Pomysł na... armię O&G

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pio_eustachy
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Pomysł na... armię O&G

Post autor: pio_eustachy »

Dopiero zaczynam kolekcjonowanie O&G i zastanawiam się nad schematem całej armii, by zachować jej klimat, a jednocześnie nadać oryginalność i ujednolicić ją.

Nie wiem, czy temat ten nie lepiej pasowałby na forum Malowanie - jakby co, to proszę o przeniesienie.
Szaman pisze:
Bonczek pisze:Ale nie możesz zaprzeczyć, że wolałbyś grać czymś takim niż kawałkiem kartki lub kartoflem?
w morde tez wolalbym dostac piescia niz kijem...
Obrazek

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

ja mam chyba oryginalny pomysl , zrobilem swoje OnG pomalowane w odcienie niebieskiego :D

Awatar użytkownika
pio_eustachy
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pio_eustachy »

opisz dokładniej albo daj jakieś fotki
Szaman pisze:
Bonczek pisze:Ale nie możesz zaprzeczyć, że wolałbyś grać czymś takim niż kawałkiem kartki lub kartoflem?
w morde tez wolalbym dostac piescia niz kijem...
Obrazek

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

pio_eustachy: chcesz miec wlasna oryginalna armie, czy klona czyjejs oryginalnej armii?
jesli to 1, to nie licz ze znajdziesz inspiracje na forum o bitewniakach.

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

moge opisac ng ... czarny podklad szata ultramarines blue rozjasniony ice blue, kaptur midnight blue rozjasniony regal blue skora gobiln green bedzie rozjasniana scorpion green`em czerwone oczy tarcze czarne ze srebrnym emblematem :D

Awatar użytkownika
pio_eustachy
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pio_eustachy »

TruePunk pisze:pio_eustachy: chcesz miec wlasna oryginalna armie, czy klona czyjejs oryginalnej armii?
jesli to 1, to nie licz ze znajdziesz inspiracje na forum o bitewniakach.
Mam na myśli pomysł na armię tzn. jak można pomalować, co nie znaczy, że wszystko zamierzam skurpulatnie skopiować. Chodzi mi o jakiś rzucony temat, jak np. goboski w biało-czerwonych strojach, z flagą Polski zamiast sztandaru.

Nie dodałem, że armia zostanie "pomalowana" metodą orzechowego dippingu, więc zależy mi na kolorystyce brązowo-czerwonej (z wyjątkami oczywiście)

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Reaper pisze:ja mam chyba oryginalny pomysl , zrobilem swoje OnG pomalowane w odcienie niebieskiego :D
Zanim przeczytałem Twojego kolejnego posta myślałem że skórę robisz niebieską :P
Nie dodałem, że armia zostanie "pomalowana" metodą orzechowego dippingu, więc zależy mi na kolorystyce brązowo-czerwonej (z wyjątkami oczywiście)
Eee, no to już tak wielkiego wyboru co do oryginalności to nie masz, jak musi być w takich kolorach.
Mógłbyś ewentualnie jakieś konwersje masowe zrobić, np. (podaje takie, które widziałem kiedyś na necie) wszystko na lodzie na łyżwach, orks hooligans (z baseballami w rękach), można by też zrobić malowane w czarne i białe paski- takie jak z więzienia, ale to duużo pracy.
Tak ogólnie jak chcesz aby armia była oryginalna to musisz sam coś wymyślić ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

jak masz sporo kasy ja bym widział zielonych tylko w jednej wersji :D

w całkowitym różu (oczywiscie nie skóra :P ), ale modele z tych starszych edycji, po prostu takie coś musiałoby rozwalać wszystko i wszystkich :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ