Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

wilki - moim skromnym zdaniem - koniec koncow beda lepsze :D
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Guderian
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Guderian »

A czy ten 0-wy czar będzie rzeczywiście mógł leczyć wszystkie nieumarłe jednostki, czy to też taka plotka jak z W2 i pancerzem +1 na bloodach. :?: :?:

P.S
Za niedługo szaman chyba będzie zmuszony przez nas do udostępnienia całego nowego AB :wink:

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Guderian pisze:Za niedługo szaman chyba będzie zmuszony przez nas do udostępnienia całego nowego AB :wink:
co rozumiesz przez slowo "zmuszony"? :twisted:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Guderian
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Guderian »

hahaha miałem to zmienić do "będziemy chcieli", ale się jakoś rozmyśliłem i zostawiłem pierwszą wersję :lol2: :lol2: :lol2:
chodziło o że teraz wszyscy będą próbowali wyłudzić jakieś informacje

na przyszłość jak będę próbował się o coś Ciebie spytać, muszę się 3 razy zastanowić by coś głupiego w poście nie napisać :oops: :lol2:
Ostatnio zmieniony 3 sty 2008, o 22:06 przez Guderian, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Wbrew Waszym oczekiwaniom nie będzie łatwo heheh drogie jednostki a tak łatwo je będzie zdjąć...salwa z hellblastera i po kotbk a szkoda tacy fajni byli ooo nie ma żadnego nie rezne ich szkoda......o działko w gulfa o nie ma go oo szkoda hmmm.... 2k6 s4 w skirmisch kosiarzy nieeeee tracę tak wielu aaaaaaa :twisted: :twisted: coraz bardziej mi się to podoba dajcie ich dajcie ich więcej chce widzieć ich ciała na stosach buahahahah ....dobra przegiołem z browarem sry.. :oops:
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Bedzie mozna ich screenowac batami, wilkami, albo nawet tym oddzialem eterycznych wraithow. Mysle ze nawet mimo posiadania 1W maja szanse byc dosc grywalnym oddzialem :)

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

KBK muszą być grywalni, a to z bardzo prozaicznego powodu:
GW wprowadza nowe (drogie) modele po to by sie dobrze sprzedawały a nie zbierały kurz na pólkach u nielicznych kolekcjonerów/zapaleńców.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Myślę, że nie będzie tak źle.
Wiadomo, że seria z hella ich ściągnie, tak jak sporo innych rzeczy, ale nie każdy ma hella.

Myślę, że banner of doom nie zniknie, więc już jest nieźle, armat się chłopaki nie boją (chyba, że na flankę i w ludzkich ilościach oczywiście), bo 1 strzał - najwyżej 1 trup.
Jeśli mają 1+ to ostrzał jakoś wsiąkną. Ważne żeby zostało cokolwiek, jako baza do wskrzeszenia.

Oczywiście nie będą samograjem i trzeba się będzie napocić, ale mogą naprawdę się przydać w pewnych sytuacjach, jak choćby przyjęcie czegoś na klatę, albo przepchnięcie czegoś naprawdę złego.

Myślę, że jak ktoś jest fanem kawalerii, to na pewno ich wciśnie, nie tylko dla fun'u.

ZłO
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135

Post autor: ZłO »

Guderian napisał:
Za niedługo szaman chyba będzie zmuszony przez nas do udostępnienia całego nowego AB Wink

co rozumiesz przez slowo "zmuszony"? Twisted Evil
Szaman będize sie cieszył dźgając nas ostrym patykiem w oko do daty wyjścia AB ;D

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

Shinue pisze:KBK muszą być grywalni, a to z bardzo prozaicznego powodu:
GW wprowadza nowe (drogie) modele po to by sie dobrze sprzedawały a nie zbierały kurz na pólkach u nielicznych kolekcjonerów/zapaleńców.
tak jak treekiny ?:P

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Fakt ze pierunsko drodzy sa. nawet ich 4 moze ostro namieszac, ale 4 rech bedzie bardzo latwych do zdjecia w 1 ture ostrzalu....

ile maja T?, pewnie 5.

ELMALIER
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ELMALIER »

Stawialbym na 4 T. Do tej pory Wapire Thrall'e tyle mialy. Moze ulegnie to zmianie w nowym podreczniku.

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Szczerze wątpię. Thralle i Choseni Chaosu mają T4.....

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

Jeszcze wypadało by zwrócić uwagę na fakt, że teraz Thrall to dość "pakerny" heros - generał dość sporych armijek (500-1999) - więc wydaje mi się, że nowa konnica, to bardzo, bardzo liche wampiry ... nawet nie Thralle (może ze wyjątkiem Kasztelana).

Tak żeby jeszcze lepiej zobrazować swoja teorię dodam, że podobno Konrad von Carstein ma być Thrallem. Kto zacz i co zdziałał pozostawiam do sprawdzenia wam. Z tym, że jeśli tu się mylę, względem Konrada, to cała ta moje powyższa teoria jest g.... warta :)))

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Z tego co pamiętam to 'kawaleria thralli' pojawiła się w kwestii porównania statów, a nie fluffu. Są to oczywiście pełnoprawne wąpierze, ale nie przesadzajmy z tymi thrallami.

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

Na tyle pełnoprawne, że pewnie "Blood kiss" pozostaje poza sferą ich możliwości :wink:

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Wiadomo, że w kolejnych generacjach krew się 'rozwadnia', więc pewnie blood kiss zrobią, ale kiepski :D

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Tia....dziesiata woda po kisielu :D
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

czyli w zasadzie żaden 8)

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Kurde... już mnie to wkurza od chyba 10 stron zamiast zapowiedzi są: "A jaaa myślęęęę, żeeee bęęęędzieeee tooo" "Nie, ja uważam, że oni będą kupą srali" "A ja uważam, że dadzą im różowe trąby" ...

Weźcie sobie załóżcie temat o gdybaniu i własnych marzeniach, a ten o oficjalnych i mniej oficjalnych plotach zostawcie w spokoju.

Pozdrawiam, zdenerwowany Heinrich

Zablokowany