9th Age - WDG ogólnie

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter

Re: 9th Age - WDG ogólnie

Post autor: JarekK » 15 mar 2019, o 16:55

Ten minimised roll z divi wymaga typa, który nie dość, że kosztuje 850 pkt, to jeszcze siada od najpowszechniejszej domeny (divi), i nie ma stubborna z bazy. Słaby deal.

Update bardzo fajny, mam 1000 wolnych punktów, tylko nie wiem co wsadzić...

Barb chief jako odginaczka brzmi spoko, z tym, że flayersi za 35 pkt mniej robią to lepiej.
JimMorr pisze:Ogień żarptaka jest tak gorący, że rura mięknie...

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec

Post autor: Rince » 15 mar 2019, o 18:22

Koncept bsbka w wdg jest totalnie nietrafiony :( fajnie, ze jest nowy torch, envy, wyrdstone, tansi barbowie, ale co z tego skoro zadne potworki, psy czy unit feldrakow nie maja zadnych rerolli, a 80% unitow w wiekszosci rozp nie bedzie mialo rerolli na: zbiorki, marsze, powstrzymywanie sie od gonitwy, redirecty, reformy...

Ogolnie zmiany niby spoko, ale bedzie zbyt duzo kostkologii.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów

Post autor: Glegut » 15 mar 2019, o 21:46

@JarekK - mowimy o tym samym typiaszku, którego nigdy caster z dywinacja nie zobaczy? I o tym samym typiaszku który nasucza czary nie musząc widziec nikogo ?
Umówmy się - stubborn był mu zbędny od momentu gdy stracił skaryfikacje. Wydaje mi się że ten model nie służy do tankowania :roll:

@Rince - Masz racje. W buildach gdzie ten BSB był potrzebny, rzeczywiście można powiedzieć że koncepcja bez BSB to pomysł nie trafiony. Wszystkie inne buildy bez BSB dostały MEGA buffa. Niech za przykład posłuży pierwsza z brzegu rozpiska Frederick'a , którą zresztą chyba wygrał jakiegoś mastera (jeszcze przed patch'em).

Ja tam się jaram - wreszcie będzie można rycerzyki odstawić na półkę 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter

Post autor: JarekK » 15 mar 2019, o 21:59

Ta o tym samym. Jakbym chciał wydać 850 pkt na maga to bym sobie wziął 2x mastera, albo typa na smoku i przynajmniej miałbym więcej niż 3 czary.

Mnie jara w tym momencie barb cheftan z GW na chimerze. 290 pkt za typa z marszem 20" i 8 atakami + stomp brzmi jak zajazd.
JimMorr pisze:Ogień żarptaka jest tak gorący, że rura mięknie...

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów

Post autor: Glegut » 15 mar 2019, o 22:25

Wystawiaj co tylko zechcesz ale w żadnej konfiguracji nie dostaniesz tych czarów co na EH + atrybutu z dywi ;)

Co powiesz na typiaszka na chimerze z warbandem i 2+ sv za 360 pkt ? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz

Post autor: swieta_barbara » 16 mar 2019, o 00:20

Fajny, ale ja dałbym death cheater.

Napadzior
Chuck Norris

Post autor: Napadzior » 21 maja 2019, o 06:48

Siema Wybrańcy !
Ponoć mają być jakieś nerfy WDG, macie jakieś info kiedy to nastąpi ?
Nie wiem, na ile mam tworzyć nową rozpiskę i czy nie opłaca się przesiąść na bestie do tego czasu.
Obrazek

yedee
Mudżahedin

Post autor: yedee » 21 maja 2019, o 14:10

Lada moment powinny wejsc zmiany, wiec lepiej sie chyba wstrzymac.

Awatar użytkownika
Grobocop
Pseudoklimaciarz

Post autor: Grobocop » 1 paź 2019, o 23:34

Witam

Jak działa Armia Asklandersów ? to osobna armia ? "nakładka-mod" ? jest to w pełni wspierana przez 9th age armia czy "jak kto chce" ? czemu nie ma ani pół postu o tej armii na forum ( może też nic nie znalazłem bo przycisk szukaj nie działa :/ ) i w ogólnie nikt tym chyba nie gra ? czemu ?
Dają oni radę ?

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris

Post autor: WarX » 2 paź 2019, o 16:07

Grobocop pisze:Witam

Jak działa Armia Asklandersów ? to osobna armia ? "nakładka-mod" ? jest to w pełni wspierana przez 9th age armia czy "jak kto chce" ? czemu nie ma ani pół postu o tej armii na forum ( może też nic nie znalazłem bo przycisk szukaj nie działa :/ ) i w ogólnie nikt tym chyba nie gra ? czemu ?
Dają oni radę ?
Jest to osobna armia. nie-do-konca-wspierana-turniejowo. A że tutaj 90% to turniejowi ciśnieniowcy, więc nikogo nie interesuje ;)

Mamut
Chuck Norris

Post autor: Mamut » 4 paź 2019, o 21:21

Grobocop pisze:Witam

Dają oni radę ?
Asklanders to supplement, nie do końca balansowany, więc o ile na lokalach pograsz, to na 90% masterów nie dopuszczą
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013

ODPOWIEDZ