TableTop Gobliny

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WitchHunter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147

TableTop Gobliny

Post autor: WitchHunter »

Witam!!

Jak masowo malujecie wasze goblinki na poziomie TT, szczególnie interesują mnie odcienie jakich używacie do skóry.... bo do wpadło mi w ręce ostatnio trochę tego, a nie chce mi sie eksperymentować z kolorystyka wiec czekam na gotowy zestaw kolorów..


Pozdrawiam

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Dipping najlepszy dla hordy goblinów jak sie chce szybko skończyć ich na przyzwoitym poziomie.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

nom dipping rulez jak masz czegoś dużo czy to goblinów czy to bretonskiego chłopstwa ;)

Awatar użytkownika
WitchHunter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147

Post autor: WitchHunter »

a troszkę jaśniej? :D

zależałoby mi na normalnym malowaniu...

pozdro

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

WitchHunter pisze:a troszkę jaśniej? :D
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 5e470d5c36
WitchHunter pisze:zależałoby mi na normalnym malowaniu...
Jak ma być szybko to pozostaje drybrush + lekkie rozjaśnienie krawędzi.
Ogólnie kiepsko jest z malowaniem nocnych gobosów jak ich w armii jest z 90 czy nawet więcej :P

Awatar użytkownika
pio_eustachy
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pio_eustachy »

Piotr3K pisze: Ogólnie kiepsko jest z malowaniem nocnych gobosów jak ich w armii jest z 90 czy nawet więcej :P
ja swojego czasu pomalowałem 3 i mi sie odechciało :D :shock:
teraz na pytanie: "dlaczego nie malujesz swojej armii" mówie "nie mam pomysłu na kolorystykę" :lol2:

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

pio_eustachy pisze:
Piotr3K pisze: Ogólnie kiepsko jest z malowaniem nocnych gobosów jak ich w armii jest z 90 czy nawet więcej :P
teraz na pytanie: "dlaczego nie malujesz swojej armii" mówie "nie mam pomysłu na kolorystykę" :lol2:
Sprytnie.. :roll: naprawde
Ja maluje w różnej kolorystyce, nie wszystkie w jednej, zależy jak mi się akurat podoba.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Malowanie nocnych gobasów to bardzo fajna sprawa. Przynajmniej starych, tych nowych nie malowałem
Chamski drybrush na szaty, skóra trzy odcienie bez mieszania, brush albo normalnie + inki na bron, drewno dwa trzy przejscia i zrobione. Po 10 naraz :)

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

Lunn mlody ale dobrze gada ! ja tez maluje NG i wogole cala armie "recznie" i fajna zabawa (mowie o nowych :D )

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Chcialbym zaczac malowac lepiej. Chodzi mi o jakies tam rozjasnianie, cieniowanie itp. itd. :D chociarz i tak nie do konca to rozumiem. Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec pytam tu:
Jakie farbki moglbym dokupic do tego typu zeczy. Mam:
Goblin green, Blood red, Enchanted blue, Sunburst yellow, Shinning gold, Chaos black, Skull white i Snakebite leather. Dla informacji wszystkie kupione w Faberze.
Dzieki za odpowiedzi, POZDRO

Zastanawialem sie czy dobrze robie umieszczajac ten post w tym temacie. Jak nie to powiedzcie to zaloze w dziale malowania. :?

Awatar użytkownika
Wraq
Wałkarz
Posty: 81
Lokalizacja: Bad Lands (M-ce)

Post autor: Wraq »

Na początek wystarczą powiedzmy 2 z kazdego koloru, jeden ciemniejszy a drugi jasniejszy np.blood red i red gore albo blazing orange, enchanted blue i ice blue. Zależy tez czy chesz kolory bardziej stonowane i ciemniejsze lub też chcesz takie cukierkowe że mógłbyś je zawiesić na choinke zamiast bombek.
Pozdrawiam

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?t=961
tutaj jest chyba wszystko, czego Ci trzeba ;)

ODPOWIEDZ