Ty Ziemek ale ty nie zyjesz w kraju o dużej tolernacjiZiemko pisze:...koncze szczurze scierwa...



Moderatorzy: Ziemko, wind_sower
moze i racja ale nie dorwalem staroedycyjnej (jak byla na allegro to kasy nie mialem) ,a na nowa (IMHO wyj.bany figs ,szkoda mi troche kasyKatapulta - juz przymke oko ze jest toporna , ale pomalowanie tych filarow pozostawia duzo do zyczenia
TZN. wiem ,ze niby rozowa ale w realu nie wyglada tak pe.alskokolorystyka tarczy mi nie podchodzi
jako jednak gracz tk musze sie do jednego przyczepic... ten koles robicy za mumie jest szkieletem... wogole nie pasuje... dorob mu sporo bandazy chociaz Wink
Wiem ,ze szkielet (zeby lepiej wygladal dalem zaloganta od rydwanow ,a nie zwyklasaNie widzisz, ze jedzie tak szybko, ze sie odwinely? Very Happy
nie ma takiej opcjimoze bys mu zrobil taki turban Szczurek z bandazy ??
To akurat powód do radości. Fajnie, że nie tylko ja maluję kości mokrym pędzlem. Że jest ktoś komu się chceTroyan pisze:No proszę, proszę. Widzę że Ryu ma mocną konkurencję.
Dla mnie to prędkość nadświetlnaSzczurek pisze:wolno maluje Sad SIC! (bo jak mozna nazwac malowanie 2 konikow przez cala noc Rolling Eyes Laughing )
No wypraszam sobieTo akurat powód do radości. Fajnie, że nie tylko ja maluję kości mokrym pędzlem. Że jest ktoś komu się chce Wink
Ej sorry. ale to jest warte max 7 Laughing
hmmm ale spro mam tych kosci w armii wiec ...... (koniki ,piechota ,czaszki na chariocie itp. wydaje mi sie ,ze to troche przy duzomam pomysł: pomaluj ją na... kościany!
zawsze inaczej maluje się gobliny, inaczej najtosy i inaczej orki, to już mała odmianar0m pisze:zgadza sie, nudno to sie musi malowac-kosci, kosci, kosci..... (i kto to mowi, akurat moje orki sie maluje bardzo ciekawie, 200 modeli na zielono...)
kiedy i gdzie turniejowa premiera calej armii?