Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Będzie box z plastikowym herosem (na wierzchowcu i z buta) ? bo na którejś focie widać ,że ten manfred jest z metalu :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

No wlasnie dobre pytanie, tez mnie to nurtuje. Czy bedzie jakis box do skompletowania swojego generala tak jak to jest w przyadku chocby HE czy Imperium? Chyba tak skoro GW zamierza pozwolic graczom mixowac mocami a tym samym wygladem i ekwipunkiem.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1381
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Ja gdzies czytalem, ze wampiry maja nie miec takiego zestawu..
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Spearhead 550
podobno ma byc duży wybór metalowych wampirków, aczkolwiek ja bym wolał platikowy boxik :P

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Spearhead 550 zeta tak? Ciekawe ile funciakow bedzie kosztowal w UK?
Panowie a jak maja sie teraz ceny GW w Polsce do funta ktory stoi od dluzszego czasu juz ok 5 zeta? Czy sa jakies obnizki?

Co do wampirow to ja jednak wolalbym aby byl wlasnie taki plastikowy box do skladania wampirow, jesli nie no coz trzeba bedzie zadowolic sie ta chala co wypuszczaja w metalu ;)
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

110 funtów
funt stoi chyba ok 4.80 :D
ja również wolałbym plastikowy box wszyscy dostaja a my co ? :roll: :wink:

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

No fakt waha sie dosyc ostro ostatnio, a wiec chyba sie bedzie oplacac zakupic tego Spearhead'a. Sorry za offtop ;)
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

no ale ja nie przewidywałbym niższych cen w sklepach ze wzgledu na obniżenie się stawki funta ;)

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Manfred moje pytanie zwiazane bylo z wyborem miejsca zakupu przezemnie tego startera oraz checi porownania cen, oczywiscie z gory wiedzialem ze oplaca sie go bardziej kupic w UK :P
A co do wartosci funta to po prostu wspolczuje troche kolegom w Polsce gdyz musza wydawac wiecej niz inni w UK kupujac to samo.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »

Z tego co wiem, to wszystkie wampiry będą metalowe.
Słyszałem także o jakimś modelu wampira o cudownej nazwie "winged vampire" cokolwiek miałoby to oznaczać :)
Pytając o nowe modele "zwykłych" wampirów, nie specjali usłyszałem, że o takich nic nie wiadomo.

Dalej, co do cen...
Grave Guards (czy jak to się teraz nazywa) box 10 ok 95zł
Skeletons box 10 ok 75zł
Ghouls box 10 ok 75zł
Corps Cart 1 ok 95zł
Vargulf 1 ok 95zł

Zorba_the_Greek
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Zorba_the_Greek »

Manfred pisze:no ale ja nie przewidywałbym niższych cen w sklepach ze wzgledu na obniżenie się stawki funta ;)
Raczej spodziewaj się wyższych jak funt zyska na wartości. Nigdy odwrotnie.

Szkoda Dogs of War, jako umiejętnie wydana armia mogliby dodać fajnego kolorytu do innych nacji. Regularni DOW, nie special charactery/unity. Słabe staty, niby marginalne jednostki, ale czasem naprawdę się przydają (fasty u dwarfów, strzelanie u wampów). Niekoniecznie trzeba brać działo, dla mnie to bez sensu. I niekoniecznie u undeadów, bo to faktycznie trochę dziwne stać ramię w ramię ze szkieletem. Ale jednak.

A nowe bataliony i spearheady to typowe napędzanie zakupów. Z oddziałami 10 sztuk nic się nie zdziała. Za to ładnie wyglądają i robią smaczek na więcej. Więc kupujmy więcej... Tak się to kręci. Wiem wiem, biznes to biznes, ale naprawdę wierzę że da się to robić inaczej...

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Panowie czym wy sie przejmujecie jeśli gracie Vc to nic nie tracicie a tylko zyskujecie.....jednostki i tak już macie ewentualnie należy dokupić kilka nowych zabawek...w innej sytuacji są zaczynający grę Vc oo tu widzę dużą utopę finansowa.... :cry: Nie żebym się specjalnie tym martwił ale dla nowego gracza w dobie boxów po 10 sztuk to może być kłopocik..un petit probleme...
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

zgadzam sie z przedmówca. Moim zdaniem nie ma co tak "panikowac". Wiekszosc z nas juz od dawna gra wampirkami i wiekszosc juz praktycznie ma wszystko co potrzebne. dla przykladu ja sam poki co bede musial kupic tylko vargulfa, corps, i tych Blood K. reszte, oczywiscie tez, ale juz jako powolne tworzenie armii, zbierniae nowych modeli...na 100k pkt :D

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1448
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

ciekawi mnie ten champion w kotbk, bo moze on brac powery. 8)

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

I co z tego jak i tak kolesie maja po 1W i beda spadac jak muchy, moim zdaniem zbyt duzo nie zwojuja, jesli dali by po 2W to inna bajeczka. A tak ladowanie mase punktow w jeden oddzial ktory odpada po dobrym ostrzale to pomylka.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Jako BD powinni mieć T4 i As 1+ (Full Plate Armour). Wiec ochrona dość dobra nawet pomimo tego 1W (swoją drogą, ciekawe czy leczenie będzie na nich działać tj. dożywania zabitych - stawiam, że nie ale characterami przecież nie są). Moim zdaniem najważniejsze będzie w tej jednostce jej unit size.. jeżeli 3+ to będzie niezły oddział. 3 gołych rycerzy nie będzie aż tak drogich by rwac sobie włosy po ich stracie a siłę przebicia będą mieli sporą. Nawet pojedyńczy będzie dobry na lekkie oddziały.

Unit size 4+ będzie już bardziej bolesny punktowo jednak skoro reszta VC (może poza BK) tanieje to może nie będzie tak źle. Więcej będzie można napisać gdy poznamy magię i przedmioty oraz bloodline'y wampirów - a noż jakiś ciekawy sztandar będzie albo bloodline akurat dla championa..

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Chyba gdzies na warseerze pisali ze jednak 2W.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Zorba_the_Greek pisze:
Manfred pisze:no ale ja nie przewidywałbym niższych cen w sklepach ze wzgledu na obniżenie się stawki funta ;)
Raczej spodziewaj się wyższych jak funt zyska na wartości. Nigdy odwrotnie.
Nigdy nie ma obniżek bo co rok jest wyznaczana stopa waluty czyli (jak dobrze pisze funt koło 4,90 - 4,95 coś takiego i ci co kupują z GW płaca tą samą cenę (chyba ze ze stanów bo w dolarach wychodzi taniej :lol2: )

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Zobaczyłem zdjęcia Blood Knightów w SNEAK PEEKS'ach...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

:shock:
:shock: :shock:
:shock: :shock: :shock:
:shock: :shock:
:shock:

Nieważne jacy by nie byli - kupiłbym ich za każdą cenę choćby, zeby stali na półce... są zbyt piękni, by ich nie mieć...

[nadal: :shock: ]
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

jeźdźcy są tacy sobie, natomiast konie bradzo ładne. też ich sobie sprawię. choć za 55 pkt/ sztuka śmiem powątpiewać w ich skuteczność...

Zablokowany