IX Age Poznań zaprasza chętnych na turniej, który odbędzie się :
24 luty /niedziela/
W Warbandzie ul. Głogowska 157
Sponsor:
Wpisowe 15 zł. Całość na nagrody do wykorzystania w sklepie
Format: 2500pkt, Warband
Stoły 48x48 cali.
Liczymy zgodnie z podręcznikiem The 9th Age (system 20:0 z +/-3 za scenariusze).
>0-5% 0-125 10 10
>5 - 10% 126-250 11 9
>10- 20% 251-500 12 8
>20 - 30% 501-750 13 7
>30 - 40% 751-1000 14 6
>40 - 50% 1001-1250 15 5
>50 - 70% 1251-1750 16 4
>70% <1751 17 3
Winning Secondary Objective +3 -3
Sędzia – Wojciech Gładysiak grający przy nieparzystej ilości graczy.
Rozstawienie:
1 bitwa – Dawn Assault
2 bitwa – Refused Flank
3 bitwa – Frontline Clash
Secondary Objective – losowe
Harmonogram:
10.00 - 10.30 Zapisy
10.30 - 12:50 I bitwa
12:50 - 15:10 II bitwa
15:10 - 17:30 III bitwa
Ocena malarska – będzie.
Ilość miejsc ograniczona
Zgłoszeni:
1.Wojciech Gładysiak
2.Nikodem Piotrowski
3.Kuba Lenar
4.Piotr Orłowski
5. Jawor
6. Roman Schubert
7. Wojciech Soporowski
8. Damian Bronowicki
9. Mikołaj Cholaszczyński
10. Maksymiusz Blechert
11. Ninos Abdalla
12. Łuk Asz
13. Marcin Handl
14. Łukasz Frankiewicz
15. Piotr Lubbe
[Poznań] 24.02.19 - Lutowy Warband 2500pkt
[Poznań] 24.02.19 - Lutowy Warband 2500pkt
Ostatnio zmieniony 22 lut 2019, o 23:46 przez MikiChol, łącznie zmieniany 4 razy.
wtf już full?
Zapiszcie, jaki limit miejsc?
Zapiszcie, jaki limit miejsc?
Niestety nie dam rady się pojawić na turze, problemy zdrowotne. Next time :^)
mnie tez niestety, gramy mecz z Gdynią w niedziele.
Wyniki:
1.Marcin Handl Vc; 7433;69
2.Piotr Orlowski OK; 4650;57
3.Piotr Lubbe WoDG; 2553; 51
4.Mateusz Jaworski DL; 2003; 50
5.Ninos Abdalla WoDG; 1787; 45
6.Łukasz Żabicki EoS; 1283; 45
7.Damian Bronowicki KoE; -1539; 39
8.Dariusz Myszkiewicz Vs; -2223; 34
9.Kuba Lenar BH; -2942; 31
10.Nikodem Piotrowski KoE; -3268; 31
11.Maksymiusz Blechert OK; -1176; 30
12.Mikołaj Cholaszczyński Vs; -7255; 10
1.Marcin Handl Vc; 7433;69
2.Piotr Orlowski OK; 4650;57
3.Piotr Lubbe WoDG; 2553; 51
4.Mateusz Jaworski DL; 2003; 50
5.Ninos Abdalla WoDG; 1787; 45
6.Łukasz Żabicki EoS; 1283; 45
7.Damian Bronowicki KoE; -1539; 39
8.Dariusz Myszkiewicz Vs; -2223; 34
9.Kuba Lenar BH; -2942; 31
10.Nikodem Piotrowski KoE; -3268; 31
11.Maksymiusz Blechert OK; -1176; 30
12.Mikołaj Cholaszczyński Vs; -7255; 10