Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Konfrontacji nie rozważaliśmy, bo nikt jak dotąd nie zgłaszał chęci zrobienia modelu do tej gry. Tylko tyle i aż tyle. Poza tym stan Konfrontacji jako gry w Polsce... to temat na inną rozmowę ;)

Ludzie bawiący się w systemy PP oczywiście liczą się jako gracze, natomiast miałem na myśli to, że
- BP jest forum przede wszystkim battlowym
- jak raz wpadłem na pomysł dopuszczenia figurek z Hordes do PMoTM (bo są jak najbardziej fantasy), to niektórzy cwaniaczkowie zaczęli się dopytywać czemu nie od razu Warmachine - której w fantasy-battlowym PMoTM nie widzę zupełnie, więc cały pomysł poszedł do kosza.

Mam wrażenie, Muk, że próbujesz się na siłę przypieprzyć do PMoTM. I mam odczucie, że osobom z takim podejściem wcale nie mam ochoty robić dobrze.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze: - BP jest forum przede wszystkim battlowym
...a Mordheim jest systemem ze świata WFB :)

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

Konfrontacji nie rozważaliśmy, bo nikt jak dotąd nie zgłaszał chęci zrobienia modelu do tej gry. Tylko tyle i aż tyle. Poza tym stan Konfrontacji jako gry w Polsce... to temat na inną rozmowę Wink


Okej, to jest całkiem zrozumiałe.
Ludzie bawiący się w systemy PP oczywiście liczą się jako gracze, natomiast miałem na myśli to, że
- BP jest forum przede wszystkim battlowym
Ale jest odpowiednie forum poświęcone Hordom, parę dodatkowych prac nie jest chyba niczym złym.
- jak raz wpadłem na pomysł dopuszczenia figurek z Hordes do PMoTM (bo są jak najbardziej fantasy), to niektórzy cwaniaczkowie zaczęli się dopytywać czemu nie od razu Warmachine - której w fantasy-battlowym PMoTM nie widzę zupełnie, więc cały pomysł poszedł do kosza.
Zawsze można sie nie zgodzić.
Mam wrażenie, Muk, że próbujesz się na siłę przypieprzyć do PMoTM. I mam odczucie, że osobom z takim podejściem wcale nie mam ochoty robić dobrze.
Nie musisz mi robić dobrze. :P Fanatyk nie potrafił logicznie wyjaśnić dlaczego Tzeentch89 nie może wziąć udziału w konkursie. Przyznaje, że nie dopuszczenie miniaturki do konkursu na podstawie tego, że "Skavenblight tak powiedziała" mnie oburzyło.
Przyznaje też, że od dłuższego czasu męczę o włączenie Hord do konkursu gdyż uważam to za dobra promocje systemu, na którym mi zależy. To chyba nic złego, robie to tylko przy okazji.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

MuK pisze: Nie musisz mi robić dobrze. :P Fanatyk nie potrafił logicznie wyjaśnić dlaczego Tzeentch89 nie może wziąć udziału w konkursie. Przyznaje, że nie dopuszczenie miniaturki do konkursu na podstawie tego, że "Skavenblight tak powiedziała" mnie oburzyło.
Po 1. - Fanatyk nie chciał nie dopuścić do konkursu figurki, tylko podstawki.
Po 2. - "Ja powiedziałam". Powiedziałam, ale nie wypowiadałam się tam tylko ja, ale i różni inni ludzie grający w Mordheim, w tym także niektórzy, którzy także organizują turnieje. Niezależnie od tego, co napisali na temat "co by było gdyby", na turniejach nie grało się i się nie gra modelami na okrągłych podstawkach. O ile niektóre rozmiary podstawek czasem bywają kontrowejrsyjne, np. kislevski miś, to już Opętani nie budzą raczej wątpliwości. Na dużych podstawkach umieszcza sie tylko large targety [prócz owego misia]. Podejrzewam jednak, że na samą wielkość można by przymknąć oko, ale kształt jest jednak ważny. Sorry Gregory, to nie jest moja opinia eksperta, bo się za takiego nie uważam, ale nie dopuściłabym na turnieju bandy na okrągłych podstawkach.

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

1. Akurat, to która cześć figurki nie została dopuszczona to mało istotna kwestia. Całości nie można wystawić i to jest fakt.
2. Ale wydając ostateczną decyzje Fanatyk powołał się na Twoje zdanie.

Mnie argumentacja Tomash'a przekonuje więc nie widzę sensu kontynuowania akurat tego wątku.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

MuK pisze: 2. Ale wydając ostateczną decyzje Fanatyk powołał się na Twoje zdanie.
To już nie moja wina ani zasługa. Nie wywierałam na niego żadnego wpływu :)

Dobra, skoro Tomash Cię przekonał, to ok :)

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

zrobcie cos z tym malolatem "bartekk" .... jego posty siegaja dna .... nic wiecej nie bede pisal bo byly by to tylko niecenzuralne slowa

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

^^ dziękuje i zarazem przepraszam. :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Treevill pisze:zrobcie cos z tym malolatem "bartekk" .... jego posty siegaja dna .... nic wiecej nie bede pisal bo byly by to tylko niecenzuralne slowa
Bronić nie zamierzam, ale nie ma podstaw póki co :?

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Nekromancja w galerii, nieustanny spam. Powód zawsze się znajdzie ;).
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Fingor pisze:Nekromancja w galerii, nieustanny spam. Powód zawsze się znajdzie ;).
Słyszałeś o szkodliwości społecznej? ;)

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

ja jestem jedynie szkodliwy na żołądek, bo podobno salwy śmiechu moje posty wywołują ^^ przecież obiecałem poprawęęęęęęęę :)
Witam. Od niedawna tutaj spamuję. jeśli chcecie podziękować za ten cudowny spam - zapraszam do Torunia. i pamiętajcie, że za każdym razem kiedy pisze post, zabijam kotka :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Obiecanki-cacanki.
Tu nie chodzi o obiecywanie. Powinieneś mieć ustalony dzienny limit postów :) salw śmiechu nie wywołują posty, w których nie ma treści, one wywołują niesmak i zniecierpliwienie. Próbujesz się włączyć do każdej dyskusji, nawet takiej, gdzie nie masz pojęcia o temacie. Czy to ma w ogóle sens?

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

bartekk pisze:ja jestem jedynie szkodliwy na żołądek, bo podobno salwy śmiechu moje posty wywołują ^^ przecież obiecałem poprawęęęęęęęę :)
Idź na czata.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tak jak TomCio napisał...
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

można by tak zrobić by każdy mógł wystawić ankiete?
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nie :P
Poproś moderatora odpowiedniego podforum ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Nieśmiało <mam nadzieję, że mam jakieś wsparcie ;) > chciałbym postulować o utworzenie w temacie Mordheim podforum o nazwie zbliżonej do "Konkursy mobilizacyjne/modelarskie" na w/w konkursy.

Skaveblight wpadła na genialny moim zdaniem pomysł zadbania o motywację do dbania o wygląd figurek przez urządzenie takowych w klimatach PMotM dla mordheimowców właśnie, ale głupio tak trochę, żeby na wszystkie edycje był jeden zbiorczy temat, zwłaszcza, że pojawiają się pomysły na podobne inicjatywy w innych zakresach. <tak, to było na jednym wydechu>

Szkoda by było całe forum Mordheim zawalić tematami konkursowymi i myślę, że zdałoby to egzamin...
<nie strzelajcie do posłańca, nie strzelajcie do posłańca, nie strze...>

;)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Jakby co, inicjatywa ma moje poparcie.

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

To ja też się podpisuję pod prośbą :)

ODPOWIEDZ