Co tam słuchacie obecnie? czy też ogólnie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ja jak tam od czasu do czasu w radio usłyszę to nie padne(ale ostanimi czasy to w radio w kółko te same shity puszczają ;/) ale żeby mieć fazę na to to nie :P Jak mam ochotę na coś innego to sobie Genesis słucham :P

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

http://pl.youtube.com/watch?v=ZXUg8iuLD ... re=related

To tak apropos tego co leci w radiu :twisted:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ano racja 100% :P

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

trikk pisze:Przykro mi Sykstusie, ale muza też fajna.
Nie jestem osobą, która wychodzi z założenia, że jak czasem posłuch Kylie Minogue, to nie ma prawa już słuchać Rootwatera.
Raz mam fazę na to, raz na to. Dlatego nie należę do żadnej subkultury ;)
O fajnie.

Zróbmy sobie wieczór wyznań :) Niech każdy napisza czego słucha - takie zupełnie innego :)
Obrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ja się przyznaje do wszystkiego co jest tutaj ;) -> http://www.lastfm.pl/user/sykstus1

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Ten drugi kawałek to genialny mash-up z "Blue Monday" New Order. Zajebisty utwór.
Piotrax pisze:http://pl.youtube.com/watch?v=ZXUg8iuLD ... re=related

To tak apropos tego co leci w radiu :twisted:
Jakby w radiu leciało techno to byłbym szczęśliwy.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

The Blue Monday Mash-up o wiele lepszy od oryginału :)

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

A ja słucham SZPALa kiedy mi smutno :mrgreen: . Uffff... W końcu to powiedziałem :P
Obrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Dobrze że się z nami podzieliłeś ta informacją Kruti, zachęcam innych do wypowiedzi :twisted: :lol:

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Czasem słucham Happysad'u :oops:

I jak byłem mlodszy to słuchałem hip hopu ( mam nawet płyte mezo :oops: :oops: ) i przez chwile techno :(


Uh już mi lepiej :) Na szczęście teraz jestem po dobrej stronie (czyli ciemnej :twisted: ) mocy :o

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Słuchałem wszystkiego, no, może prawie wszystkiego:
-rap z jakimś dobrym bitem, czasami się bawię w beatbox :D
-techno (to uważam za porażkę....)
-rock
-punk
-metal
-blues
-harmonijkowy blues
-reggae
-ska
-dancehall

Awatar użytkownika
Lukiman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: Lukiman »

A ja słuchałem....niee...<walczy ze sobą>....no...tego....no już dobra - Ich Troje :( Teraz tylko i wyłącznie jakiś mocniejszy rock i wszystkie odmiany metalu

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Lukiman pisze:A ja słuchałem....niee...<walczy ze sobą>....no...tego....no już dobra - Ich Troje :( Teraz tylko i wyłącznie jakiś mocniejszy rock i wszystkie odmiany metalu
No Staaary. Ciebie podziwiam. RESPEC
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

dobry tłusty bit nie jest zły muszę przyznać, jak mi sie techniawka jakaś podoba to mogę słuchać, podobnie np. z drum and bassem. ostatnio w ogóle złagodniałem w kwestii gustów muzycznych, starzeję się hehehe

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Kanye West, Kylie Minogue, Łona, Madonna, Bomfunk MC`s, Daft Punk, Faithless, Nelly Furtado, Deine Lakaien, Eddie Thoneick, Patrick Bunton, Music Instructor, 2 numery Eminema, Michael Jackson.
Więcej grzechów na chwilę obecną nie pamiętam ;)

Po prostu nie odrzucam muzyki ze względu na gatunek, odrzucam ze względu na jej beznadziejnosć :D. Kiedyś nawet był taki akustyczny kawałek Death, który strasznie mi się podobał...

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Piotrax pisze:I jak byłem mlodszy to słuchałem hip hopu (mam nawet płyte mezo :oops: :oops: ) i przez chwile techno
A co to hip hop jakims gorszym gatunkiem jest? Ja sie wychowywalem na kalibrze i paktofonice. Poza tym 1. mezo to nie hip hop 2. lezacego sie nie kopie bo hh umiera i to w wielkich bolach.
Techno nigdy mi nie wchodzilo - glowa boli podobnie jak od metalu ;) Za to house, elektro, drumy, trance, minimal - to z elektronicznych brzmien dozuje sobie dousznie caly czas.

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Nie znam sie na tym moze i nie hip hop. A gatunek owszem raczej IMO dostyć hym denny. Oczywiscie to duże uproszczenie ( 52 dębiec było z tego co pamiętam całkiem spoko, Grupa operacyjna nawet nawet [o ile to hip hop :P ] ) o ale co kto lubi :wink:

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Jestes bardzo odwazna istota Piotrax. Ja nie bylbym w stanie okreslic jakiegokolwiek gatunku mianem dennego. Jednym zdaniem obrazasz miliony ludzi na calym swiecie, ktorzy sie z taka muzyka utozsamiaja. Ja tam zadanym ekspetem w kwestii rapu nie jestem, ale swoje wysluchalem i tak sobie mysle, ze poki czegos nie sprobujesz z wielu stron to nie jestes w stanie powiedziec czy Ci sie podoba (nie wiem czemu w tym miejscu nasuwaja mi sie slowa "zupelnie jak z kobieta" ;] ).

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Surprise, surprise ;) Dziś wyszła nowa płyta NIN.
Trent lubi zaskakiwać:)
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

zajebisty utworek

a tak naprawde to na pierwszym miejscu to dla mnie jest Marillion (oczywiscie z pierwszym wokalem czyli Fishem) i solowa kariera Fisha

Zablokowany