Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

Bohaterowie tacy 40tk'owi, ale ogólnie spoko. Przynajmniej armia będzie się prezentować IMO w miarę fajnie :)

Jestem spokojny o nowe Vampiry ;] sam nie wiem dlaczego...

Zorba_the_Greek
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Zorba_the_Greek »

Szaman pisze:zaczne od tego, ze nie musisz wysylac trzech takich samych postow :twisted:
Sorry wszystkich, coś mi się pokaszaniło na stronie. U mnie to wyglądało że nie wysłało się ani razu :/
duck83 pisze:To są szkielety, przeliteruj sobie to słowo. Potem dodaj do tego słowo "undead", pod którym nie kryje się ludzik w przybraniu XVII wiecznego wojaka z wyszczególnionymi elemantami wyglądu zew. typu czaszka, kości, które są jego "charakteryzcją", ale coś trochę nienaturalnego.
Dobra, niech będzie. Choć tą magią to się można zasłaniać w każdej sytuacji. A szkielet to jednak szkielet, wygrzebano go spod ziemi jako zwłoki kiedyś żyjącego człowieka (czy innej rasy). To nie przywołanie z innego planu egzystencji, że tak powiem :) Ale niech będzie, bo my tu nie o tym mamy gadać.
Fedek pisze:Po drugie jak widać, niektóre szkielety i gwardia są tak stare, że kiedy zostały wskrzeszone świat wyglądał inaczej, pamiętajmy, że nieumarłych nie ogranicza wiek, więc nie muszą oni być 'z epoki'.
No tak. Masz rację.
Fedek pisze:A co do sprzętu, to trochę wyobraźni. Niektórzy nieumarli to wojownicy wskrzeszani z krypt, pochowani w najlepszym pancerzu i z najcenniejszą bronią, niektórzy to zwykli obywatele z pobliskiego cmentarza, dzierżący wieko od trumny i łopatę grabarza.
Dlatego zdaje mi się dobry podział na zwykłe ordynarne szkiele i na elitarną gwardię (grave guard). W końcu i to, i to pochodzi od zwykłego trupa. Ale jednak różnica jest, np. w sprzęcie. Ale to moje prywatne podejście że sobie to tak rozdzielam (chociaż w sumie tzw. fluff o tym też mówi), i nikomu nie narzucam. Pax :)

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Czy już ktoś wie kiedy mają wyjść nowe wampirki???

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Szaman pisze:ja tam lubie czaszki :mrgreen:
Dla mnie te figsy nie są ani straszne ani groteskowe tylko brzydkie, a nie które wręcz obrzydliwe, ale oczywiście to moje zdanie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

Szymek pisze:Czy już ktoś wie kiedy mają wyjść nowe wampirki???
litości!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernus
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Infernus »

Szymek pisze:Czy już ktoś wie kiedy mają wyjść nowe wampirki???
...
3 strony wcześniej, 1 post na stronie. :)

grzech76
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: grzech76 »

... tylko brzydkie, a nie które wręcz obrzydliwe, ale oczywiście to moje zdanie.
więc kto przytuli undead'a?

Czy Wy w końcu przestaniecie?
Christos

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Co jaj mam z Wami zrobić? Połowa postów nadaje się do cięcia. Gdybym jeszcze miał na to czas i ochote.
Zanim napisze ktoś kolejnego posta, proszę o przemyślenie ze dwa, trzy razy tej decyzji.


BTW tekst miesiąca w moim podpisie. Uśmiałem sie do łez.

Zorba_the_Greek
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Zorba_the_Greek »

Miło że mogłem wywołać uśmiech na Twojej twarzy <dyg> :) polecam się na przyszłość :]

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Christos - tnij, nabijaj na pale i gw... no dobra, nie gwałć. Ale najważniejsze żeby był porządek.

Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

taki jakiś sztywny trochę mi się wydaje, może to kwestia zdjęcia bądź malowania....
model ładny ale jakoś nie zachwyca

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Moim zdaniem jest całkiem niezły, ale budzi mieszane odczucia.
Po pierwsze jest nietypowy, ma całkiem interesującą pozę.
Po drugie jest to miły krok od GW, że dają specjalną figurkę dla latających wampirów (btw, mamy latanie! :D)

Co mi się nie podoba, to wszechobecne łyse pały, wampiry tracą moim zdaniem wygląd dystyngowanych a zamieniają się w mięśniaków z siłowni.
Druga sprawa to dość ostry kontrast pomiędzy ciężko opancerzonym dołem (obszerny, wielki pancerz) a gołą klatą. Oczywiście kwestia gustu, mnie osobiście się takie zabiegi nie podobają.
No i dziwi mnie to skrzydło, nie mogę stwierdzić z pewnością, ale czy ono jest tylko jedno? Czy może on dopiero morfuje w nietoperza...

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Jest pięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęękny boski cudowny... jak można było tak zarabisty model zrobić, a zchrzanić inne postacie :?

Ta figurka będzie MOJA!!!

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

A dla mnie to jeden z najbrzydszych modeli characterow jakie gw wypuscilo :P

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Nie no fajniusi jest, jedno co mnie boli to ta statyczna poza (chyba trzeba bedize ciac biedaka) i to ze jest to wlasnie typowy przyklad nowych wampirow - a wiec taki mix z roznymi powerami ktore wczesniej zarezerwowany byly tylko dla poszczegolnych rodzin
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

O kurna okropny jest.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Zarąbisty model. Super kombo latacza z pancernikiem. :)
Obrazek

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Gdyby miał 2 skrzydła to byłby ok W takim momecie metamorfozy wygląda conajmniej dziwnie... No chyba że drugie skrzydło się gdzie ukryło :lol2:


No to czekamy na dalsze nowości :)

PS: Boskie ma buciory Najwyżej odetnie się górę i doczepi innego wampirka 8)

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Proponuje poczekać aż będziecie trzymali figsa w ręku zanim zaczniecie planować co i gdzie mu uciąć ;)

Mi się podoba.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

nowy wampirek jest boski :)
a właściwie szatański :twisted:
jak dotąd najładniejszy model z nadchodzącej edycji.
Obrazek

Zablokowany