MASTERMIND-Gdańsk 12-13 kwietnia 2008r. !!!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
twardochleb
Chuck Norris
Posty: 356

Post autor: twardochleb »

Spoko Scimi. Napisalem ci w pmie co mam.

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

wysłałem rozpe i zgłoszenie, prosiłbym o wpisanie na listę

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

2osobowa delegacja ze Stolicy właśnie rusza :D

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Delegacja Draconisu wlasnie wyjezdza ;)

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1148
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

delegacja Wrzeszcz właśnie wstała :wink:

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

z tego, co mi wiadomo, niestety na turnieju pojawilo sie zbyt malo osob i nici z mastera :?
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

ZgnilyChlopiec
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: [Oko Terroru] - Toronto

Post autor: ZgnilyChlopiec »

Jesli to prawda to wspolczuje wszystkim przyjezdnym :cry:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

38 osób z tego co słyszałęm, podobno Darek od razu zawrócił do Wawy ;/
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Robson pisze:38 osób z tego co słyszałęm, podobno Darek od razu zawrócił do Wawy ;/
i sie mu nie dziwie, moim zdaniem naprawde kiepski format, bylem na sali, wszystko jest w pytke, obok DMP 40k wiec warunki sa naprawde dobre (sala olbrzymia), stoly jak wiadomo w 3miescie ok, obsluga porzadna, tylko ludzie nie dopisali, raz ze upchany termin, raz ze jakies matury i inne wymowki, raz ze sie powtorze bardzo kiepski format, oczywiscie tak, jest to jedyny format pokazujacy prawidze umiejetnosci gracza ble ble ble a nie sile rozpiski... ale mimo wszystko nie kazdy lubi miec macane figurki przez kogos innego, i nie kazdemu radosc sprawia gra inna armia niz jego, wkoncu po to zbiera sie dana armie zeby nia grac..

ja z turnieju zawrocilem na spokojne leczenie kaca jak sie tylko dowiedzialem ile jest osob;)

durny format zaprzepascil fajny turniej, no ale nic, jeden master na pomorzu imo styka.. chyba ze Mlody zaproponuje format np 2250 Euro Comp, wtedy to co innego ;)


pzdr

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Siłe gracza pokazują formaty takie jak na WI lub Łódź im więcej punktów tym lepiej, tam żadna armia nie jest faworyzowana. Masakrowanie jedną z 3 najlepszych armi na te punkty(1350) : (SK,WE,Liz) i granie na remis+ w 1 bitwie mnie na przykład, nie satysfakcjonuje... Dodatkowo grasz tylko z 4 przeciwnikami, co jest mało optymalne, dla porównania w Lublinie miałeś 6 przeciwników, co powodowało lepsze przetasowanie graczy.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

a ja myślałęm że w tym formacie chodzi o cisniecie srednio mocno zlozonej armi x armia y i na odwrot i docelowy wynik to 40-0 a nie 30 - 10 :wink:

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

Hej hej


Ja byłem strasznie przeciwny Turniejowi "Mecz-rewanż" ale dzisaj jestem po pierszych 4 grach :D grało sie strasznie fajnie :D i naprawde wesolo :D Szkoda ze wyszło jak wyszło z frekfencja. Moze była by większa gdyby ruszyły sie inne miasta, A nie ze np. do Lublina od nas jechało 10 luda. Albo jak nawet w zeszlym Tygodniu na LOKALA pojechalismy w 4 osoby do Bydgoszczy. i tak samo zero odzewu.
thurion pisze: "i sie mu nie dziwie, moim zdaniem naprawde kiepski format(...)" ''raz ze sie powtorze bardzo kiepski format(...)''
pzdr
Thurion ale jak były na morenie IMP (Indywidualne mistrzoswa pomorza) To sa mówiłes ze "kazacki Turniej bedzie i ze trzeba umiec grac kazda armia" ITP..... a teraz cos tu $@#%@$%@%#@ na Format i turniej kurde człowieku wez sie opamietaj. Smieszny ludziku pod publike.



''Diss? Jaki diss??- reakcja normalna(...)''
A MESSAGE TO THE EMPIRE:

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Jakby niektórzy nie leczyli kaca, to byłby master... Szkoda że z Trójmiasta, gdzie graczy jest ponad 50 pojawiło się tak mało...

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1251
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

wyluzujcie ludzie :roll:

turniej raczej ok, a co do słabej frekwencji to jest dużo powodów

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

thurion pisze:...
]

Zarałeś choć jedną bitwe?? Plewo.

Co do samego mastera. Punkty za mastery już dawno rozdane. Teraz liczą sie lokale. Przy takim rozstawie top 3 masterowym nie było szans by master był na wypasie.

Sorka ze nie wpadłem ale skoda mi było kasy na wyjazd a poza tym nie było czasu w piątek i w poniedzialek też może być z tym słabo. Bardo chciałem wpaść, bo bardzo lubie ziomków z pomorza. kto mnie zna ten wie.

pozdro.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2008, o 06:43 przez Piotr P., łącznie zmieniany 1 raz.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Loki pisze:
Thurion ale jak były na morenie IMP (Indywidualne mistrzoswa pomorza) To sa mówiłes ze "kazacki Turniej bedzie i ze trzeba umiec grac kazda armia" ITP..... a teraz cos tu $@#%@$%@%#@ na Format i turniej kurde człowieku wez sie opamietaj. Smieszny ludziku pod publike.
pozostawie to bez komentarza :P bo nie chce mi sie pluc na forum, jak cos masz do mojego podejscia to mozemy kiedys se pogadac w czasie jakiegos tura

a i zeby nie bylo, nigdy nie ukrywalem ze jestem wyrachowana sóóką ktora liczy poglowie co do 1 i jezeli jej sie gra na turnieju nie oplaca to nie ma zamiaru marnowac calutkich 2 dni i wieczora na w.w. ;) ;)
Green Knight pisze:
Zarałeś choć jedną bitwe?? Plewo.
.
jak cos to jamochlonie, pewnie ze nie, jak warzywo ma grac w WFB ;)


pzdr

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

No to tyle mnie widzieliscie na turniejach w gdansku.

Wiekszej stronniczosci organizatora do gracza z wlasnego klubu nie widzialem .

Ptasznik mnie ewidentnie zwalowal,co przesadzilo calkowicie o losach bitwy , za co Mlody nie dal mu nawet punktu karnego. Fakt ze powiedizalem to na drugi dzien , ale nie zalezalo mi juz na zmianie wyniku tylko na karnych.

A do mnie pretensje ze przesunelem ptaka figsa jak chcial oszukac Fishera o 2 cale i uniemozliwic szarze lancy w generala , heh. Pomijam ze obok stal sedzia i nie reagowal na pretensje Fishera

Mlody , zawiodles mnie dzisiaj swoja postawa, z tej ligi tez mnie mozesz wypisac.


Dzieki dla reszty przeciwnikow za gre.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

zapodajcie wyniki
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

1Mlody
2Waldek
3Duke
4Xet
5Fisher
6Ptaku

dalej nie wiem

Dimmu
Chuck Norris
Posty: 469
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Dimmu »

W imieniu Bydgoszczy przepraszam, że nikt z nas sie nie zjawił.... Wiekszosc naszej ekipy, która jeździ po Polsce pracowała w ten weekend ..., a ja i Młody mamy za 3tygodnie mature...

ODPOWIEDZ