Piękno i brzydota!

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nibas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warschau

Post autor: Nibas »

Muzułmanka?! Ja przepraszam, ale one nawet na basen w workach na kartofle chodzą.. chociaz moze to i dobry wynalazek Mahometa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Dlatego wszelkie muzułmanki i hinduski omijam z daleka. Jedna była taka fajna ale cholera muzułmanka, to musiałem odpuścić :wink:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

wspomnienia casanovy

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Jasiuuu, jak mozesz go tak wysmiewac? Nie wstyd Ci? I to o 5 rano?

Ja, jako czlowiek o znacznie mniejszym doswiadczeniu, nie mialem nigdy problemow z tym czy katoliczka, czy muzulmanka czy hinduska. Jesli powstrzymasz swoja ironie, jest duza szansa ze naucze sie czegos nowego o relacjach damsko-meskich!

Fanatyk, opowiadaj prosze dalej.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jasiuu miazgator :lol:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Fanatyk pisze: Można też "no dobra, oboje wiemy że jesteś uważana za lalkę do dmuchania i że jesteś brzydka, to co, jutro na noc u mnie? O 20?" :lol2:
Zadna Ci sie nie oprze :badgrin:

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Fanatyk pisze:Nam natomiast chodzi o to żeby nie robić z nich bogiń, wspaniałych lasek i miss świata. Po prostu. Patriotyzm nie wszędzie popłaca.
To ja jestem patriotyczny nawet w tej dziedzinie ;), a Azjatki mi się akurat nie podobają i osobiście nie rozumiem zachwytu nimi. Tylko niech mnie teraz żaden arbiter elegantiae w kwestiach płci pięknej nie próbuje nawracać na swoją ideologię zdyscyplinowanych ludów wschodu!
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Bardzo uprzejmie prosiłabym panów o powstrzymanie się od utrzymywania stanu podflejmowego - prawdziwe Casanovy idą rwać zamiast siedzieć na BP czyli automatycznie wszyscy odpadacie :twisted:

Ponieważ temat dotyczy gustów co do PŁCI PRZECIWNEJ [a nie dziewczyn ;)] to powiem, co mi się podoba. Zupełnie przeciwnie do Pawełka, wąs - i wszelki zarost, w ilościach możliwie największych - jest dla mnie absolutnym musem :D Teraz to bez znaczenia, jako że pierwszym brodaczem RP jest dla mnie Hak i to się raczej nie zmieni ;) ale i tak lubię, kiedy w otoczeniu znajdują się panowie z zarostem.

Przy czym kolor blond-ciemny blond-miodowy blond [a zarost rudawy] to też dodatkowe punkty hobbystyczne :D

Reszta jest absolutnie nieważna. Waga, długość włosów, itp. - to się może zmieniać, ale na to nie zwracam uwagi.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

to juz podchodzi pod jakis fetysz :)
Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Skavenblight pisze: pierwszym brodaczem RP jest dla mnie Hak i to się raczej nie zmieni ;)
GROZA! :wink:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Raptaparat pisze:
Skavenblight pisze: pierwszym brodaczem RP jest dla mnie Hak i to się raczej nie zmieni ;)
GROZA! :wink:
E tam groza, po prostu może kiedyś zgolić brodę ;)
Pierwszy nadal będzie ;)

[ale mam nadzieję, że nie zgoli]

Asassello - a kto powiedział, że to nie fetysz? :twisted:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Mnie zawsze kręciły azjatki bądź takie klasyczne słowiańskie szare myszki.

Nie lubie krzykliwej urody.
Zazwyczaj piękne dziewczyny okazuja się puste jak balon po winie.
Dbają o ciało ale umysł gdzieś zostawiają w przedszkolu.
Niestety taka brutalna prawda.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

balon po winie.
e? jak to ?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Reyki pisze:Zazwyczaj piękne dziewczyny okazuja się puste jak balon po winie.
Dbają o ciało ale umysł gdzieś zostawiają w przedszkolu.
Niestety taka brutalna prawda.
Zazwyczaj battlowcy piszący o kobietach okazują się turbonerdami trzepiącymi gruszkę do zdjęć azjatek i hentai anime.
Dbają o figurki ale cojones gdzieś zostawiają w przedszkolu.
Niestety taka brutalna prawda.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Koleżanka z pracy ostatnio zaczęła klasyfikowac pracownice tymczasowe(głównie studentki).

I tak są: (Prosze kobiety czytające to o wybaczenie)
-balony po winie-puste imprezowiczki które śmieją się z byle czego
-pojemniki na nasienie-puste różowe laseczki szukające reproduktora na imprezach
-betony-laski do ktorych nic nie dociera
-Emo-sami wiecie
-Goth-Taka wcześniejsza hardcorowa forma Emo
-Electro Goth-nowość na rynku
-Ogrzyce-aż strach pomyśleć
-cała reszta-z nimi można nawet porozmawiac na ciekawe tematy-czyli ogolnie pozytywnie.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

A, czyli jak się laska nie kwalifikuje do żadnej z tych grup, tylko do "całej reszty", to można z nią porozmawiać?
Bez sensu. O ile dwóch pierwszych "gatunków" nie trawię ze względu na zbyt duże różnice charakterów ;) to już:
- z emo, goth, electro goth - to zależy już, co mają we łbie. Pamiętajmy że moda przemija a człowiek zostaje ;) więc jeśli ktoś był 6 lat temu fanką Jennifer Lopez, potem satanistką a teraz skinhead girl to wcale nie znaczy, że nie pozostał tym samym człowiekiem przez te lata - może chwiejność w identyfikacji swojej tożsamości jest, ale przecież nie trzeba rozmawiać tylko o tym.
- ogrzyce? Domyślam się, że chodzi o dziewczyny przy kości? Owszem, znam kilka "ogrzyc" i powiem szczerze, że nie zauważyłam, by jakakolwiek była różnica niż w rozmowie z "całą resztą" chyba że ma kompleksy z powodu takiego nazywania jej przez otoczenie, albo oprócz tego należy do jeszcze którejś z wymienionych przez Ciebie grup.

Cała reszta? Jedna potrafi wkurzać aż miło, od innej to tylko notatki pożyczyć, kolejnej tylko w mordę dać, a jeszcze z kolejną ewentualnie na kawę pójść, ale to raz na miesiąc. I tak dalej. Nie ma "całej reszty" tylko jest "cała reszta która odpowiada konkretnemu gustowi" ;)

"Betony" zaś żyją zwykle w innym świecie.
***
A propos grup, to z Hakiem wyróżniamy jeszcze "dregi" ale to grupa koedukacyjna i nie musi mieć nic wspólnego z wyglądem - po prostu zachowanie ;) Mam taką na roku, co to przychodzi i strzela taką nawijkę:

- Heeeej! O czym rozmawiacie?
[to, że jest niepożądanym gościem, w ogóle jej nie zraża, paple dalej]
Bo wiecie, wytropiłam normalnie sektę! [chrześcijańska lista mailingowa jakichś tam studentów] Napisałam do nich, a oni mi nie chcieli powiedzieć, jakie jest ich stanowisko wobec czegośtam! A dodatkowo dowiedziałam się, że oni SPOTYKAJĄ SIĘ BEZ KSIĘDZA! A przecież jak ktoś nie czyta Biblii z księdzem, to bardzo łatwo o herezję...

To tyle - koniec offtopa na temat dregów ;)

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ogrzyce to nie dziewczyny przy kości.Chodzi o charakter.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Reyki pisze:Ogrzyce to nie dziewczyny przy kości.Chodzi o charakter.
To już nie mam bladego pojęcia - jak zachowuje się "ogrzyca" z charakteru?

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ciekawe jak ta twoja kolezanka klasyfikuje facetow w takim razie i do ktorej grupy ciebie zalicza :>

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Facetów bardzo podobnie z pewnymi wyjątkami.

Ja jestem w dziale cala reszta.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

ODPOWIEDZ