Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach cz. 2

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

A kiedy mniej wiecej DE, wakacje czy jezien/zima?

Wiem ze to oT ale Szaman do tematu o De chyba nie zaglada :wink:

A w ramach tematu: faktycznie niepokoja mnie 0-1 kombinacje ktore ostatnio GW wprowadza.

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

war2bone pisze:ta emerytowana to chyba izabella co nie ?
Chyba jednak nie, bo nie ma teraz takiego bohatera specjalnego jak Izabela. A szkoda, bo przydało by się więcej. Chętnie widziałbym odnowionego Heinricha Kemmlera, chociaż przy obecnej marginalizacji nekromantów to tylko marzenia.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Nordri pisze:Chyba jednak nie, bo nie ma teraz takiego bohatera specjalnego jak Izabela.
jest. ale ta figurka to nie ona.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Jest gdzies moze jakis temat z podsumowaniem plotek ?

Bo tak srednio chce mi sie przeszukiwac cale 100 stron poprzedniego , gdzie jest pewnie z 20 postow z plotkami a reszta to komentarze.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

na warseerze jest taki temat podsumowujący:
http://warseer.com/forums/showthread.php?t=40093
Obrazek

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Shinue pisze:na warseerze jest taki temat podsumowujący:
http://warseer.com/forums/showthread.php?t=40093
Sporo starych danych (WS6 Bllod Knights), sporo brakujacych już wiadomych na prawie 100% (casting value, range, stats, costs, bloodlines, items) ale generalnie podsumowanie użyteczne

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Nie mogą podać wszystkiego, bo to złamanie praw autorskich i GW i tak by im to ściągnęło.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Tak sobie kombinuję nad tymi nowymi wraithami.. Jezeli, zgodznie z plotkami, mają miec atak wiecej - 3, są nadal piechotą, wiec wskrzeszanie d6 ran, eteryczny skirmish, nadal dwuraki, terror.. To stają się bardzo atrakcyjną opcją.
Przy takiej masie wskrzeszen jaką będzie mozna wykrzesac z nowej armii ta jednostka będzie mogła zniesc naprawde wiele. Nawet magiczne ataki wszelkich driad i demonów przy wsparciu wampira z WS 7 i hełmem przestaja byc takie straszne.
Myslę, iz mimo stwierdzen ze to najsłabszy rare w mojej armii będa żelazną pozycją.

Pozdrawiam.

Guderian
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Guderian »

są nadal piechotą, wiec wskrzeszanie d6 ran,
Piechotą może są, ale są nadal eteryczni, a eterykom można jedynie 1 W uleczyć - taki haczyk ze strony twórców :)

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

A, szkoda.. To juz są nieco mniej fajni :(

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Shinue pisze:na warseerze jest taki temat podsumowujący:
http://warseer.com/forums/showthread.php?t=40093
Dzieki :) Czary wygladaja naprawde wesolo.

Ale bloodliny dali ciala zero charakteru tylko skladanie przepakow do kupy.

No i figurki koszmarne - cos na poziomie potworkow produkowanych ostatnio przez Rackhamma.

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

Jedyna nowość z tego co tam napisali to to, że spirit hosty maja miec higher ws co cieszy.

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Ja dzisiaj miałem nowy podręcznik do VC w moich łapskach... w next week jak mi się uda przyglądne mu się bardziej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

broń Boże nie posądzam cię o kłamstwo, ale co nam po takiej informacji? równie dobrze mógłbym powiedzieć, że mam w domu ten podręcznik, ale nie zdradzę, co w nim jest. podsumowując: powiedz nam co najbardziej rzuciło ci się w oczy, bo nie wierzę, byś niczego nie pamiętał...
Obrazek

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Shinue pisze:broń Boże nie posądzam cię o kłamstwo, ale co nam po takiej informacji? równie dobrze mógłbym powiedzieć, że mam w domu ten podręcznik, ale nie zdradzę, co w nim jest. podsumowując: powiedz nam co najbardziej rzuciło ci się w oczy, bo nie wierzę, byś niczego nie pamiętał...
Uspokój się. Przecież Aro napisał, że przyjży mu się lepiej w następnym tygodniu.
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Byłem dzisiaj w sklepie w Anglii i sprzedawca pokazał mi podręcznik. Problem w tym, że dziewczyna mnie goniła i na szybko tylko strony wertowałem. Może nawet jutro wpadne do sklepu sam to lepiej go oblukam.
Shinue co mi się rzucilo w oczy... strona 92 jak mnie pamięć nie myli to bahaterowie... Varghulf ma jakąś zasadę co do ranków u przeciwnika ale nie pamiętam dokładnie jaką. Zombie mogą zadać max 5d6 hitow z s2 jak ucieka przecwinik no ale to pewnie wiecie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

dzia. czekamy więc na więcej :)
Obrazek

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Aro pisze:Varghulf ma jakąś zasadę co do ranków u przeciwnika ale nie pamiętam dokładnie jaką.
Przeciwnik nie dostaje bonusów za atak z tyłu/z boku walczac przeciwko Vaghulowi

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Ee to beznadziejne - myślałem, że coś fajnego, w stylu banner of the lady czy coś :wink:

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

To jest IMO bardziej niż fajne.

Zablokowany