ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Re: ETC 2018

Post autor: wind_sower »

Nie wiem czy wiecie ale liczba karniaków rośnie xD

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

Gratulacje.
A na tk doszedł kolejny karniak.

Jeszcze kilkanaście karniakow i spadamy na 3 miejsce
Początek nowej Ery

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

tournament pack, ktory sedziowie rozdali kazdemu teamowi przed eventem pisze: When the tournament has come to its end and results have been processed the winning team will have been
determined. The winning team will be determined based on the total amount of battle points combined with
the total score for potential hobby points. The maximum amount of battle points per round is100 and the
minimum amount of battle points per round is 60 for 8 man team.
In the case of a tie the victory points will be used to determine the winner, if there is still a tie the victory
points will be used to determine the winner, if there is still a tie the winner will be determined by a coin flip.
Sędziom się to nie spodobało i zmienili zasady na algorytm tourneykeepera.

Wyniki tego ETC zostaly zadecydowane przez programistę tk.

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 930
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

ALe takie zmiany należałoby podjąć przed rozpoczęciem rozgrywek, a nie pod sam ich koniec...

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

A ja chyba nie ogarniam. Jaki to ma związek z karniakami?
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

lajkonik pisze:A ja chyba nie ogarniam. Jaki to ma związek z karniakami?
Kraj male karniaki duze_uncapped duze_capped
Spain 32074 -2 639 566
Poland 92539 -4 603 565

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

lajkonik pisze:A ja chyba nie ogarniam. Jaki to ma związek z karniakami?
Zapewne taki, że nie chcieli, aby nasi wygrali. Byłaby róznica 2pkt to by wcisnęli nam 2karniaki...
ID: 2477

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

A podobno prawo nie działa wstecz :) Może niech przyznają naszym karniak za zeszły rok, tak tyle by wylecieli z pudła ... skoro w kolarstwie i ciężarach za doping można to w wfb czemu nie :

Dawanie karniaków po fakcie bez wyjaśnień jest bardzo nie fair. Albo bezpośrednio po sytuacji albo wcale.

Oczywiście gratulacje dla drużyny, wszystkie gry wygrane, brawo!

P.S. Są systemy gdzie wpierw zamiast bramek (małych punktów) patrzy się na wynik bezpośredniego starcia w przypadku remisu (o ile takie starcie wystąpiło).

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Chcialem porobic jakies statystyki, ale 89 osob nie wpisalo w tk jaka armia graja, wiec nic z tego :|
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Tarcza zostaje u nas - by funpage 40k.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3155
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Cały weekend śledziłem rozgrywki. Wielkie gratulacje dla całej reprezentacji, dzięki serdeczne za emocje i chęci do reprezentowania naszego podwórka :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zamiast statusu dominatorów mamy niedosyt, chęć szybkiego powrotu na sam szczyt, dojeba... Hiszpanom, najlepiej maxem. Słowem interes się kręci i o to chodzi. Martwi tylko czarny PR. Brak udziału w ceremonii wręczania nagród to niestety fatalne posunięcie.
Super się bawiłem w ten weekend. Takich emocji nie pamiętam. No i cały team świetnie się spisał. Bardzo wyrównane wyniki chłopaków pokazują że pojechała w tym roku bardzo mocna ekipa.
Analogii do dmp widzę multum. Tam też cieszyliśmy się parę chwil że złota, a potem zostaliśmy go pozbawieni. Trzeba było jednak spiąć poślady i przyjąć srebro robiąc, na ile to możliwe, dobrą minę do złej gry.
Biorąc pod uwagę jakie jest do nas nastawienie, nie wiem czy dobrym pomysłem jest robienie totalnej awantury na forum etc. Jakiś rzeczowy post, merytoryczna krytyka amatorszczyzny (jak to jest że nie wiadomo ile kto ma karniaków), gratulacje dla Hiszpanów (ostatecznie nie są niczemu winni).
Jeszcze raz dzięki za emocje i walkę do końca.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Nie bylismy na ceremonii, bo wiekszosc teamu nadal uczestniczyla w dyskusji z sedziami. Ja bym tylko w koncu chcial uslyszec od dwoxh kolegow sedziow dlaczego podjeli taka decyzje i zmienili zasady turnieju bez zdania racji. Dosc epicka jest tez kolejna zolta dla konrada (po turnieju) za to, ze nazwal fjugina zlym sedzia :) haters gonna hate. Mysle, ze gracze usa rozpowiadajacy wszysykim jakto to wielce kantujemy tez dolozyli cegielkie. Nie ma latwo. Sorru za lieterowki i jezyk, ale jestem wykonczony. 5.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2828
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

jakby ktos szukal to tu jest forum etc ;) https://www.etc-tabletop.com

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Gratulacje dla wszystkich którzy pojechali (w tym kołczów), zasłużyliście na złoto.
Obrazek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Gratulacje
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

wieś tańczy i śpiewa... szkoda chłopaków że zamiast cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa musieli się denerwować...

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

https://www.the-ninth-age.com/index.php ... &pageNo=10

Temat w którym sporo osób od nas się wypowiadało a propos karniaków dla naszej repy został wyczyszczony z większości postów "zaczepnych". Proponuję, żebyśmy się wszyscy wstrzymali z pisaniem tam i poczekali na jedno oświadczenie naszej repy.

Czarnego PRu już mamy sporo, parę cegiełek nam dorzucili Amerykanie. Nieskoordynowanie przekazu może nam tylko zaszkodzić, a jest okazja do rozpoczęcia tej dyskusji na nowo przez kogoś z repy kto tam był i dokładnie wie jak ją poprowadzić.

Ot luźna sugestia.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Gratulacje dla całej repy! Srebro może wydawać się poniżej oczekiwań, ale jak dla mnie to wciąż fantastyczny wynik.

Dziękuję bardzo za ten weekend! Uwielbiam ETC :)

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Były emocje, było 6 zwycięstw, był cap na Włochach, jest podium na ESC i na ETC, no i tarcza jak rozumiem ciągle zostaje w domu.

Dzięki panowie =D>
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

ODPOWIEDZ