ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Re: ETC 2018

Post autor: Druchii »

Dokładnie jak Basia i danrakh napisali.
Jeszcze raz wielkie brawa i gratulacje!

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Wielkie gratulacje dla drużyny. Śledziłem przebieg turnieju z zapartym tchem :)

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Srebro samo w sobie jest dużym sukcesem. Budzi moje wątpliwości jednak zachowanie organizatorów, to znaczy:
1) brak odniesienia do zarzutów oszustw. Albo oszustwa były i mamy karniaki/dyskwalifikację, albo nie było i wówczas powinien być jasny komunikat, a nie amerykanie srają po forach
2) karniaki bitwę za późno i to w ilości ewoluującej. Nie no sorry, tak się nie robi.
3) zmiana zasad gry w czasie gry. Nuff said.
4) ogłoszenie wyników nie czekając, aż stawi się komplet "pudła" zwłaszcza, że rzeczony komplet własnie w kwestii wyników wyjaśniał sprawę z sędziami...

coś pomyliłem?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Conrad from poland is a cowardly child for verbally attacking the judges wife.
via facebook :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Kapeć
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kapeć »

Jeszcze wkładają Kondziowi tego typu teksty w usta ? Nie no klasa...
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Glonojad pisze:
coś pomyliłem?
Prawdopodobne tak. Ale raczej wynika to z braku dostępu do dokładnych informacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

We can't stop here. This is bat country.


Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Glonojad pisze:Srebro samo w sobie jest dużym sukcesem. Budzi moje wątpliwości jednak zachowanie organizatorów, to znaczy:
1) brak odniesienia do zarzutów oszustw. Albo oszustwa były i mamy karniaki/dyskwalifikację, albo nie było i wówczas powinien być jasny komunikat, a nie amerykanie srają po forach
2) karniaki bitwę za późno i to w ilości ewoluującej. Nie no sorry, tak się nie robi.
3) zmiana zasad gry w czasie gry. Nuff said.
4) ogłoszenie wyników nie czekając, aż stawi się komplet "pudła" zwłaszcza, że rzeczony komplet własnie w kwestii wyników wyjaśniał sprawę z sędziami...

coś pomyliłem?
Kilka rzeczy.
1. Od kogo ma być jasny komunikat? I w ogóle to czemu? Niech tam Amerykanie srają po forach, zapewne też wbrew zapewnieniom naszych kadrowiczów nie całkiem bezpodstawnie.
2. Ewolucja tych karniaków nastąpiła wskutek obrażania jednego z sędziów przez Konrada. Jak dla mnie w pełni zrozumiałe. Kadra wiedziała o tym punkcie karnym w momencie przyznania go, fakt że nie od razu pojawił się na TK nic tu nie zmienia.
3. Nie rozumiem do końca o co chodzi.
4. To po kiego wszyscy polecieli kłócić się z sędziami? Bić ich chcieli, czy co? Jak dla mnie to bzdura i piach w oczy. Jakoś Tutaj, Stan i Michał odebrali medale. Kadra się obraziła za srebro i jebło focha. A Furion uczył, że przegrywać trzeba z klasą, niestety sam tej nauki nie wziął sobie do serca.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Ad3. My wlasnie tez nie wiemy o co chodzi.

Jest remis, 566 do 566 (to juz wlicza karniaki)
Jest rulespack, ktory mowi jak sie rozstrzyga tie breakery
Sedziowie zmieniaja ta czesc rulespacka na minute przed koncem turnieju.

A po turnieju Konrad powiedzial szwedowi co o nim mysli. I po turnieju dostal kolejny karniak.

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

Gratulacje dla całej ekipy. Pięknie się Panowie przygotowali do eventu. :)

a tymczasem na forum ETC jakaś gorąca głowa z Nowej Zelandii napisała:

http://etc.xobor.com/t763276f3-Captain- ... ml#msg1383
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Z gry nasi byli niewątpliwie najlepsi. Szkoda, że sytuacje pozasportowe przesądziły o wyniku.

Mam tylko apel do naszych kilku białorycerzy z forum t9a, żeby zaniechali krucjaty, przynajmniej do czasu zebrania pełnej wiedzy. Nikomu nie pomagacie swoim pisaniem tam, a być moze wręcz działacie na szkodę przyszłych "kadr".
Bardzo dobrze, że wam posty wykasowali. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Furion pisze:A po turnieju Konrad powiedzial szwedowi co o nim mysli. I po turnieju dostal kolejny karniak.
Nie no, spoko. Szkoda, że jeszcze nie jebnął go gazrurką, to dopiero by się zastanowił następnym razem. Ty najwyraźniej jesteś dumny z jego zachowania.

W ciągu ostatnich 2 lat kadra Polska zmieniła swój wizerunek na ekipę oszustów, pieniaczy i chamów w oczach dużej części świata. Jak dla mnie to wstyd, zwłaszcza że nawet nie przywieźliście złota.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Pomijając temat karnych - po nich mieliśmy remis, wówczas pierwszym tie breakerem są duże punkty po capie - i tych mieliśmy więcej - z wiadomych tyłko sędziom przyczyn zdecydowali inaczej - myśmy z nimi na ten temat dyskutowali a nie czekano z ceremonią (o czym nawet nie wiedzieliśmy - to nie tak że olalismy temat.
Gdybyśmy słusznie dostali 4 karne i byli poniżej Hiszpanii to nie ma tematu, jednak tak nie było - wygraliśmy akceptując wszystkie karne.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nic, moj błąd
Ostatnio zmieniony 6 sie 2018, o 10:12 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Moim zdaniem jest to "Efekt Furiona".
To co odwalał w zeszłym roku odbiło się czkawką w tym.

Nie bez znaczenia moze też pozostać występ naszej wspaniałej "komuninti", z dostępem do zagrniczych for, która posiadła umiejętnosć pisania po angielsku najwyraźniej tylko po to, aby obrazać francuzów na ich profilu na fejsbuku. Nie powtarzajcie swoich błędów w tym roku proszę. :D

Jeśli inne nacje były do nas uprzedzone to prawdopodobnie po zeszłym roku, a nie po zbyt gorących wakacjach. Prawdopodobnie... byli uprzedzeni słusznie. Moze to niezbyt uczciwe, a napewno przykre dla wszystkich, których gra jest bez zarzutu, ale chyba troche tak to działa.
Być moze chłopaki podostawali kartki, za rzeczy, za które jeszcze rok temu nikt by im ich nie wlepił. Nie mam pojecia, moze niebawem się dowiemy.
Jakaś nauczka dla selekcjonerów z tego płynie. Miejmy nadzieję.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Abstrahujac od wszystkiego to sędziowie podjęli decyzję wbrew zasadom - to oni są przede wszystkim do zmiany.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Po pierwsze i najważniejsze GRATULACJE za fantastyczny występ i emocje! =D> =D> =D>
Srebro też jest w cenie, kto pisze że srebro to porażka niech się po prostu puknie w łeb. To że zawodnicy się nie cieszą i to w jakich okolicznościach "im je odebrano" to inna sprawa. Chorwaci będąc wicemistrzami świata w piłkę tez płakali, nie było też radości w Liverpoolu po brzydkim wyeliminowaniu Salaha i przegraniu finału Ligi Mistrzów, jednak obydwie te drużyny jak i Polską reprezentację w battla należy docenić. Srebro to bardzo dobry wynik, tym bardziej że podobno tarcza była w tym roku na styk, więc każdy punkt się liczył! Nawet xwingi w tym roku pierwszy raz nie sięgnęły po złoto, mimo że oprócz samego finału wygrali wszyściusieńkie bitwy.
Zobaczcie, że Polska jako jedyny kraj rok w rok utrzymuje się w topie, mamy 4 złota i 7 sreber, to jest niesamowite, z tego należy się cieszyć i brać pod uwagę, że siłą rzeczy jesteśmy przez to na świeczniku i celowniku niektórych innych państw. W 40kę bywa od paru lat różnie z wynikami, w battla zawsze jesteśmy w top2, to naprawdę spore osiągnięcie 8)

Co do kontrowersyjnej sytuacji i ogólnie wszystkich kartek, kar nie będę się odnosił. Niech chłopaki z kadry opiszą swoje stanowisko. Nie ma co dyskutować z gorącą głową, bez dokładnych informacji, a tym bardziej wchodzić w jakieś sprzeczki z innymi nacjami. Przypomnę tylko, że wygrała Hiszpania - zespół, który przez 2 ostatnie lata spadał w klasyfikacji właśnie po otrzymaniu kartek żółtych i czerwonych, mimo posiadania całkiem niezłego składu i jednego z najlepszych zawodników na świecie.

Tak czy inaczej raz jeszcze gratulacje dla całego zespołu! Miło się to śledzi sprzed kompa/telefonu, ale jednak zdecydowanie lepiej być na miejscu :D

Pozdro!
Kibic Kalafior vel Jacek Gmoch

P.S. Osobiste wyróżnienie "order Kalafiora" otrzymują Shino za kolejny solidny występ oraz Xargos debiutant!
Trener dawał zawodnikom odpocząć, nie byli zmęczeni sezonem i na najważniejszym turnieju pokazali klasę jakich mało, brawo! Po prostu truskawki na torcie!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Laik, a moze lepiej nie zostawiać pola do nadużycia najgorszym nawet sędziom i nie dostawać zółtych kartek?
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Laik pisze: Gdybyśmy słusznie dostali 4 karne i byli poniżej Hiszpanii to nie ma tematu, jednak tak nie było - wygraliśmy akceptując wszystkie karne.
Z całym szacunkiem Tomek, nie rób ludziom wody z mózgu - po karnych macie 1 punkt mniej niż Hiszpania.

ODPOWIEDZ