MASTERMIND-Gdańsk 12-13 kwietnia 2008r. !!!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

to master wiec ban na proxy ;)

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Tadzik jasne na lokalu mogę mieć proxy,a na masterze raczej nie,a dokładniej nie wiedziałem więc się zapytałem i już wiem.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

to to akurat lightowy proxik - ale mysle ze znajda sie tacy co beda potrzebowali lion chariota i sie moze zamienia na ten turniej :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

i ja sie zjawie co mnie niesamowicie cieszy :)

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Już jest zmieniona ocena malowania, oraz wstępny skład sędziowski.
Od razu dodam, scenariuszy nie będzie :).
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

turniej bedzie z pewnoscia swietny, i zjawie sie na 100%, ale jedna rzecz niemozliwie kluje mnie w oczy:
Gramy na stołach 48 x 48 cali.
do ciezkiej cholery, to jest master! ja bym sie wstydzil robic lokala na mikrostolikach.
no offence oczywiscie, ale wkurza mnie strasznie ta dziwna 'moda' na male stoly.
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Przypominam ze to jest turniej na 1350 pkt.
Jakie ty byś chciał stoły ?? 72 cale ???
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

oczywiscie - 72x48 jedynie sluszne.
to ze turniej jest na 1350 nie jest zadnym argumentem :wink:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zdecydowanie na 1300 punktow lepiej gra sie na 48emkach , bo na 72 przeciwnik jak zacznie ci sie wystawiac po przekatnej to jest lipa... Albo obaj odpuscicie polowe stolu i cala bitwa bedzie miala miejsce na 36 calach...

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Ziemko ma rację - małe stoły na małe punkty
Format super, mecz-rewanż rządzi
zagram na bank, z Lublina przyjedzie kilka osób
Ze względu na powrót pociągiem - zgadzam się z Szafą - czas obcina więcej bitew -
pozddrrrrro

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

ja tez sie zgodze ze drugiego dnia powinny byc 3 potyczki zamiast 4, jedna mecz rewanz, a ostatnia finalowa zagrana po prostu swoimi armiami, wtedy sie skonczy o 15 i przyjezdni beda zadowoleni

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

ziemko ma racje, 40 starcza, 72 za duzo, jak jest granie ok 1700 pkt i wiecej mozna na 72

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Rok temu skończylismy za wcześnie ;).
A granie ostatniej bitwy tylko swoja armią wypacza ideę turnieju, jest opcja wzięcia plewnej armii którą chcesz remisowac, wcześniej ją masakrując.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

beznadizjeny termin po maturze bym pewnie wpadł a tak musze sobie darowac

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Po maturze to chyba będzie juz tylko GT a potem nowa liga ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

ze wzgledów organizacyjnych mozna przeniesc trzecia ture (lub pół trzeciej tury - jedna bitwe) na sobote :)

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

W sumie można zrobić tak że czas na zagranie 3 bitwy będzie do 12 w niedzielę, a pary rozlosuję już w sobotę o 20.
Przerwę się skróci o 30 minut.
Nie powinno być dzięki temu jakiś problemow, po 5 godzin starczy na pierwsze 2 bitwy, potem trzecią bedzie można się już dogadać z przeciwnikiem. Ostatnią bitwę będzie trzeba już się spiąc w te 4 godziny,
Chociaż chcę was zapewnić ze te 3,5 godziny wystarcza na totalnym luzie, zagrajcie sobie pre-masterminda i zobaczycie. Robiłem już 2 takie turnieje i jak na kogoś się czekało jako ostatniego to miał np. jeszcze godzinę wyznaczonego czasu ;]
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

ja tez sie wybieram. powinna sie z lublina widze uzbierac calkiem silna ekipa, tak z 8 osob moze.
co do bitew, to jestem za opcja, ktora przedstawil asassello. bo z tym oglaszaniem par, to zazwyczaj tak jest na turniejach, a kto zaczyna grac wczesniej? co 20 osoba zazwyczaj, bo ludzie sa troszke zmeczeni po tych kilku bitwach ciurkiem.
tak samo jestem przeciwnikiem grania ostatniej bitwy bez rewanzu. argumenty takie jak mlody.
a co do stolow, to 72" na takie punkty to jakas chora idea... 48 spokojnie wystarcza, a na 72 czesc armii jest w strasznie niekomfortwej sytuacji na czesc armii(np krasnale)

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

Raczej też się zjawię.

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

Jerzyn pisze: a co do stolow, to 72" na takie punkty to jakas chora idea... 48 spokojnie wystarcza, a na 72 czesc armii jest w strasznie niekomfortwej sytuacji na czesc armii(np krasnale)
my zawsze gramy na 72x48 - nawet na 1200.
dla mnie chora idea jest stol 48x48... jest po prostu ciasno, i jest to niesprawiedliwy bonus dla armii ktore w takiej sytuacji mniej musza sie 'napracowac' zeby ochronic flanki - np. krasnale, breta czy skavy.

ja, jak napisalem bede na bank - takl jak bylem w bydzi mimo mikrostolow - ale dla czesci graczy z poznania jest to element ktory moze zadecydowac ze nie przyjada... po prostu przywyklismy do wysokich standardow :wink:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

ODPOWIEDZ