Lan Studio - ot taki mały Blog

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lan
Wałkarz
Posty: 65

Lan Studio - ot taki mały Blog

Post autor: Lan »

Witam wszystkich w tym temacie będę wrzucał od czasu do czasu zdjecia prac nowego studia. Zacznę od prac swoich ;) Zdaje sie że ostatnio na forum nikt nie lubi bajkowo pomalowanych elfów, ale może mnie nie zabijecie za to.
Elf pierwszy.
Obrazek
Nic specjalnego w sumie, widać jeszcze moje zmagania z NMM nie wyszły dokładnie jak chciałam ale jest ok. Przynajmniej wzorek wyszedł mi prosty ;)

http://www.coolminiornot.com/146489

Elf Drugi
Obrazek
Miałem sie bardzo a to bardzo przy nim postarać bo to juz moje drugie podejscie do tego figsa ale... wyszlo jak zwykle. Duzo sie dzięki tej figurce nauczyłem i na pewno to nie ostatnia proba tej figurki w moim wykonaniu. No i tu wzorek wcale nie jest prosty ;)

http://www.coolminiornot.com/146480

Dla odmiany Krasnolud:

Obrazek

Ta figurka mi sie podoba, nie jest to Golden Demon ale jest fajny. Tylko czego na zdjęciu nie widać jest lekko krzywy na tej bardzo fajnej podstawce ;) Zadowolony jestem dość z płaszcza i topora.

http://www.coolminiornot.com/146488

A tu kolejny Elf:
Obrazek

Figurka niby fajna ale... czegoś jej chyba brakuje albo mi zabrakło trochę pomysłu bo wyszła nie do końca ciekawie. Nie ma tego czegoś... tylko nie wiem czego. Szkoda.

http://www.coolminiornot.com/146491


Mile widziane beda wszelkie komentarze. W przyszłości postaram sie dodać nowe zdjęcia - także mojej przyszłej armii ;)
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2007, o 11:29 przez Lan, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Nie no coz za skromny blog!!:)
Prace sa wysmienite, kazda z nich naprawde mi sie podoba choc sam gustuje w metalikach a nie NMM.
Krasnal w tym kaprawym towarzystwie wypada jak najbardziej doskonale :P
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

"Elf Pierwszy"
"Elf Drugi"
Właśnie ściągnąłeś na siebie gniew admina.
Coś w rodzaju przyczyny można wyczytać tutaj:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=16145#16145

Nie będę bił, bo figurki pomalowane naprawdę doskonale, no i schemat kolorystyczny na tych elfach pozwala na nie patrzeć bez mdłości :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Figurki świetne, a z nóg zwalają freehandy na szmatkach (przynajmniej mnie...). Oby tak dalej!

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

za zamieszczanie prac przedstawiających tych pieszych herosów HE, chociażby nie wiem jak dobrze pomalowanych powinno się delikwentów publicznie piętnować i skazywać na kare chłosty...
nie dość że jest to nudne to jeszcze NMM, już wiemy że umiecie tak malować w tym schemacie, skończcie z tym :!: :evil:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Brawo Lan - prace bardzo bardzo mocne !!! W sumie nie ma sie czego przyczepic !! Jakimi kolorami malowales ten miecz od tego HE ? Bardzo mi sie ten kolor podoba...

Awatar użytkownika
Bladeweaver
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Wrzeszcz

Post autor: Bladeweaver »

Świetne prace ... ja bardzo lubie elfy pomalowane "bajkowo" ... czy mugłbys podać farby urzyte do pomalowania pancerza chodzi mi o napierśnik,nagolenniki na elfie "pierwszym"

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Piękne. Tylko czemu znowu te figurki? Całkiem mi obrzydły :P

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

świetne figurki! najbardzij podobaja mi sie te wzorki na szatach elfów. tylko następnym razem zrób inny płaszcz niż niebieski, bo ile można(3figsy na 4 maja taki) :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

TO JEST EBAY!!! Niebieskie elfy sprzedaja sie najlepiej ;)

Awatar użytkownika
|_Mlody_|
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: |_Mlody_| »

Prace swietne,ale dosc juz tych High Elfow,nie strawie ich juz wiecej :p

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

drugi elf i krasnal to moi faworyci. bardzo podoba mi sie efekt krysztalowego miecza na elfie, ladny nmm, ciekawy pioropusz i generalnie wspaniala dbalosc o szczegoly. Jedynie plaszcz odstaje - jest przesadzony, za duzo runow, odciaga wzrok od ciekawszych elementow figurki. Krasnolud natomiast ma plaszcz bardzo dobry. Taki freehandowy "trim" w zupelnosci wystarcza. Moja uwage przyciagnela jednak najbardziej wysoka, dopracowana podstawka- najlepszy pomysl na wyroznienie bohatera krasnoludzkiego.

Spellsingerka odstaje od reszty i nie mowie tu o rzezbie. Chyba te czarne wlosy psuja ogolny wyglad. Podstawka tez jest malo ciekawa.

Widac po tych paru figurkach jakie kolory najbardziej lubisz 8) i ze sie nie spieszysz - chwalic, chwalic :) Jeszcze mala uwaga co do fotek - sprobuj powalczyc z ostroscia ;)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lan
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Lan »

Małe problemy z netem i sesja na uczelni mocno ograniczyły moja obecność w necie i dlatego nie odpisałem od razu. Co do malowania i kolorów mam problem z wytłumaczeniem jak malowałem pancerz bo ogólnie to mój warsztat malarski jest dosc skromy i te figsy sa malowane 8 kolorami :roll: Miecz elfa to jest podkład dość jasnej mieszanki regal blue+skull white tak wydaje mi sie ze ponad 50% białego - potem z 10 warst rozjasnien az do samego białego w kilku miejscach. Pancerz elfa "pierwszego" był malowany jakoś tak: podkład czarny+regal blue+biały w proporcji mniej więcej 2:1:1 tak aby uzyskac lekko niebieski odcień szarości. Potem tylko rozjasniane to bylo białym az do kilku lekkich pociagniec czystym białym. A co do niebieskiego - po pierwsze lubie ten kolor po drugie... jest chyba tak jak powiedział Ziemko :wink: Następne prace może juz nie beda tak bardzo niebieskie. Zdjęcia sa rzeczywiście kiepskie troche beda lepsze jak pozycze lepszy aparat, lub sie na własny dorobie :wink:

Pozdrawiam.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jeszcze w kwestiach technicznych - farbę mieszasz na sucho, czy na mokrej palecie? :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Lan
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Lan »

Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie to wydaje mi sie że na suchej :D Tzn czekam aż farba na figurce wyschnie nie mieszam ich jak jest jeszcze mokra. Jeśli źle zrozumiałem pytanie to przepraszam :wink:

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

Ziemko pisze:TO JEST EBAY!!! Niebieskie elfy sprzedaja sie najlepiej ;)
Z tym się średnio zgodzę :P - zielone HE też sprzedają się baaardzo dobrze :P.

Co do Twoich prac - dobra robota :wink: . W zasadzie nie ma się do czego przyczepić, jednak trochę przekombinowałeś z tymi runami na płaszczu drugiego HE. Średnia prac moim zdaniem jakieś 8/10. Życzę powodzenia w dalszym malowaniu :wink: .

Pozdrawiam,
młoda :wink:

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Moim zdaniem wymiatasz ;)

O ile figsy są bardzo oklepane a zdjęcia mogłyby byc nieco lepsze, to mimo to utrzymany jest bardzo wysoki standard
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

młoda pisze:Średnia prac moim zdaniem jakieś 8/10.
Młoda, z całym szacunkiem - to jak wobec tego byś oceniła swoje prace? ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

ja w ogóle bym nie oceniał. prace zarówno młodej jak i studia Lan są na bardzo dobrym poziomie. Mówiąc o figurkach na sprzedaż mógłbym się pokusić o stwierdzenie idealne.

Awatar użytkownika
Hashmallum
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Hashmallum »

No ladnie ladnie, w koncu godna konkurencja sie trafila - byle tak dalej szefie :D
Tylko za duzo tych elfow jak dla mnie , ale ludki sa bardzo bardzo spoko ;)
PZdr i zycze wielu sukcesow - na pohybel 'pro painterom' :D !!

ODPOWIEDZ