Old World TOW - Turniej Mistrzostwa Południa w Leśniczówce, 1500 pkt

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Old World TOW - Turniej Mistrzostwa Południa w Leśniczówce, 1500 pkt

Post autor: Spawn »

Hej, wrzucam raporcik z Mistrzostw Południa, które były w leśniczówce w miniony łikend.

Moja rozpa:
Tomb Kings of Khemri - TK 1,5k leśniczówka - [1498pts]

## Characters [311pts]
High Priest [182pts]: Necromancy, Wizard Level 4, Skeletal Steed
Tomb Prince [129pts]: Great Weapon, Skeleton Chariot, General

## Core [391pts]
10 Skeleton Archers [55pts]:C
4 Skeleton Chariots [184pts]:S, C
2x5 Skeleton Horse Archers [61pts]:C
6xSkeleton Skirmishers [30pts]:

## Special [466pts]
2x4 Necropolis Knights [233pts]: S, C-GW

## Rare [330pts]
Casket of Souls [135pts]
Necrosphinx [195pts]

1. Bitwa na Szczuro - Mistrza Południa:
Rozpa: duke na royal pegazie, heroism, gromril great helm i chyba coś jeszcze; prophetesska na kuniu, 2x8 realmów, 1 paladyn war banner; 10 łucznikow; 2x3 pegazy

Gramy battle for the pass, wiec ciasno było.
Stalismy w bezpiecznej odległości, aż szczuro 2 tury pod rząd wrzucił popychaczke z battle magic i jego 2 oddziały pegazów wleciały mi 40 cali na flanke i zaczęły mnie kroić od boku. Z casketa spadły 2 i poza tym nic.
skończyło się 6:14 dla Szczuro

2.Bitwa na Gottriego Woch
Rozpa: Lord Nurgla na smoku z demon blade i mr2; 2x5knightów khorna, 2x5 psów; 5 maruderów slanesha z toporkami i flailami, 2x3 dragon ogry z halabardami

Pitched Battle. Zastrzeliłem psy, które spanikowały lorda na smoku - dzięki czemu zrobił FBIGO w dziwny sposób, co go nawet popchało i w coś się wkręcił, ale dostał z kasketa, z pocisku, nawet mu coś wbiłem w combacie i w końcu miał 9 ran wbite i musiał uciekać.
Resztę udało mi się zabić.
Wynik 13:7

3. Olo i demony
Break point
Keeper z iluzją, herald latający z demonologią 2 duże oddziały furii (po 9), jedne z markiem khorna, 6 furii, 7 seekerek, 3 bestie, 3 muchy

Olo testował furie i myślał że przepchają necropolis knightów, ale bez bufa okazało się ze nie przepchają. Kipera jakoś tam odginałem i jak zabiłem bestie i sikerki to było 25% więc koniec gry i 3 duże pkt za scenariusz dla mnie
Wynik 17:3

4. Cosmo i Skaveny
Gramy o środek
Grey seer z demonologią, plague priest lvl 2 z demonologią, bsb z banerem +d3 do CR (zawsze było +1:P),35 storverminów z swiftstride, 20coś clanratów, 2 doomflayery, 8 censerów i abomka
Cosmo widziałem że latał tym klockiem wrzucał bufa i kroił ludzi w ini 5, ale tym razem niestety nie wyszło. Abomka sie biła ze sfinxem i w końcu ją pokonał tracąc przy tym 3 rany.
Wpadłem wężami w storverminów i miałem dzikie rzuty, cosmo nic nie wysejwował prawie i 16 w turę poszło do piachu. W nastepnej turze po FBIGO znowu mielonka (nie aż taka, ale dalej), w końcu uciekli ale nie zlapałem (pół punktów).
Censerzy z priestem i 2ma doomflayerami skasowali mi rydwany. Ja 2 doomflayery.
Skończyło się 14:6 dla mnie

5. MIszta i WE
Meeting engagment
Oddział glade riders z poisonem i Reserve move, 4lvl z różdżka do dispela, 2x6 scoutow z poisonem, bsb na koniu, 8 GG z ap, 2x8 wardancerow, treeman, sisterki
Wystawiłem się za szeroko wężami, przez co jeden oddział nie doszedł do walki wcale, nie wziąłem popychaczki, przez co w ogóle nie doszedłem do walki prawie.
I tak mnie mocno dispelował tą różdżką, wiec moze połowa czarów wchodziła. Przegrałem zaczynanie.
Casket spadł w 2 turze chyba z poisonów. Necrosphinx podobnie (w jednej rundzie 4 woundy wyłapał). Rydwany dostały z drzewca i się złożyły wbijając mu 2 rany. Zabiłem 1 oddział wardancerów.
Skończyło się 6:14 po 4 turach.

Dzięki przeciwnikom za gry, Olowi za organizację. Dużo starych mord było ;) Widzimy się na następnych turach.

Awatar użytkownika
Słowian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: Słowian »

Odwiedziłem Łeśniczówkę żeby zobaczyć jak to wygląda. Chociaż byłem tylko chwilę to poczułem klimat i chęć do gry. Ma ktoś wyniki końcowe ?Gratulacje panowie.
"When you're a goblin, you don't have to step forward to be a hero-everyone else just has to step back!" - Biggum Flodrot, goblin veteran

ODPOWIEDZ