MASTERMIND-Gdańsk 12-13 kwietnia 2008r. !!!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

naszczęscie jest tylko pare takich osób ;) jak widzisz większosci przeszkadzałyby duże stoły.
;)

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

i to mnie wlasnie dziwi. :D
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Szkoda ze dwa tak miodne turnieje jakWI i MM sa tak bliso siebie :/

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

Gobos pisze:
Jerzyn pisze: a co do stolow, to 72" na takie punkty to jakas chora idea... 48 spokojnie wystarcza, a na 72 czesc armii jest w strasznie niekomfortwej sytuacji na czesc armii(np krasnale)
my zawsze gramy na 72x48 - nawet na 1200.
dla mnie chora idea jest stol 48x48... jest po prostu ciasno, i jest to niesprawiedliwy bonus dla armii ktore w takiej sytuacji mniej musza sie 'napracowac' zeby ochronic flanki - np. krasnale, breta czy skavy.

ja, jak napisalem bede na bank - takl jak bylem w bydzi mimo mikrostolow - ale dla czesci graczy z poznania jest to element ktory moze zadecydowac ze nie przyjada... po prostu przywyklismy do wysokich standardow :wink:
złej baletnicy przeszkadza nawet rabek u spódnicy. :wink:

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

ja nie wiem ja ja bym mogł garc na 1350 punktów na 72x48 stole, koles wystawi sie w rogu to ja czołgiem moge niedojechac, na 2k+ wchodzi wg mnie dodatkowe 24 cale aby wystawic mniej zippowaną armię a na 1350 nie mam takich problemów z oddziałami, przynajmniej w wiekszej częsci

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Kolejny turniej na fajnych zasadach i kolejny w Gdańsku... czy to będzie jakiś dłużej trwający trend;)? Choć głupio przeprowadzać się by móc fajnie pograć w Warhammera...

Koszu
Chuck Norris
Posty: 596
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

Gobos pisze: ja, jak napisalem bede na bank - takl jak bylem w bydzi mimo mikrostolow - ale dla czesci graczy z poznania jest to element ktory moze zadecydowac ze nie przyjada... po prostu przywyklismy do wysokich standardow :wink:

może od razu 96x48 cali?
to dopiero będą wysokie standardy :wink:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

najwyższe, choć uważam, że sprawiedliwiej będzie 72/72
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

Wolne już dostałem w robocie, także count me in!

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Urlop załatwiony wiec tez sie zglaszam co by miejsc nie zabraklo :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Zgłoszenia na maila,
A i miejsc nie zabraknie, w całym trójmiescie jest jakies 100 blatow albo i wiecej ;), jak będzie trzeba to sie ściągnie więcej.
A i zapomniałem dodać, obok naszego mastera będzie rozgrywane Dmp 40k
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Pytanie techniczne. Gram armia przeciwnika, wygrywam rzut czy moge oddac decyzje przeciwnikowi zeby decydowac o zaczynaniu przy grze swoja armia?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bartez
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Bartez »

to może zróbcie turniej na stołach 30×30 cali... każdy sobie zrobi defens i bedzie sobie strzelał fajnie bedzie...

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Młody pisze: - WYSIWYG - czyli zgodność armii z rozpiską ( 0 do 5 )
hej skoro jest ocena za to można dać np.silver helmów za dragon prinsów?

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

wysiwig to raczej uzbrojenie,jak masz w rozpie lance to na wigsie powinna byc lanca,masz łuk to figs powinien miec łuk itp.

a ja mam pytanie do graczy pomorskich :) (i nie tylko)czy ktos ma moze do porzyczenia jakies HE? :P
pzdro

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

a co dokladnie ?? mozliwe ze cos bede mial. Bo raczej wyjde na piechocie, wiec jakas jazda, rydwan, by sie znalazly.

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

Siemka Młody!!

Ja wpadne na 100% bedzie przednia zabawa :D

Jak bedziesz potrzebował kogos do noszenia stołów itp. zgłaszam sie na ochotnika :P

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Jako członek dumnej grupy BWT Klika tez zglaszam sie na ochotnika do noszenia stolow oraz ze bede na turnieju.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

jesli sie znajdzie jakis nocleg z pt na sobote to moge sie wczesniej zjawic o pomoc ukladac/nosic wszystko.

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Gajowy pisze:jesli sie znajdzie jakis nocleg z pt na sobote to moge sie wczesniej zjawic o pomoc ukladac/nosic wszystko.
nocleg sie znajdzie.... ale z racji, że w Gdańsku kwiatów sie nie pije, to nie wiem czy będziesz w stanie nosić stoły :wink:

ODPOWIEDZ