Koncert życzeń 7 edycji ..

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

w +1 A na szarże nie wierzę, ale samo autowoundowanie owszem i to jest piękne. Nieważne goblin,krasnal czy gigant. Jest autowound. Nieważne smok tank czy cokolwiek innego jest autowound. Piekna zasada.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

ja tam zawsze lubiłem Odział COK z BOM i BoHydra z BSB :)

14 ataków S4 i 9 ataków S5 w szarzy :D

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Andy pisze:ja tam zawsze lubiłem Odział COK z BOM i BoHydra z BSB :)

Jestem Newbie xD co oznacza BoHydra z BSB? xD wybaczcie głupie pytanie XD Banner of Hydra? "z BSB"?

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

Corvus Albus pisze:
Andy pisze:ja tam zawsze lubiłem Odział COK z BOM i BoHydra z BSB :)

Jestem Newbie xD co oznacza BoHydra z BSB? xD wybaczcie głupie pytanie XD Banner of Hydra? "z BSB"?

Banner of Hydra którego nosi Sztandarowy Armi :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

jak tan czytam te plotki to trochę smutno się robi, że wreszcie będę mógł pograć świetną armią :roll:

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

No fakt, brzmi zbyt pięknie żeby było prawdziwe, ale z drugiej strony sam hate (nawet eternal) przeciw HE to za mało, a jak by mi ktoś rok temu powiedział, że HE będą miały ASF to popukał bym się w głowę albo wyśmiał bym go na miejscu. Tak więc wszystko jeszcze przed nami, zobaczymy co przyniesie sierpień.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

moim zdaniem DE powinny dostać ASF w walce z HE nasza nienawiść do nich daje nam taką szybkość jaką mają HE o ile nie większą :wink:

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Vincent pisze:moim zdaniem DE powinny dostać ASF w walce z HE nasza nienawiść do nich daje nam taką szybkość jaką mają HE o ile nie większą :wink:
no jasne. A w walce z zielonymi +1 atak, w walce z krasnoludami armor piercing itd.

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

to tylko koncert życzeń :P przecież na pewno tak nie będzie :P

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

No tak, ale to zawsze "Twoje zdanie" które mogę skomentowac. Wg mnie głupio by było jakby army listy zaczęły być tworzone na zasadzie takiej, że dana armia ma przeciwko danej armii jakąś mega mocną zasadę lub jakieś immunitety. Nie mam oczywiście nic przeciwko jakimś drobnym, uzasadnionym fluffem udogodnieniom czy smaczkom. . .


ASF. Jak dla mnie powinien go mieć jedynie asasyn i ew. Witch Elfki (łącznie z hag queen nową). Jak nie mają zbroi to niech będą chociaż szybkie. . . . względnie powinien być dostępny w jakiś sposób dla bohaterów.
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

wiesz chodzi mi o to że nie widze powodu dla którego HE miały były być lepiej wyszkolone od DE

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

A kto powiedział, że nie powinny ? I pewnie będą, tylko że będzie się to przejawiało to w innych niż ASF zasadach. Zresztą to, że miałyby ASF tylko przeciwko HE, nie oznaczałoby że są tak samo wyszkolone. Bo ASF przeciwko jednej armii i ASF na wszystkich to jednak drobna różnica.

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

masz racje i chyba jednak wole auto woundowanie exeków niż ASF z GW swodrmasterów :wink:

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

a może by tak korsarze jako ci zdobywcy niewolników za jakiś zniszczony oddział dodatkowe punkty zwyciestwa, za schwytanych niewolników?
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Mają dostawać dodatkowe 50 VP za każdy zdobyty sztandar
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

Ja tam chciałbym korsarzy jako skirmisz z zasada górników :)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Ze względu na to, co wkleił Jankiel w tym dziale, zamykam już "koncert życzeń". "Plotki na temat..." zamknę po ukazaniu się oficjalnie nowych DE.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany