Niezwykli 2.0 (mekka bezmyślnego spamu)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

jak juz bawic sie w Windowsy.. to proponuje troche poczekac.. niedlugo premiere ma (jak juz nie miał) Windows 2008 Serwer - po odpowiednim skonfigurowaniu powinien chodzic o wiele lepiej niz obecny XP czy 2003 Serwer :)

z plotek ktore slyszałem... maja wyjsc dwa nowe service packi.. jeden do Visty, drugi do XP..
podobno po tych ulepszeniach, XP chodzi lepiej niz Vista ;-)

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Asassello pisze:podobno po tych ulepszeniach, XP chodzi lepiej niz Vista ;-)
I bez tych ulepszeń XP chodzi lepiej niż Vista, więc nic w tym dziwnego nie ma. :wink:
A licky boom boom down!!!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Sykstus pisze:Chyba popełnie samobójstwo i spróbuje zainstalować viste ;p Z tego co patrzyłem wszystkie programy które zazwyczaj używam są kompatybilne z Vistą.
Prosisz się o problemy. Ale ogólnie powodzenia i krzyżyk na drogę. Z pozdrowieniami od ludzi, którzy niedziałający system zamienili na dobrze działający, a nie kupę ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Deadwit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172
Lokalizacja: Cloakwood Forest

Post autor: Deadwit »

@Sykstus
NIE polecam Visty. Od kiedy ją zainstalowałem masa wkurzających pierdół niszczy mi życie. Muszę czasem restartować komputer co pół godziny bo pasek na dole się chrzani i nie mogę nic z niego wybrać ;/. Szkoda by wymieniać.

Absolutnie nie polecam, IMO XP znacznie lepszy.

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

ale zamulacie
:roll:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Pawełek pisze:ale zamulacie
STFU, noob!
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Tomash pisze:
Pawełek pisze:ale zamulacie
STFU, noob!
Masz coś do mojego kolegi? 8)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

lmao, Tomash pwns! roxor !!11!!!1

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

LOL stfu iz haxor lollol noob wh sux
all youre base are belogn to us

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

A wiecie, że szpanowanie takimi tekstami było modne ze dwa - trzy lata temu? :):):)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ja tam sie nie znam, odpalilem WoWa znowu po 4 miesiacach :P

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Eh przekonaliście meni zleciłem przywrócenie XP :P Cayba się coś dysk zaczął sypać... Mam nadzieje że nie uszkodzą się dane na nim (tj 160giga danych :P )

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

A ja mam Vistę i uważam, że jest spoko. Denerwuje mnie tylko to, że mi nie działa scroll wheel w Safari :( XP ogólnie jest chyba jeszcze lepszy, ale mnie z Vistą dobrze :)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

odinstaluj to safari :]

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

Czemu? To najlepsza przeglądarka jaką widziałem :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

M.T. pisze:A wiecie, że szpanowanie takimi tekstami było modne ze dwa - trzy lata temu? :):):)
omfg lol u suck noobie fag
Obrazek
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ja polubiłem Vistę.
Wszystko fajnie chodziło do momentu gdy siostra zrobiła format dysku i zamiast oryginalnej wisty zainstalaowała pół legalnego XP bo uznała że fajniejszy(a sie nie zna tylko jedzie po opinii kolegów i koleżanek).

Więc wydałem 350 zeta na oryginalna Viste i moge sobie ja wsadzić.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

ZOMG! uber imba kitty killeur!!!1! PWNZOR!

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

etam ja co prawda Visty nie mam jej, mam poł-legalnego XP ale sądze ze musiałbym niezle odpimpowac mojego gruchota zeby Vista mogła chodzic i przy tym grac w jakies mocne napieprzanki typu Call of Duty 2 przez neta, to wyszło by z jakies 500-600 zł. Czytałem w gazecie ze ogólnie Vista daje jakies nowe ułatwienia ale ma spore wymagania wiec nieźle by mi móliło, nawet nie wiem czy by się dała zainstalowwac jak nie chciałbym nic upgreadowac w moim komputerze.

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Vista dobra? To spróbujcie sobie zagrać w jakąś starszą grę ;) U Deadwita w Baldur's Gate w losowo wybranych sytuacjach postaci zamieniały się w czarne kwadraty ;) Pomijam już problemy z ogólną stabilnością systemu i z "wygodą" obsługi.
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Zablokowany