Co tam słuchacie obecnie? czy też ogólnie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Obituary - tak. ale morbidy nigdy mi nie podchodzily - najbardziej kojarza mi sie z beavisem i buttheadem dracymi sie "bound to me..." :mrgreen:
jak juz kiedys wspominalem, nad amerykanski death przedkladam skandynawski :wink:

przede mna dluga, muzyczna noc - musze zredagowac na jutro caly podrecznik do 5 ed. 40stki :roll:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Ja deathu poza wspomnianymi wyjatkami nie słucham, wolę black, więc też bliżej mi do skandynawii ^^
Niestety sentyment mnie przykleił do amerykańskiej muzyki - moje trzy pierwsze płyty metalowe to Obituary Slowly We Rot, Morbid Angel Covenant i Machine Head Burn my Eyes. Wcześniej słuchałem Michaela Jacksona i Roxette ^^


Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Izo pisze:Ja deathu poza wspomnianymi wyjatkami nie słucham, wolę black, więc też bliżej mi do skandynawii ^^
od growlu gorszy jest tylko... skrzeczacy growl :mrgreen:
black to nie dla mnie - ze skandynawii wole kapele typu In Flames, Dark Tranquility, Hypocrisy, At the Gates, Sentenced, Entombed, Children of Bodom...
z blacku moge posluchac niektorych rzeczy Cradle of Filth - dopoki Dani nie otworzy japy ;)
Izo pisze:Niestety sentyment mnie przykleił do amerykańskiej muzyki - moje trzy pierwsze płyty metalowe to Obituary Slowly We Rot, Morbid Angel Covenant i Machine Head Burn my Eyes.
Davidian do tej pory pozostaje jednym z moich ulubionych kawalkow - puszczony glosno w samochodzie kicks ass!
Izo pisze:Wcześniej słuchałem Michaela Jacksona i Roxette ^^
join the joyride :wink:
ja jestem w tym wieku, ze przechodzilem okres, kiedy nie wypadalo nie sluchac Modern Talking, wiec z Toba nie jest jeszcze tak zle :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mikołak
Marnypopis
Posty: 596
Lokalizacja: 350 Extraordinary Gentlemen, MouseCity
Kontakt:

Post autor: Mikołak »

"Można pogłaskać naszego królika i nadać mu imię. Królik ma to w
dupie a państwu będzie miło" - Katalog z muzeum Igora Markina

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Szaman pisze: ja jestem w tym wieku, ze przechodzilem okres, kiedy nie wypadalo nie sluchac Modern Talking, wiec z Toba nie jest jeszcze tak zle :mrgreen:
Ja dalej słucham Jacksona, on dopiero kick ass ^^

Davidian to klasyk, cała płyta jest świetna, ale chyba wolałem drugi album - The more things change. Byłem niezłym kajtkiem jak sobie kupiłem kasetę i numer metal hammera z recenzją płyty. Ależ dumny chodziłem ^^


Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Izo pisze:Byłem niezłym kajtkiem jak sobie kupiłem kasetę i numer metal hammera z recenzją płyty. Ależ dumny chodziłem ^^
ja do tej pory pamietam, jak biegalem z gitara przy dzwiekach The Final Countdown, gdy Europe mialo swoje 5 minut ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Izo pisze:Ja za to zamówiłem przed chwilą winyl Death - Symbolic, najwspanialszej płyty jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne ^^
De Mysteriis Dom Satanas, Anthems to the Welkin at Dusk, Nemesis Divina czy w końcu Battles in the North imo są wspanialsze:)

Notabene miałem przyjemność odwiedzić Metalmanię w 1995 ( lol to już 13 lat!) gdzie gwiazdą był Death i ów Metalmania odbyła się miesiąc po premierze "Symbolic", zagrali sporo materiału z tej płyty i...studyjnie są (byli?) dużo lepsi.

pzdr: JP

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »


Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Paraszczak pisze: Notabene miałem przyjemność odwiedzić Metalmanię w 1995 ( lol to już 13 lat!) gdzie gwiazdą był Death i ów Metalmania odbyła się miesiąc po premierze "Symbolic", zagrali sporo materiału z tej płyty i...studyjnie są (byli?) dużo lepsi.

pzdr: JP
Eee nie gadaj widziałem video z eindhoven i koncert dali pierwsza klasa. Może na tej metalmanii jakiś gorszy dzień?

Koszu
Chuck Norris
Posty: 592
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

Paraszczak pisze: De Mysteriis Dom Satanas, Anthems to the Welkin at Dusk, Nemesis Divina czy w końcu Battles in the North imo są wspanialsze:)
no cóż, może uznasz to za bluźnierstwo, ale najlepszą płytą Mayhem jest Grand Declaration Of War :twisted:
Notabene miałem przyjemność odwiedzić Metalmanię w 1995 ( lol to już 13 lat!) gdzie gwiazdą był Death i ów Metalmania odbyła się miesiąc po premierze "Symbolic", zagrali sporo materiału z tej płyty i...studyjnie są (byli?) dużo lepsi.

pzdr: JP
tu muszę się zgodzić, dłuższy czas temu kupiłem sobie Live In LA, i po jednym odsłuchaniu płyta poszła w kąt, choć Death lubiłem i lubię nadal.

a teraz coś z zupełnie innej beczki:

szwedzcy bogowie- The Knife
http://www.youtube.com/watch?v=kCqTsZwD ... re=related

i Aphex Twin, nawet jak nie lubicie takiej muzyki, to warto zobaczyć genialny teledysk:
http://www.youtube.com/watch?v=5Az_7U0-cK0

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Paffeu pisze:i Aphex Twin, nawet jak nie lubicie takiej muzyki, to warto zobaczyć genialny teledysk:
http://www.youtube.com/watch?v=5Az_7U0-cK0
ten teledysk lecial swego czasu non stop w programie Superock - tragedia!
chory klip, chora muzyka - ja tam w tym nic nie odnajduje :?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mikołak
Marnypopis
Posty: 596
Lokalizacja: 350 Extraordinary Gentlemen, MouseCity
Kontakt:

Post autor: Mikołak »

Tragedia to jest Blind Guardian [-o< Wciąż mam Stefana etuję z płytami po lublińskim roadtrip, gdzie tenże zespół zajmuje ze trzy sloty. Przez jedną płytę BG przebrnąłem nawet całą, żeby mieć wyrobione zdanie. Przy każdej z pozostałych wymiękałem wcześniej... A raz to nawet ze śmiechu mało w dupę jakiemuś biedakowi nie wjechałem.
"Można pogłaskać naszego królika i nadać mu imię. Królik ma to w
dupie a państwu będzie miło" - Katalog z muzeum Igora Markina

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

e tam, marudzisz ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mikołak
Marnypopis
Posty: 596
Lokalizacja: 350 Extraordinary Gentlemen, MouseCity
Kontakt:

Post autor: Mikołak »

Taki wiek :)
"Można pogłaskać naszego królika i nadać mu imię. Królik ma to w
dupie a państwu będzie miło" - Katalog z muzeum Igora Markina

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Mikołak pisze:Taki wiek :)
Bo trzeba dojrzeć do takiego rarytasu ;)
Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ja dzisiaj po raz perwszy zobaczylem lineup na tegorocznego openera i jestem zachwycony! Obym tylko mogl sie wybrac.

Koszu
Chuck Norris
Posty: 592
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

Kruti pisze:
Mikołak pisze:Taki wiek :)
Bo trzeba dojrzeć do takiego rarytasu ;)
Blind Guardian rarytasem? :shock:

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Paffeu pisze:
Kruti pisze:
Mikołak pisze:Taki wiek :)
Bo trzeba dojrzeć do takiego rarytasu ;)
Blind Guardian rarytasem? :shock:
no przeciez nie Aphex Twin :twisted:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Zablokowany