Fanatyka kolejne wynurzenia o tym samym

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Ja tu już pasuję - to co dalej bym powiedział o przykładach męczenników dotyczy osób pseudo-świętych dla większości Polaków a nie chce sie kłócić z betonem.

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

Fanatyk pisze:Ja tu już pasuję - to co dalej bym powiedział o przykładach męczenników dotyczy osób pseudo-świętych dla większości Polaków a nie chce sie kłócić z betonem.
:lol2: :lol2: :lol2:

no wreszcie to powiedziałeś!
:roll:

Awatar użytkownika
aiuto
Bóg Rekonstrukcji
Posty: 1306
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: aiuto »

rece opadaja , czy kolego nie mozesz sie zapisac na jakies forum polityczne i tam katowac ludzie swoja filozofia ?wydawalo mi sie ze gra w ludziki jest ostania rzecza w ktorej koniecznie musze znac przekonania religijne i ideologiczne przeciwnika , ale widac mlode pokoloenie wyznacza nowe standarty ( pisze to typ po 30tce zeby nie bylo ze obrazam kogos :)
proponuje naprawde polulzowac rajtuzy i nie stresowac ludzi w Swieta

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

aiuto pisze:rece opadaja , czy kolego nie mozesz sie zapisac na jakies forum polityczne i tam katowac ludzie swoja filozofia ?wydawalo mi sie ze gra w ludziki jest ostania rzecza w ktorej koniecznie musze znac przekonania religijne i ideologiczne przeciwnika , ale widac mlode pokoloenie wyznacza nowe standarty ( pisze to typ po 30tce zeby nie bylo ze obrazam kogos :)
proponuje naprawde polulzowac rajtuzy i nie stresowac ludzi w Swieta
ręce opadają, czy kolego nie możesz wejśc na jedno z kilku dziesięciu forów o ludzikach które masz poniżej?
:roll:

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

Ja bym nazwał ten temat ,,Fanatyka kolejne pierdy o tym samym''.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Albo Taraś po raz kolejny wypowiada się na poziomie szamba. Pasuje?

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Fanatyk pisze:Albo Taraś po raz kolejny wypowiada się na poziomie szamba. Pasuje?
Albo "dobrze by było gdyby Fanatyk skończył 8 lat"
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nie pasuje.

Tematu nie zamknąłem zaraz po wydzieleniu tylko dlatego, że tę decyzję i przyjemność wolę pozostawić Bartkowi.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Aha. Czyli wszyscy krytycy KK to ludzie mali i głupi? Jakoś nie widz krzyża nad logiem BP, Tomku, naprawisz ten problem? A i w zarejestrowaniu wpisz opcję "zaświadczenie od proboszcza" żebyśmy świń lewicowych i antyklerykalnych nie mieli, broń nas Panienko Święta od nich nie-Polaków.

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

Fanatyk pisze:Aha. Czyli wszyscy krytycy KK to ludzie mali i głupi? Jakoś nie widz krzyża nad logiem BP, Tomku, naprawisz ten problem? A i w zarejestrowaniu wpisz opcję "zaświadczenie od proboszcza" żebyśmy świń lewicowych i antyklerykalnych nie mieli, broń nas Panienko Święta od nich nie-Polaków.
ej, ale tu nikt nie broni KK, tylko po raz kolejny wylewania pomyj przez Ciebie na katolików.
:roll:

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Booooże. Fanatyk, są święta, a ty gruby fallusie nawet w ten czas musisz pie***lić ?
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Tak jak mówiłem, fanatyk to ortodoksyjny chrześcijanin, tylko w drugą stronę ;)
Chcesz nas za wszelką cenę przekonać, ze wiara jest błe, zła i do kosza...

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Wiekszość katolików to normalni ludzie. Wiem, chodziłem do kościoła, miałem być ministrantem.

Ale nie lubię niektórych ludzi którzy pokazują przez pryzmat radykalnych rzeczy albo rzeczy absurdalnych jaka to wspaniała/biedna i uciśniona religia. Mam w rodzinie katolików. I są to osoby które kocham. Nie mam nic do samej osoby katolika. Mam wiele do niesprawiedliwego traktowania absurdów i/lub radykałów jako wybielania czegoś co czarne nie jest ale na pewno białe też nie.
trikk pisze:Tak jak mówiłem, fanatyk to ortodoksyjny chrześcijanin, tylko w drugą stronę ;)
Chcesz nas za wszelką cenę przekonać, ze wiara jest błe, zła i do kosza...
Ja ci już pisałem co sądzę. Widać że nie czytałeś.
TomCio pisze:Booooże. Fanatyk, są święta, a ty gruby fallusie nawet w ten czas musisz pie***lić ?
Znaczy, gruby chuju.

I nie wzywaj imienia Pana Boga nadaremno.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

@Fanatyk: Ty naprawdę masz jakiś problem, stary. :roll:
Fanatyk pisze:Aha. Czyli wszyscy krytycy KK to ludzie mali i głupi?
Hmm, krytykuję kler i Kościół wtedy, kiedy na to zasługują, ale mimo tego nie czuję się ani mały, ani głupi. Ale to ani chybi megalomania.
Fanatyk pisze:Jakoś nie widz krzyża nad logiem BP, Tomku, naprawisz ten problem? A i w zarejestrowaniu wpisz opcję "zaświadczenie od proboszcza" żebyśmy świń lewicowych i antyklerykalnych nie mieli, broń nas Panienko Święta od nich nie-Polaków.
Zarejestruj się na kilkanaście losowo wybranych for w Polsce i zacznij uprawiać na nich takie wciskanie swoich antyklerykalnych wynurzeń w dowolny temat (na przykład, jak na BP ostatnio, w temat o muzyce). Pomijam niektóre fora z założenia antyklerykalne (metalowców, ateistów/racjonalistów, "konkurencji").

Wtedy zobaczysz, że jesteś tutaj bardzo łagodnie i wyrozumiale traktowany.

EDIT: Nie odwracaj kota ogonem. Popatrz na posta rozpoczynającego temat. Rzuciłeś błotem w całą grupę jako taką, bez rozdzielania "dobry ksiądz - zły ksiądz" czy "dobry katolik - zły katolik". Skoro walisz na oślep i po wszystkich, jak możesz dziwić się reakcją obronną?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Fanatyk pisze:
TomCio pisze:Booooże. Fanatyk, są święta, a ty gruby fallusie nawet w ten czas musisz pie***lić ?
Znaczy, gruby chuju.
Bez urazy, ja Cię lubie Fanatyku, ale czasami przesadzasz. Chociaż w święta dałbyś sobie spokój Obrazek
I nie wzywaj imienia Pana Boga nadaremno.
Przepraszam :cry:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Fanatyk pisze:Wiekszość katolików to normalni ludzie. Wiem, chodziłem do kościoła, miałem być ministrantem.

Ale nie lubię niektórych ludzi którzy pokazują przez pryzmat radykalnych rzeczy albo rzeczy absurdalnych jaka to wspaniała/biedna i uciśniona religia. Mam w rodzinie katolików. I są to osoby które kocham. Nie mam nic do samej osoby katolika. Mam wiele do niesprawiedliwego traktowania absurdów i/lub radykałów jako wybielania czegoś co czarne nie jest ale na pewno białe też nie.
Sorry, ale podczas naszej rozmowy na gg miałeś trochę inne poglądy :/

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Ja tam stawiam, że Fanolek wie, że zbłądził, ale głupio mu się do tego przyznać. Nie martw się synu, przyjmiemy przeprosiny. ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

TomCio pisze:
Fanatyk pisze:
TomCio pisze:Booooże. Fanatyk, są święta, a ty gruby fallusie nawet w ten czas musisz pie***lić ?
Znaczy, gruby chuju.
Bez urazy, ja Cię lubie Fanatyku, ale czasami przesadzasz. Chociaż w święta dałbyś sobie spokój Obrazek
Pax romana

@pingus
Przegrałeś.
Nie zbłądziłem. Po prostu bardzo nie lubie zakłamania i obłudy.


*edit*

Jednakże, rzeczywiście. Powinienem za coś przeprosić.

Otóż chciałbym przeprosić za, po pierwsze, wywołanie dyskusji na temat religijny, po drugie za dosyć agresywny ton jaki nabrałem. Muszę przyznać że pomimo moich poglądów, szanuję katolików i ich wiarę. Kwestie anty-klerykalne dotyczą bardziej spraw z poza wiary, niżeli jej samej.

Jeżeli czyjeś uczucia religijne zostały naruszone, przepraszam. No i mamy pierwszy dzień świąt i Tomcio ma rację - nie muszę o tym pier..... cały rok. Poza tym mogę Wam obiecać że więcej nie będę tutaj o tym mówił - ani o polityce, ani o religii.

Czas dorosnąć i przenieść się z małej piaskownicy do tej większej, bardziej poważniejszej.

Zatem życzę Wam aby czas wolny spędzony był miło i w rodzinnej atmosferze a także aby wam żołądki nie wołały o pomstę do Nieba po tym coście im wyrządzili podczas wigilii :wink:

Pozdrawiam

Piotrek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Opamiętajcie się grzesznicy albowiem koniec jest bliski. Siły mrocznych potęg gromadzą się na północy a wy okładacie się trzodko ku ich uciesze. Siejecie złe ziarno przeciw naszemu Sigmarowi a złe ziarno rośnie na plon końca czasów. Wktótce przybędzie. Tak nowy koniec czasów przy którym burza chaosu była ino zefirkiem.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Fanatyk pisze:
TomCio pisze:
Fanatyk pisze: Znaczy, gruby chuju.
Bez urazy, ja Cię lubie Fanatyku, ale czasami przesadzasz. Chociaż w święta dałbyś sobie spokój Obrazek
Pax romana
Obrazek

*edit*

Jednakże, rzeczywiście. Powinienem za coś przeprosić.

Otóż chciałbym przeprosić za, po pierwsze, wywołanie dyskusji na temat religijny, po drugie za dosyć agresywny ton jaki nabrałem. Muszę przyznać że pomimo moich poglądów, szanuję katolików i ich wiarę. Kwestie anty-klerykalne dotyczą bardziej spraw z poza wiary, niżeli jej samej.

Jeżeli czyjeś uczucia religijne zostały naruszone, przepraszam. No i mamy pierwszy dzień świąt i Tomcio ma rację - nie muszę o tym pier..... cały rok. Poza tym mogę Wam obiecać że więcej nie będę tutaj o tym mówił - ani o polityce, ani o religii.

Czas dorosnąć i przenieść się z małej piaskownicy do tej większej, bardziej poważniejszej.

Zatem życzę Wam aby czas wolny spędzony był miło i w rodzinnej atmosferze a także aby wam żołądki nie wołały o pomstę do Nieba po tym coście im wyrządzili podczas wigilii :wink:

Pozdrawiam

Piotrek
Obrazek
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

ODPOWIEDZ