Fanatyka kolejne wynurzenia o tym samym

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Szaman pisze: co tylko ukazuje, jak tolerancyjni sa katolicy - gdyby to byl zestaw z Mahometem, groziloby to jihadem... :?
Nie myl tolerancyjności z żyłką do interesów a także zakłamaniem.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

darowałbyś już sobie czasami...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Lunn pisze:darowałbyś już sobie czasami...
Przychylam posta :?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tak jak Lunn i Zaraza napisali.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Fanatyk pisze:
Szaman pisze: co tylko ukazuje, jak tolerancyjni sa katolicy - gdyby to byl zestaw z Mahometem, groziloby to jihadem... :?
Nie myl tolerancyjności z żyłką do interesów a także zakłamaniem.
Jako totalnie niekatolicka osoba proszę Cię, byś czasem się zastanowił przed napisaniem czegoś ;)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Pewnie sypmy sobie cukrem KK, bo przecież to nie po polsku krytykować. Bądźmy prokatoliccy.

Brawo =D>

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Pomiędzy byciem prokatolickim a antykatolickim jest pewna pusta przestrzeń. Myślę, ze ktoś powinien Cię kopnąć w tyłek, zebyś w nią wpadł ;)

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

Fanatyk pisze:Pewnie sypmy sobie cukrem KK, bo przecież to nie po polsku krytykować. Bądźmy prokatoliccy.

Brawo =D>
proszę Cię, obaj dobrze wiemy, że średni Kowalski, jest otwarty na krytykę KK, tolerancyjny i bardzo daleko mu do średniej innych religii jeśli o to chodzi.
:roll:

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Pawełek pisze:
Fanatyk pisze:Pewnie sypmy sobie cukrem KK, bo przecież to nie po polsku krytykować. Bądźmy prokatoliccy.

Brawo =D>
proszę Cię, obaj dobrze wiemy, że średni Kowalski, jest otwarty na krytykę KK, tolerancyjny i bardzo daleko mu do średniej innych religii jeśli o to chodzi.
Mówisz o tym którego staramy sie promować za granicą czy tym prawdziwym, pełnym żółci i zawiści Polaczku?

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Fanatyk pisze:Pewnie sypmy sobie cukrem KK, bo przecież to nie po polsku krytykować. Bądźmy prokatoliccy.

Brawo =D>
nie jestem prokatolicki w żaden sposób, ale są pewne granice, nie musisz przy każdej mozliwej okazji krzyczeć jaki to jesteś antyklerykał, komuch czy co tam jeszcze...

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Mówisz o tym którego staramy sie promować za granicą czy tym prawdziwym, pełnym żółci i zawiści Polaczku?
Najwyraźniej kiepskich kolegów w podstawówce miałeś ;)

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

Fanatyk pisze:
Pawełek pisze:
Fanatyk pisze:Pewnie sypmy sobie cukrem KK, bo przecież to nie po polsku krytykować. Bądźmy prokatoliccy.

Brawo =D>
proszę Cię, obaj dobrze wiemy, że średni Kowalski, jest otwarty na krytykę KK, tolerancyjny i bardzo daleko mu do średniej innych religii jeśli o to chodzi.
Mówisz o tym którego staramy sie promować za granicą czy tym prawdziwym, pełnym żółci i zawiści Polaczku?
:)

tak, o tym który w tańcu z gwiazdami głosuje na tucznika zamiast na dobrze tanczaca laskę.

nie wiem jak na zachodzie promują polskiego katolika, wiem, że w porównaniu ze średnią innych religii wypadamy bardzo dobrze.

btw- ja rozumiem, ze mozesz nie lubić KK jako instytucji, w końcu przyczyniła się po części do obalenia komuny, ale co Ci zrobili zwykli katolicy. :shock: ;)
:roll:

Awatar użytkownika
aiuto
Bóg Rekonstrukcji
Posty: 1306
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: aiuto »

moze postawmy pytanie, co dopiero moga mu zrobic :)

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

aiuto pisze:moze postawmy pytanie, co dopiero moga mu zrobic :)
Jezeli myślimy o tym samym, to chyba nie po katolicku ;)

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

no raczej na postkomunistyczne SLD głosować nie będą.
:roll:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Obraz katolika-fanatyka jaki widzą np. w Szkocji trochę utrudnia zdobycie tam pracy.
Kilku moich kolegów zostało pobitych za sam fakt bycia Polakiem-katolikiem.

Ja wysiadłem z tego pociągu zaraz po bierzmowaniu.
Jestem katolikiem ale jestem antyklerykałem.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Pawełek pisze:
btw- ja rozumiem, ze mozesz nie lubić KK jako instytucji, w końcu przyczyniła się po części do obalenia komuny, ale co Ci zrobili zwykli katolicy. :shock: ;)
Ja sie ciesze ze zyjemy w wolnej Polsce. Natomiast nie lubie robienia z katolików męczenników za wiarę, co to tacy tolerancyjni, kochani i do rany przyłóż są.

Awatar użytkownika
aiuto
Bóg Rekonstrukcji
Posty: 1306
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: aiuto »

ja nie wiem ,o czym drogi kolega mysli, :) ( wpgole dziwie sie ze takie tematy i wynurzenia ideologiczne na forum o ludzikach nie sa wywalane jako spam ) ???

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

Fanatyk pisze:
Pawełek pisze:
btw- ja rozumiem, ze mozesz nie lubić KK jako instytucji, w końcu przyczyniła się po części do obalenia komuny, ale co Ci zrobili zwykli katolicy. :shock: ;)
Ja sie ciesze ze zyjemy w wolnej Polsce. Natomiast nie lubie robienia z katolików męczenników za wiarę, co to tacy tolerancyjni, kochani i do rany przyłóż są.
to jakaś prowokacja? polski katolik i męczennik za wiarę? ej nie tak to nikt nie uważa. no chyba, że mówimy o księdzu Popiełuszce.

Każdy widzi wady katolików, my/oni sami też.
:roll:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Fanatyk pisze: Natomiast nie lubie robienia z katolików męczenników za wiarę, co to tacy tolerancyjni, kochani i do rany przyłóż są.
No to zaprzecz, że przeciętny katolik w "oświeconym", wykształconym środowisku [studenci albo tuż po studiach] nie dostaje mentalnie po ryju, kiedy powie, że jest katolikiem.
Albo że nie staje się co najmniej obiektem żartów. Dość niesympatycznych.

To nie jest tak, że katolicy są super tolerancyjni i są męczennikami za wiarę. Natomiast kiedy ktoś wyznający wiarę katolicką, tolerancyjny i "kochany" obrywa za Rydzyka, którego radia w życiu nie słuchał, to chyba jest nie fair. Więc odpuść.

Kurde, Piotrek, tak bardzo, jak Cię lubię, tak bardzo czasem mnie wkurza jak Ci coś odbija. A to znów jest "ten" dzień... :?

ODPOWIEDZ