DE 2.0 newsy

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tapio
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Triclinium Bielawy

Re: DE 2.0 newsy

Post autor: Tapio »

Czyli nic nie zwalowalem. Wczoraj 20:0 bretke pocisnely moje elfiki. Mina przeciwnika bezcenna jak Coki wladowaly się w grali na 22 cale.
Triclinium Thoruniensis

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Czyli chcecie mi powiedzieć, że bretce zabrali dorzut do szarży d3, bo za mocne, op i w odóle, ale wam dali d6?

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Tak to wyglada .Jakby nie bylo to nadal jest spell który mozna rozproszyć
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1515
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Dali dorzut d6 xD

Nic nikomu nie dali, po prostu lore z tym spellem który to daje już nie jest absolutnym kałem jakim był w 1.3 i teraz jest grywalny.
Obrazek

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Inna kawa z 9M moze nawet jeszcze wiecej popedzic :)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Tapio
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Triclinium Bielawy

Post autor: Tapio »

Yema hero na mantysi podnosi jej zasięgi lotu na 9/18?
Triclinium Thoruniensis

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Tak jak po staremu - nic się nie zmieniło 8)

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Ja nie wiem o co sa jakies pretensje... DE rozjebywaly system... w 9th age przez dwa lata obsysaly po same jaja... zaczynaja grac i to jakis problem ? Tak, DE teraz sa bardzo fajne, czesc rzeczy zostanie prawdopodobnie uwalona bo jest zajebista... ja sie nie udzielam, bo chce by kilka totalnych przegiec dotrwalo do ETC, bo mam zamiar rozwalic system... tyle z mojej strony ;)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

I tak, innym zabrano, a DE dostaly podwojnie... i kij wam w oko... ;p
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Talladil pisze:I tak, innym zabrano, a DE dostaly podwojnie... i kij wam w oko... ;p
Inne armie tez dostały fajne zabawki, grałem już 4 razy na nowe DE i zdecydowanie są lepszą armią(przynajmniej czysto teoretycznie), ale o jakieś wielkie nerfy bym się nie bał :)
A porównując DE do HBE to jednak te drugie są jakoś bardziej "zbalansowane" :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Slayer Zabójców pisze:
Talladil pisze:I tak, innym zabrano, a DE dostaly podwojnie... i kij wam w oko... ;p
Inne armie tez dostały fajne zabawki, grałem już 4 razy na nowe DE i zdecydowanie są lepszą armią(przynajmniej czysto teoretycznie), ale o jakieś wielkie nerfy bym się nie bał :)
Lejesz miod na moje serce ;)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Jedyne czego potrzeba to reworku kultów bo to jak to jest zaprojektowane to jest jakiś żart :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Slayer Zabójców pisze:Jedyne czego potrzeba to reworku kultów bo to jak to jest zaprojektowane to jest jakiś żart :P
True, true...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Talladil pisze:Ja nie wiem o co sa jakies pretensje... DE rozjebywaly system... w 9th age przez dwa lata obsysaly po same jaja... zaczynaja grac i to jakis problem ? Tak, DE teraz sa bardzo fajne, czesc rzeczy zostanie prawdopodobnie uwalona bo jest zajebista... ja sie nie udzielam, bo chce by kilka totalnych przegiec dotrwalo do ETC, bo mam zamiar rozwalic system... tyle z mojej strony ;)
Eeeee.....Kiedy De rozjebywały system? Od kąd pamiętam, w top 3 DE bywali Zbyszek, Żaba,Rince, Baśka, Xet i chyba Królik...I to nieregularnie...Jeśli kogoś pominąłem to z góry przepraszam ;) To NIGDY nie była armia która rozjebywała...Nigdy nie była samograjem.Była dobra, ale trzeba było tym pograć żeby ugrać.
Teraz też dupy nie urwie na tle reszty. Jest lepiej, ale to nadal beta.
:)

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Druchii pisze:
Talladil pisze:Ja nie wiem o co sa jakies pretensje... DE rozjebywaly system... w 9th age przez dwa lata obsysaly po same jaja... zaczynaja grac i to jakis problem ? Tak, DE teraz sa bardzo fajne, czesc rzeczy zostanie prawdopodobnie uwalona bo jest zajebista... ja sie nie udzielam, bo chce by kilka totalnych przegiec dotrwalo do ETC, bo mam zamiar rozwalic system... tyle z mojej strony ;)
Eeeee.....Kiedy De rozjebywały system? Od kąd pamiętam, w top 3 DE bywali Zbyszek, Żaba,Rince, Baśka, Xet i chyba Królik...I to nieregularnie...Jeśli kogoś pominąłem to z góry przepraszam ;) To NIGDY nie była armia która rozjebywała...Nigdy nie była samograjem.Była dobra, ale trzeba było tym pograć żeby ugrać.
Teraz też dupy nie urwie na tle reszty. Jest lepiej, ale to nadal beta.
:)
Akurat w 8 edycji była samograjem :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Fajny, zbalansowany book. Nie widze w nim wielkich przegiec, a boryka sie wciaz z tymi samymi problemami, czyli niezbyt twardymi w cc herosami, jednym sensownym wyborem core (speary) i drogimi klocami piechoty ze specow.

w 8 edycji byla samograjem? Odwazna teoria...
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Lol. Dokładnie tak jak Rince napisał.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Warlockowie ifkujący dużego doombolta i tani jak barszcz pegaziści potrafili wygrać grę, a nie wymagali dużego wysiłku intelektualnego :P Stare ASF też było przegięte, jedynym problemem były armie strzelające - wtedy faktycznie trzeba było trochę pomyśleć :)
Nie jestem żadnym specem, ale pisze to z własnego doświadczenia :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1515
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Nie wiem czy w 8 ale w 7 chyba była pojebana? Pendant, maszyny, mengile i tak dalej? Wtedy zaczynałem grać to też się mogę mylić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Ciara pisze:Nie wiem czy w 8 ale w 7 chyba była pojebana? Pendant, maszyny, mengile i tak dalej? Wtedy zaczynałem grać to też się mogę mylić.
Słyszałem dużo złego o 7 edycyjnych elfach na początku 8 edycji, ale nie miałem "przyjemności" zagrać z nimi :P
Ostatnio zmieniony 26 gru 2017, o 00:07 przez Slayer Zabójców, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ