Niezwykli 2.0 (mekka bezmyślnego spamu)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

od tego pisania o fajeczkach to mi sie palic zachcialo :P

Nietykalny
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Nietykalny »

Przejdę do historii jako ten co zaliczył
Wszystkie plansze gry od zera od ulicy
Przeciwnicy mają (męskiego członka) w tchawicy
Zachowujecie sie jak Bogowie... a z was zwykli śmiertelnicy
Gdzie sie kłóci dwóch tam trzeci korzysta
Gdzie sie kłóci trzech ja negocjuje
Gdzie sie kłócą wszyscy tam nikt nie wygra
Zaczynacie mnie (bardzo denerwować) lecz nie zareaguje
Wasze posty są jak zawartość ślepej kiszki
Nie mam 1000 kont by sie bawić w nienawiści
Mam już dość jelenia o wciąż ocenia
Zamiast coś wprowadzać to swym tekstem nic nie zmienia

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Ta pierwsza fajka Fanatyka wygląda jakby była zdippowana :D

Nie karmić trolla !
Serwis społeczności Mordheim
www.najmita.net

check it out!

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Fanatyk pisze:
Kruti pisze:Jak już dorośniecie to będziecie wiedzieć, że do fajki tylko Erica arborea ;)
Oświeć mnie bo nie znam :)
Korzeń wrzoścowy - ale oryginalny kosztuje sporo w porównaniu z fajkami z przerostów wrzoścowych
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Kruti pisze:Jak już dorośniecie to będziecie wiedzieć, że do fajki tylko Erica arborea ;)
A jak dodatkowo dojrzeją, to rzucą w diabły palenie ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Tomash pisze:
Kruti pisze:Jak już dorośniecie to będziecie wiedzieć, że do fajki tylko Erica arborea ;)
A jak dodatkowo dojrzeją, to rzucą w diabły palenie ;)
To akurat mądry głos w dyskusji (kto by pomyślał :twisted: ) - mam nadzieję, że młodzież nie myśli, że palenie fajki nie powoduje uzależnienia nikotynowego i raka (tyle, że nie płuc a krtani)...
Obrazek

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Kruti pisze:
Tomash pisze:
Kruti pisze:Jak już dorośniecie to będziecie wiedzieć, że do fajki tylko Erica arborea ;)
A jak dodatkowo dojrzeją, to rzucą w diabły palenie ;)
To akurat mądry głos w dyskusji (kto by pomyślał :twisted: ) - mam nadzieję, że młodzież nie myśli, że palenie fajki nie powoduje uzależnienia nikotynowego i raka (tyle, że nie płuc a krtani)...
Co do raka to sie zgodze, co do uzaleznienia...cóż, jakoś nie odczuwam :wink:
Treevill pisze:
Treevill pisze:fotka ma ze dwa lata i faktycznie bylo to wypalanie cybucha (10 z 1/3 , 5 na 1/2 i 5 na 3/4 tytoniu)... a z siarka to wiem ze trzeba poczekac az sie wypali
Mówisz także o tym ile razy trzeba tak wypalać? Mnie na Kruczej radzono po jednym razie tylko... :?:
@ Motyl

Lakierowane. Wszystkie.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Fanatyk pisze: Co do raka to sie zgodze, co do uzaleznienia...cóż, jakoś nie odczuwam :wink:
Kazdy nalogowiec tak twierdzi ;)

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

przy kupnie fajeczki sprzedawca dal mi taki poradnik jak prawidlowo wypalic cybych aby otrzymac (jesli dobrze pamietam jak to sie nazywalo) nagar...

teraz na necie znalazlem to ;

"Największego błędu dopuszcza się ten, kto po kupieniu nowej fajki, napycha jš po obrzeże tytoniem i zaczyna palić. Rychło stwierdzi, że fajka zaczyna mu gasnšć, cuchnšć, a w ustach czuje nieprzyjemny smak kondensatu. Nowa fajka podobna jest do nowego samochodu, nalešy jš prawidłowo dotrzeć, po fajczarsku mówišc - opalic. Dobrze opalona fajka utrzymuje raz na zawsze aromat palonego w niej tytoniu, jest smaczna i przynosi zadowolenie swemu palaczowi. Opalanie fajki przebiega z reguły w trzech etapach:

1. etap - Po raz pierwszy należy fajkę napełnić tytoniem do 1/3 objęto�ci główki. Tytoń należy rozpalić równomiernie na całej powierzchni. Najlepsze sš zapałki lub zapalniczka gazowa. Zapalniczka benzynowa swymi oparami skaża aromat tytoniu. Nie należy używać �wiecy do zapalania, ponieważ nawet kropla stearyny może raz na zawsze zanieczy�cić wnętrze główki. Po zapaleniu ubity tytoń rozlu�ni się, więc powinno się go lekko docisnšć ubijaczem. Po chwili upychamy tytoń mocniej, co powtarzamy do wypalenia całej fajki. Wska�nikiem prawidłowego palenia jest popiół, który można z główki wysypać bez trudu. Je�li w trakcie palenia fajka zga�nie, należy tylko lekko usunšć górnš warstwę popiołu i powtórnie zapalić. Zawarto�ci fajki nigdy nie wystukujemy. Może doj�ć do uszkodzenia samej główki lub ustnika. Główkę opróżniamy zawsze przy pomocy przyborów - łyżeczki z zestawu ubijacza. Jest to zasada dotyczqca każdego palenia. Fajkę napełnionš do 1/3 objęto�ci wypalamy przynajmniej pięć razy!!!
2. etap - Główkę napełniamy pięciokrotnie do połowy, dotrzymujšc zasady dociskania tytoniu w czasie palenia.
3. etap - Napełniamy calš główkę fajki, tzn. okolo 3mm pod obrzeże główki. Po dziesięciu paleniach fajka powinna być opalona. W sumie należy fajkę około 20 razy wypalić, by była opalona a zarazem smaczna. "

czyli sie pomylilem z oklejnocia ... ale dobrze pamietalem ze w sumie ma byc 20 palen

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Ja miałem poradnik mówiący o trzech opaleniach, co trzy dni.

Cóż, są różne szkoły :)

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Fanatyk pisze: Co do raka to sie zgodze, co do uzaleznienia...cóż, jakoś nie odczuwam :wink:
Uwierz mi na słowo :wink:
Fanatyk pisze: Mówisz także o tym ile razy trzeba tak wypalać? Mnie na Kruczej radzono po jednym razie tylko... :?:
To niestety wszystko zależy :)

Od drewna (każde ma inną higroskopijność i inny nagar). Od filtra (każdy z nich pozostawia inną wilgoć (skraplacze inną, zwykłe dziewiątki inną, 3/4 inną). Od tytoniu - +/- z podanych powyżej powodów. Zasada jest taka jak w utwardzaniu drewnianych grotów. Niektórym fajkom trzeba czasem pomóc (i taki miałki nagar delikatnie podskrobać - ale równomiernie - jakąś bibułą albo czymś takim...
Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Tylko pamietajcie - nie palcie heroiny i nie wciagajcie marihuany, bo od tego wlosy wypadaja :mrgreen:

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

chyba faktycznie to zalezy od rodzaju fajki w jaki sposob ja wypalac ... i pewnie sprzedajac rozne fajki sprzedawca podaje rozne sposoby ich wypalania w zaleznosci od materialu z ktorego sa zrobione

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

Raptaparat pisze:Tylko pamietajcie - nie palcie heroiny i nie wciagajcie marihuany, bo od tego wlosy wypadaja :mrgreen:
:P my tu mowimy o legalnych uzywkach :P

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Treevill pisze:chyba faktycznie to zalezy od rodzaju fajki w jaki sposob ja wypalac ... i pewnie sprzedajac rozne fajki sprzedawca podaje rozne sposoby ich wypalania w zaleznosci od materialu z ktorego sa zrobione
No tak, wrzosiec a wiśnia to dwa różne materiały :)

Awatar użytkownika
Karl_Gustav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Karl_Gustav »

Treevill pisze:
Raptaparat pisze:Tylko pamietajcie - nie palcie heroiny i nie wciagajcie marihuany, bo od tego wlosy wypadaja :mrgreen:
:P my tu mowimy o legalnych uzywkach :P
Mariuhuana jest legalna... W Holandii. :P

Kurde, moje piękne włosy! Jak wypadną, będzie na Ciebie, Raptaparat! ;)

Nietykalny
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Nietykalny »

Raptaparat pisze:Tylko pamietajcie - nie palcie heroiny i nie wciagajcie marihuany, bo od tego wlosy wypadaja :mrgreen:
ahahaah o losie haha

kaczyński powiedział ze marihuana nie jest z konopi

ale tekst typu nie wciągajcie jej do nosa bije wszystko hahah

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Obrazek BRAIN DEAD!

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Zmień "dead" na "less", bedzie bardziej odpowiednie :D

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Cokolwiek bym nie napisal - bedzie odpowiednie :lol:

Zablokowany