że stylem całą bananową młodzież wciąga nosem.

O wiele bardziej ufam i szanuję ludzi, u których widzę przy dobieraniu ubioru własną myśl i pomysł. Przynajmniej widzę w nich indywidualności, a to zazwyczaj przekłada się na umiejętność myślenia (a nie zapamiętywania) i kreatywność (a nie papugowanie). Oczywiście dissuję frajerów, którzy nie potrafią połączyć ciuchów i kolorów - jeśli ktoś nie wie co z czym oraz jak i gdzie, to faktycznie lepiej żeby ubierał się i wyglądał jak stado, niż wyglądał do dupy.

W innym temacie na BP jest o modach "muzycznych". 25 lat temu modny wśród młodzieży "niepopowej" był hairmetalowy styl - obcisłe ciuchy, leginsy, włosy na tapir i ogólnie masakra. 5 lat później rozkwitały style punkowe i metalowe, przy czym ten ostatni po kolejnych ewolucjach trwa do dziś, a jeszcze w międzyczasie pojawił się grunge. Dziś mamy chmary emomłodzieży i metalowców. Wszyscy ubierają się tak, jak im przynależność grupowa nakazuje - a raczej określają swoją przynależność poprzez monotonny ubiór. Otóż, Siasku, wyobraź sobie, że rzygam już od patrzenia na kolejnych ludzi ubranych wyłącznie na czarno z brudnozielonymi i brązowymi akcentami (metalowcy), wyłącznie na czarno z jaskrawymi akcentami i tragicznymi fryzurami (emo), wyłącznie w spodniach typu "kupa" i bluzach z kapturem (hiphopowcy), tak samo jak rzygam widząc ludzi ubierających się wyłącznie w GAP, Hilfiger, CK, CroppTown, Cubus, Diverse i innych sieciach obecnych w każdej galerii handlowej.

I powtórzę to po raz kolejny, jednocześnie cenię ludzi mających własny styl, inny od grupowej homogeniczności. Bananowcy mogą possać mi banana.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Ja se zakupić musze koszulke i bluze Animala :wink:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

1000. postem w tej edycji Niezwykłych muszę powiedzieć, że tak, jak rzadko zgadzam się z Tomashem w całej rozciągłości, tak teraz muszę to zrobić i dodatkowo go pochwalić =D>

Nie znoszę ataku klonów na ulicach :x
A co do mody to już kiedyś rzekłam swoje. Jeśli ktoś traktuje modę jako PROPOZYCJĘ ubioru, to ok. Spodoba mu się, to kupi, nie spodoba mu się, to nie. Ale jeśli ktoś wywala na śmietnik całą szafę ciuchów bo od jutra wychodzą z mody, to ja dziękuję.

Zablokowany