Niezwykli 2.0 (mekka bezmyślnego spamu)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Fingor pisze:Haha :) Permanentny! Słowo na czasie (o ile ktoś bierze udział we flejmach z PP/Nietykalnym or else)
Można coś więcej? :)
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

TomCio pisze:
Fingor pisze:Haha :) Permanentny! Słowo na czasie (o ile ktoś bierze udział we flejmach z PP/Nietykalnym or else)
Można coś więcej? :)
Once upon a time, in a galaxy far far away...
From the makers of Dwarf Slayer and Patrycja Polkowska...
Untouchable - the ultimate fight for an IP ban...
Untouchable - Neozdrada Reactivation

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Fanatyk strzał w 10tke ;)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Pyś - dzięki za uśmiech na dobry początek dnia :D

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Dobre ;)

@TomCio
Flejm
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zaraza zamknęła homo-napinkę! Zuch moderator, dokładnie tak miało być - Bartek łagodnie, a Natalia za mordę :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:Zaraza zamknęła homo-napinkę! Zuch moderator, dokładnie tak miało być - Bartek łagodnie, a Natalia za mordę :)
:shock: To ja taką herodbabą miałam być? ;)

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

lubie społeczności internetowe które chwalą się jakimi idiotami sa.
:roll:

Lesthad
Mudżahedin
Posty: 288

Post autor: Lesthad »

Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Wracajac na chwile do watku Mordheimowego z poprzedniej strony... Skavenblight nie martw sie - bedziesz miala z kim grac. Robacek robi swoich witch hunterow z tego co wiem, a ja czekam na nowe VC, zeby zrobic bande Undeadow :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Robacka zdążyłam już poznać, bardzo uprzejmie dał się zaprząc do robienia fotek do raportu bitewnego, kiedy się przypadkiem spotkaliśmy w WJ. Jego pierwsze efekty pracy w WH widziałam, więc jestem spokojna :) Pytałam Sykstusa, bo chciałam wiedzieć, czy w razie turnieju drużynowo-miastowego będą w stanie wystawić kilka osób.

Rapta, robisz Undeadów? :o Super :) Mam tę bandę i właśnie ją gruntownie remontuję [czyt. robię i maluję od nowa, bo jako pierwsza moja banda nie byli zbyt reprezentacyjni ;)]. Ale wszystkich bohaterów wzięłam z Reapera.
Póki co mam gotowe: nekromantę, wampirzycę dziś skończę, jeden dreg jest, ale bez podstawki jeszcze, dwa inne dregi dziś posprejuję i mam 4 ghule... pewnie rozpuszczę niedługo, choć są pomalowane ok, bo malował je brat Haka. Poza tym mam 4 zombie złożone i dziś też pójdą pod sprej, a wilczki moczą się w DOTcie ;) zważywszy, że jeszcze najemników będę do nich robić [ogr i imperial assassin to podstawa], to trochę roboty będzie ;)
Undead to świetna banda, choć jeszcze nigdy nie grałam nią turniejowo... zwykle nią gram, kiedy kogoś uczę - są trochę słabsi od Karnawału i Opętanych, więc żeby nie zniechęcać ;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Slabsi, nie slabsi, ale figurki swietne beda :) Chociazby bitsy od szkieletow dla urozmaicenia zombich czy nowe wilczki.
Swoja droga juakis pomysl na opetanych tez mi sie rodzi powoli w glowie :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Hmm jakby turniej był na następnym Polconie to pewnie znaleźli by się jacyś chętni, bo tak to ciężko ;/

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Z nami też raczej ciężko jeśli chodzi o następny Polcon... ;) za daleko i nie ten czas... to prędzej jeszcze następny :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ja myślę ze do następnego Polconu uda mi sie jako taką armie na 2,5 k złożyć z DL :P

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

A ja myślę, że mi się uda złożyć Imperium na 2,5k. ;) :lol:
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Sa!nt pisze:A ja myślę, że mi się uda złożyć Imperium na 2,5k. ;) :lol:
Chciałeś powiedzieć z tych stert Imperium czkających na posklejanie, a o pomalowaniu nie wspomnę :P

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Syktus pisze:Chciałeś powiedzieć z tych stert Imperium czkających na posklejanie, a o pomalowaniu nie wspomnę :P
Musze siąść w najbliższym czasie i posklejać wszystko do reszty, a co do malowania to będzie to masakra, na samą myśl mi słabo.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Lesthad
Mudżahedin
Posty: 288

Post autor: Lesthad »

W rzeszowie jest z 4 osoby ktore graja w zaciszu domowym dla funu , 2 (musley i zielony ) co jezdza na turnieje :d ja mam zamiar sobie zrobic bande tylko sie zastanawiam jaka :D mysle o beastmenach

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Lesthad pisze:W rzeszowie jest z 4 osoby ktore graja w zaciszu domowym dla funu , 2 (musley i zielony ) co jezdza na turnieje :d ja mam zamiar sobie zrobic bande tylko sie zastanawiam jaka :D mysle o beastmenach
Musley i Zielony to nie wiem, kiedy ostatnio na jakimś turnieju byli...
Beastmeni są dla PG :badgrin: ;)

Zablokowany