Mitril

ODPOWIEDZ
Neo
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Kontakt:

Mitril

Post autor: Neo »

Witam
W imieniu całej redakcji portalu http://www.mitril.pl chciałbym zaprosić miłośników lotR'a i nie tylko do naszego serwisu. Naprawdę warto - to najładniejsza, najciekawsza i ogólnie naj strona o lotr'ze w internecie


Nawet Szaman ma tam konto i nabija :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Konkretna strona i konkretne forum :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Neo
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Kontakt:

Post autor: Neo »

Dzięki :)

Awatar użytkownika
Mithril
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Mithril »

??? Mój nicka - ale nie w orginale - widocznie nie chciało im się zakładać stron z innymi aliasami a www.mithril.pl zajęte od bardzo dawna:/
Nazwa zobowiązuje - życzę wam powodzenia:)
Obrazek
Dworzec, Gliwice. Mithril: Hej, Młody czy tutaj gwałcą?? Młody: Nie! Dzisiaj jest wtorek:)

Dead666
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Dead666 »

Gdybym miał wymienić najlepszą stronę o polskich bitewniakach to byłby to właśnie Mitril,nick mam tam podobny jestem zadowolony będąc użytkownikiem takowego portalu.

Piotr Dark Elves
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: Piotr Dark Elves »

jeżeli chcecie coś kupić do Lotr'a to piszcie na PM

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

Też serdecznie polecam mitril, między innymi dlatego, że tam nie ma nikogo wrogo nastawionego w stosunku do WFB. A jak czytam czasem wasze wypowiedzi o naszym Lotrze to aż mną rzuca po ścianach po prostu :S Mitril is OK :D

ODPOWIEDZ