Co tam słuchacie obecnie? czy też ogólnie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
szogun
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: szogun »

Co do FS itp - gitary i bębny mają spoko, ale takiego growlowego "śpiewu" to ja po prostu nie lubię :/ Dlatego wolę np. COMĘ 8)

A TURBO też całkiem fajne, nie powiem ;)

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Wy sobie jaja robicie z tym Turbo nie?
Kometa halleya to był obowiązkowy kawałek na wielu imprezach licealnych u mnie, ale tylko dla tego, że był śmieszny ^^
Sztuczne oddychanie?
"Budzą mnie poranne lęki, budzi mnie poranny wzwód, przeraźliwie biała sala, przeraźliwy tupot nóg". Wciąż pamiętam jak to śpiewałem po pijaku. Dla porównania śpiewałem też disco polo ^^
Kawaleria Szatana jest spoko, ale na jakieś imprezy z jajem ^^

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Za mną ostatnio chodzi ten kawałek => http://youtube.com/watch?v=woML9M5UBSc

Awatar użytkownika
szogun
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: szogun »

Izo pisze:Wy sobie jaja robicie z tym Turbo nie?
bingo ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Sykstus pisze:Frontside przy Turbo jest słabe
JEŚLI ZAPOMNIAŁEŚ O BOGU. I NIE ODRÓŻNIASZ DOBRA OD ZŁA. ZOBACZYSZ. GNIEW. PIEKIEEEEŁ!!!
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:
Sykstus pisze:Frontside przy Turbo jest słabe
JEŚLI ZAPOMNIAŁEŚ O BOGU. I NIE ODRÓŻNIASZ DOBRA OD ZŁA. ZOBACZYSZ. GNIEW. PIEKIEEEEŁ!!!
kwiat milosci rozkwita w swietle uczuc :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Tomash pisze:JEŚLI ZAPOMNIAŁEŚ O BOGU. I NIE ODRÓŻNIASZ DOBRA OD ZŁA. ZOBACZYSZ. GNIEW. PIEKIEEEEŁ!!!
Czy to jakiś nowy objaw dojrzewania?
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Yudokuno pisze:Czy to jakiś nowy objaw dojrzewania?
Jak czytam posty zdradzające taką ignorancję to wiem, że
WYSTARCZY JEDNA ISKRA BY NIEBO SPOWIŁY PŁOMIENIE
oraz że
DŹWIGAM SWÓJ KRZYŻ. ODWAŻNIE I KONSEKWENTNIE.
;)

Do posłuchania dla nierozumiejących:
http://fundin.wrzuta.pl/audio/r6OckXPrj ... a_krzyzowa
słuchać póki
ZOBACZYSZ TĘ TWARZ GOREJĄCĄ OGNIEM WIARY

Oraz informacja, że Frontside to kiedyś niezłe szatany były, ale ich pokutne teksty na ostatniej płycie są powodem srogiej polewki w środowisku metalowym -- zresztą osoby znające zespół osobiście mówią, że oni tak specjalnie i sami tarzali się ze śmiechu nagrywając tę płytę :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

mnie sie podoba nowy image Frontside - taki inkwizycyjny :twisted:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Witch Hunterzy :P Inkwizycja, jeszcze im jakichś sióstr im na scenie brakuje i będzie miodzio :P

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

ech, nie ma już w tym świecie miejsca dla dobrej książki, lampki wina, skórzanego fotela, a wszystko to spowite starym, dobrym swingiem... :(
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Polecam blues z dolin missisipi, ale to bardziej pod wódkę ^^

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Heh, widać młodyś. Klimatu nie czujesz.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Yudokuno pisze:ech, nie ma już w tym świecie miejsca dla dobrej książki, lampki wina, skórzanego fotela, a wszystko to spowite starym, dobrym swingiem... :(
Miejsce jest tam, gdzie sobie je zrobisz. O ile mogę zrozumieć marudzenia na brak miejsc prawdziwie dzikich etc., o tyle nie rozumiem problemu ze wstawieniem sobie do pokoju jakiegoś przechodzonego fotela, nalaniem lampki, otwarciem książki i zapuszczeniem dobrej muzyki. :)

Aktualnie - Mustasch, płytki RatSafati i Powerhouse. Kto nie zna, niech nawet nie próbuje nazywać się fanem hardrocka ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:Mustasch, płytki RatSafati i Powerhouse. Kto nie zna, niech nawet nie próbuje nazywać się fanem hardrocka ;)
ja nie znam - ale nie jestem fanem hardrocka :twisted:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Yudokuno pisze:Heh, widać młodyś. Klimatu nie czujesz.
Faktycznie nie czuję, ale z wiekiem nie ma to zbyt wiele wspólnego (przynajmniej mam taką nadzieję), problem nie jest zbyt złożony - po prostu nie pijam wina ^^

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

ja ostatnio zaczęłem obficie słuchać illusion fajne surowe brzmienie punka z lat 90 :D

no i oczywiście PROLETARYATU :D ale oni to od zawsze wymiatali !!:D

Awatar użytkownika
Mikołak
Marnypopis
Posty: 596
Lokalizacja: 350 Extraordinary Gentlemen, MouseCity
Kontakt:

Post autor: Mikołak »

Illusion brzmieniem punkowym? Czy my mówimy o tym samym Illusion "(...) pokaż kły(...)"?
Bo - oprócz tego, że było naprawdę niezłe, to był to głęboki post-grunge* inspirowany sukcesem brzmień a la Seattle, które wtedy święciły triumfy w każdym chyba zakątku spaczonego zachodnią cywilizacją świata.

Swoją drogą - pamiętam, jak w filmie "Hype!" Eddie Vedder mówił, że jeśli ta muzyka zostanie zapomniana, to będzie to straszny dramat.

No i poza sentymentami takich ramoli jak ja, to dramat nastąpił.

*Celowo użyłem terminu post-grunge, bo grunge JEST z Seattle.
"Można pogłaskać naszego królika i nadać mu imię. Królik ma to w
dupie a państwu będzie miło" - Katalog z muzeum Igora Markina

Awatar użytkownika
Mikołak
Marnypopis
Posty: 596
Lokalizacja: 350 Extraordinary Gentlemen, MouseCity
Kontakt:

Post autor: Mikołak »

szogun pisze:
Kosa pisze:
szogun pisze: COMA (bez wątpienia najlepszy polski zespół)
nie ;)
Ciekawy jestem co tam masz lepszego :wink:
Rootwater, B.E.T.H, Ocean, Pustki, Vavamuffin, Dezerter, Żywiołak.. Mam wymieniać dalej?

Coma to ma udane fragmenciki, ale generalnie jest co najwyżej niezła. No i te teksty w stylu Kozidrak i Jansona...
"Można pogłaskać naszego królika i nadać mu imię. Królik ma to w
dupie a państwu będzie miło" - Katalog z muzeum Igora Markina

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Mikołak pisze:
szogun pisze:
Kosa pisze: nie ;)
Ciekawy jestem co tam masz lepszego :wink:
Rootwater, B.E.T.H, Ocean, Pustki, Vavamuffin, Dezerter, Żywiołak.. Mam wymieniać dalej?
Zwróćmy uwagę na to jeszcze, że powyższe zespołu w swojej niszy na polskim podwórku mają taką sobie konkurencję co tylko wzmaga mój szacun do powyższych (może poza Oceanem - dla mnie to jednak taka Coma ;) ). Vavamuffin wstrzelił się Genialnie w scenę reggae, Żywiołak i Pustki mają niepowtarzalny styl, Żywiołak jest po prostu niesamowity w swoim klimacie. Rootwater i B.E.T.H - nareszcie coś cięższego po naszemu czego nie wstyd puścić przy ludziach :D .
Obrazek

Zablokowany