PlayMini of The Month 12 - maj

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

PlayMini of The Month 12 - maj

Post autor: Fanatyk »

PlayMini Of The Month. DwunastaJazdaaaa!

Wstęp możnaby sobie darować, ale dla świeżych w temacie zacytuję posta z poprzedniego PMoTM:
Regulamin dokładnie jak w marcu: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=3088
Przypominam: w konkursie chodzi o zrobienie figurki do swojej armii. Proszę nie zgłaszać prac przeznaczonych na sprzedaż. Nie istnieją sensowne sposoby na twarde niedopuszczenie prac komercyjnych, więc odwołać się trzeba do zdrowego rozsądku i przyzwoitości uczestników.
Ewentualnie - można zamieścić pracę komercyjną do PMoTM w charakterze uznaniowym (z klauzulą, że figurka jest na sprzedaż), tj. figurującą w galerii z danego miesiąca, ale niepodlegającą głosowaniu.

Pamiętajcie - to zabawa hobbystów, której celem jest zrobienie czegoś dla siebie. A nie wygrzew profesjonalistów :)
W miesiącu maj, naszym tematem będą jednostki piechoty Jednostka piechoty, zabierająca tutaj chyba prawie każda armia jest zazdowolona :wink:
Proszę się skupić na motywie przewodnim - w ocenach też będzie brana nie tylko jakość wykonania, ale zgodność z tematem.

Uściślenia/wyjątki:
Jednostka musi być legalnie wystawialna.

Co do mordheima - coś z piechoty proszę, jakiś mały regonik ;)

Jak zwykle: proszę, żeby tematy ze zdjęciami prac do tego PMoTM zawierały w nazwie tematu "PMoTM 12". Będzie łatwiej je potem pozbierać.

Od tej pory, każda praca ma mieć fotografię reprezentacyjną którą można dać na konkurs. Ciąg fotografii nie będzie uznawany. Jest to związane z
grą fair i logiką konkursu.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2008, o 21:51 przez Fanatyk, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

moge wystawic do konkursu Flesh Houndy ???

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Czemu nie core :P W spcjalach nie mam piechoty, a w rarach flamery to taka pseudo piechota ;/ Demony czują się pokrzywdzone ;/

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

na jednostki core byl juz Pmotm ...


a ze spearheda mam tylko Flesh Houndy i bestie ... ale o nia nie pytam bo na bank nie zaliczy sie do piechoty

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Bretonnia ma przynajmniej pielgrzymów ;)
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Czy nie sądzicie, że po poprzednim temacie, który okazał się klapą czas na coś bardziej "ludowego"? Wiem, że wymyślanie fajnych i pomysłowych tematów jest trudne, ale szkoda byłoby żeby znowu miesiąc się zmarnował.
Ten jest również dość kontrowersyjny i moim zdaniem sporo ogranicza, bo jak wiadomo konkurs dotyczy jednostek wyłącznie do własnej armii... wolałbym jakiegoś pewniaka, coś co musi mieć każdy, co nie ingeruje w rozpiskę... np. każdą piechotę, a może coś z akcentem kolorystycznym?

Oczywiście to tylko IMO, mam nadzieję, że nie będę miał racji i jednak temat chwyci.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

a mi sie tamat podoba z pewnoscia cos wystawie teraz dylemat czy manflayersow czy moze egzekow :D
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Ushabti to piechota no nie ? :D
Zacząłem 1 maja, skoncze jutro. Tylko fotki zrobić :]
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

no to chyba piligrimow sobie mazne... choc bardziej mi realmy potrzebne ;D ...a trebusz sie liczy? ma 4 piechociarzy w załodze ;D

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

hm... ja tam niestartuje w pmotm ale odnosze wrazenie ze czytajac coraz to nowe tematy prac sa one co raz to bardziej z glebszych miejsc dupy. bez polotu są, bez ikry i jajec. mysle ze fajniej by bylo cos na zasadzie "luzne skojarzenia" niz "musi miec sztandar".

pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

moze faktycznie tematy powinny miec troche wieksza swogode wyboru jednostek lub tak jak napisal Rapta (Pmotm 11) przed koncem kazdego miesiaca dac kilka propozycji a potencjalni uczestnicy wybiora temat

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Siasek pisze:fajniej by bylo cos na zasadzie "luzne skojarzenia" niz "musi miec sztandar".
O to to to!

Awatar użytkownika
Holgin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136

Post autor: Holgin »

czy squig hopperzy są dozwoleni? i czy mozna wziac tylko 5 black orkow? (mozna ich legalnie wystawić) zmotywowało by mnie to przemalowania ich :)

Kubun
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Kubun »

mimo że nie brałem udziału w poprzednich edycjach PMOTM to chciałbym wreszcie wziąć i również uważam że powinno być szersze pole manewru, jedyna opcja jaką posiadam to Black Orki, a osobiście wolałbym pomalować coś co jeździ albo ogólnie z któregoś z tych slotów

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

"Jednostki special i rare" to nie jest zaden motyw przewodni tylko ograniczenie. Czerwien, glupota, wściekłość, piękno - to sa rodzaje tematow, ktore bym widzial na PMOTM.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Dobra, następny PMOTM sami sobie wybierzecie.

Tego już nie ma sensu poprawiać.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

\:D/ =D> chociaz pewnie i tak nie wystartuje :]

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Fanatyk pisze:Dobra, następny PMOTM sami sobie wybierzecie.

Tego już nie ma sensu poprawiać.
=D>
Jest dopiero 6 maj. Można by zmienić szybko na "piechota" i już lepiej. Tym co się nastawili nie zaszkodzi, a więcej prac się pojawi (np. moja ;))
Jak lewatywa... nie zaszkodzi a pomóc może! :D

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Popieram. Jak będzie poprostu piechota to będzie bardzo miło :)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Jako że jestem miłym socjal demokratą, zmieniłem temat na piechotę jakąkolwiek ;)

Have fun.

Przy okazji, jakby były do mnie jakieś pytania albo sugestie to proszę na mój numer gg bo trochę teraz będę miał roboty przez dwa tygodnie :wink:

ODPOWIEDZ