Empire VII ed.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1558
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

a co sie tak skrajnie zmienia na 2k+ w TK? magia duzo mocniejsza niz u innych? nowe opcje do wyboru? Zmienia sie styl?;)

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Zalezy kto i jak gra.Jak dla mnie w TK zmienia się mocno styl.

Ale ja jestem klimaciażem.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Mam znajomego ktory twierdzi ze na nowe Empire VC maja bardzo ciezko- wystawia taki imperialista 2 czolgi Altara z panem co ma Van Horstman Speculum, dziala, kawalerie, a magowie walą magią uzywając ( a jakże ) Light Lore...niektorzy ustawiaja w wężyku flagelantow i jak ktos w to zaszarzuje to prohet rzuca challenge i falgusie blokuja oddzial.
Co sadzicie o takiej formacji flagellantow? Mi sie wydaje to malo klimatyczne i co sadzicie o VC -naprawde tak ciezko maja z Empire?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Twój znajomy w takim razie przejawia objawy PG. :>
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Murmi nie wszyscy są doskonali :>
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Nic dodac, nic ująć.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Ekhm.....zapomnialem dodać ze moj znajomy gra własnie VC....

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Bedzie dobra gra
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Bedzie dobra gra
Wow :roll:

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

a mnie zastanawia jedno, pod koniec VIed. imperium troszkę się zestarzało, ciężej było, ale można coś było zdziałac, pytanie teraz brzmi, w jak szybkim tempie nasi szeregowcy będą potrzebowali odświeżenia, pamiętajcie o jednej prostej sprawie, z VC niestety trudno się gra bo są immune a oprócz tego wszechobecny fear czasami nawet i terror, reszta w zasadach specjalnych poszczególnych unitów, ciekawi mnie skutecznośc wraithów i banshee??

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

obecne wampiry sa przez imperium rozjezdzane - oczywiscie mam na mysli armie wymaksowane. jak beda sie sprawowac nowe VC - wyjdzie w praniu...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Również będą rozjeżdzane, obserwuje temat Vc i stwierdzam jedno zajefajny klimat sie szykyje w koncu armie piechotne obaczy sie na stołach , szkoda mi nekromantów ale w dobie czarujacych i walczacych vc nekro zaginą w mrokach dziejów.. co do siły vc silne ale empire nie powinno miec problemów drogie rary schodzące od strzelania silna piechota uprzdnio zmiękczona nie powinna sprawiac problemów... najważniejsze zaginie banschee która tak mnie drażni obecnie losowa siła ataku ale jak tracisz 5 z 5 konnych to za głowe się łapiesz.. w dobie mega wysysaczki karety(ward 4+ może byc problemowy dla dział) czy fajnego vargulfa(lepiej go zastrzelic bo napsuje krwi z rzekomą regenką) oraz ciężko ciężkiej kawy bloodów(tu akurat drogie to w h i hellblaster czy handguny powiiny załatwic sprawe) zapewnianm że banschee zaniknie :wink:Jej rzekomy koszt wraz z 3 wraithami to okolo 200pkt a duza kulka ognia powinna ich skutecznie wyeliminowac sądze ze nikt takiej straty nie będzie ryzykował
Obrazek






_________________

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Jesteś chyba największym fanem theoryhammera jakiego znam, i na dodatek zawsze w niego wygrywasz. Ciekawe jak to się przekłada na rzeczywistość?
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Natomiast ty jesteś najbardziej sarkastycznym forumowiczem ..w twoich postach przewija sie tylko jad .. to co pisze to realne kalkulacje co do gry róznie bywa nie twierdze że wygrywam wszystko co możliwe jeśli nie odrózniacz czystej polemiki od przechwałek to wybacz ale nie mój poziom reprezentujesz. Teoretyzując wynika jasno vc są do pojechania przy sprzyjajacych warunkach i tyle
Obrazek






_________________

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Jad, sarkazm? Proszę Cię. To że tak właśnie odbierasz moją uwagę i pytanie to Twój problem.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Wyluzujmy, a co do nowych VC to dużo od cannonek będzie zależało.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

kurka_z_podworka pisze:Jad, sarkazm? Proszę Cię.
nie odrzegnuj sie od tego, bo przestane Cie cenic :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

kurka_z_podworka pisze:Jesteś chyba największym fanem theoryhammera jakiego znam
Ja też jestem fanem theoryhammera, uważam że jest to gra losowa w której dużą rolę odgrywa teoria i rachunek prawdopodobieństwa.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

I tak okaże się że nikt klimatycznymi VC nie będzie grał tylko pojawi się jakiś cholerny PG schemat.No i będzie pozamiatane.

Kogo to interesuje czy ktoś sobie teoretuzuje,czy rzuca sarkastyczne komentaze?

Panowie!!Do ciężkiej cholery to jest tylko gra.Bawimy się przy pomalowanych figsach.Pijemy piwko i sie śmiejemy.
Po co ta napinka.

To czy VC będa przegięte czy nie nie ma znaczenia.
Czołg też uważany jest za przegięty a jakoś wszyscy go niszczą bez większych problemów.

Na tym zakończe moja wypowiedź.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

@Sa!nt Nie przeczę, ale wyciąganie wniosków że VC będą rozjeżdżane* przez imperium na podstawie przecieków o nowym AB do tychże jest raczej za daleko idące z tak wielu powodów, że pozwolę sobie ich tutaj nie wymieniać.

*Rozjeżdżane w cudzysłowie ponieważ sugeruje to że z VC będzie łatwo lekko i przyjemnie.

ODPOWIEDZ