Matura!

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Skavenblight pisze:"Przeanalizuj i pokaż na przykładach zależności między przemianami polityczno-społecznymi w Europie Środkowej w końcu XX w. a polską prozą fantastyczną."
Żeś wymyśliła :P
W Europie Środkowej, polską i pod koniec XX w. :?
Gdyby nie to idealnie pasował by Siergiej Łukjanienko. Swoją drogą gorąco polecam.

A ja miałem temat: "Walka dobra ze złem w literaturze i filmie" I jednym z filmów byli "Święci z Bostonu" :lol: do tej pory zastanawiam się jak ta stara jędza z polskiego to oglądnęła. Ale na swoją obronę mam "Mistrza i Małgorzatę".
Ostatnio zmieniony 7 maja 2008, o 23:49 przez Sa!nt, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szogun
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: szogun »

No ja niestety nie wiedziałem, że można własne tematy podawać :/

A z dzisiejszej matury... Niemiecki rozszerzony, po pierwszej części, drugą, tj. słuchanie i czytanie, zaczynamy o 11:30. A o tej godzinie jest u mnie w szkole dzwonek na przerwę :/ No i z pierwszego słuchania NIC nie usłyszałem :x Ja nastrzelałem 3/5, ale i tak chyba będziemy składać o powtórzenie.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sa!nt pisze:
Skavenblight pisze:"Przeanalizuj i pokaż na przykładach zależności między przemianami polityczno-społecznymi w Europie Środkowej w końcu XX w. a polską prozą fantastyczną."
Żeś wymyśliła :P
W Europie Środkowej, polską i pod koniec XX w. :?
Gdyby nie to idealnie pasował by Siergiej Łukjanienko. Swoją drogą gorąco polecam.
A bo to ja wymyśliłam? Było w tej kartce z tematami :)

Ja miałam Zajdla, Ziemkiewicza, Dukaja i Sapkowskiego.

Kacper
Mudżahedin
Posty: 331
Lokalizacja: Wrocław...no dobra - Zakrzyce Małe

Post autor: Kacper »

szogun pisze:No ja niestety nie wiedziałem, że można własne tematy podawać :/

A z dzisiejszej matury... Niemiecki rozszerzony, po pierwszej części, drugą, tj. słuchanie i czytanie, zaczynamy o 11:30. A o tej godzinie jest u mnie w szkole dzwonek na przerwę :/ No i z pierwszego słuchania NIC nie usłyszałem :x Ja nastrzelałem 3/5, ale i tak chyba będziemy składać o powtórzenie.
o.O Trza było odrazu poprosić...

A btw z śmiesznych historyjek maturalnych, to moja kumpela dzisiaj do szkoły przyszła poprawić błąd w planie prezentacji z polaka i się dowiedziała, że zaraz pisze maturę z włoskiego xD To trza mieć farta o.O

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

mam swoją prezetację maturalną Porównaj obrazy miasta w literaturze, na przykłądzie wybranych utworów. 20/20

wiecie co chce z nią zrobić, jacyś chętni?
:roll:

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

teraz to chyba juz troche pozno.. :P

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

skonczylem pisac prezentacje maturalna...

za tydzien ciezka kampania:
sroda - matma roz
czwartek - fizyka roz
piatek - polski ustny

Awatar użytkownika
Elvis
Chuck Norris
Posty: 542
Lokalizacja: Bydgoszcz, Gdańsk, XIII Kohorta

Post autor: Elvis »

Furion pisze:skonczylem pisac prezentacje maturalna...

za tydzien ciezka kampania:
sroda - matma roz
czwartek - fizyka roz
piatek - polski ustny
widze ze nie tylko ja zdaje mate i fize rozszerzoną ;)

najbardziej wkur#$% mnie to ze mam ustny z angla dzien po master blaster :evil:

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Mlody pisze: najbardziej wkur#$% mnie to ze mam ustny z angla dzien po master blaster :evil:
sprobuj przelozyc..
jak ja zdawałem mature to kumplowi udało sie namowic polonistke na przełozenie jego matury ustnej.. ze wzgledu na koncert metallici w Polsce :) wiec moze ze wzgledu na turniej tez sie uda :D

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

TruePunk pisze:teraz to chyba juz troche pozno.. :P
ale świeżutka z wczoraj :). i na drugi rok od razu będzie
:roll:

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

To ten. Jakby ktos chcial, to ja tez na 100% zdalem wlasnie i moge sie podzielic wiedza :P

'Ulica jako XXI parafraza toposu Ojczyzny w oparciu o wybrane teksty piosenek punkowych'

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

aha, spoko
:roll:

ZgnilyChlopiec
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: [Oko Terroru] - Toronto

Post autor: ZgnilyChlopiec »

Boshh.... ta nowa matura to TOTAL LIGHCIk, w porownaniu do starej ktora zdawalem :D
Paraszczak pisze:Wszyscy sapią na wymaxowane rozpiski, wszyscy się zarzekają, że ich to nie dotyczy, wszyscy walą na turnieje z jakimś syfem. A potem się okazuje, że g... prawda i na 30 VC, 29 ma BSB z Regeneracją, a ten ostatni to też miał, tylko nie dojechał.
Hipokryzja!

Awatar użytkownika
szogun
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: szogun »

A ja dziś pisałem maturkę z łaciny 8) Dali stosunkowo łatwą, w porównaniu do tych z lat poprzednich. Temat wypracowania - Mit o Ceres i Prozerpinie w różnych kontekstach bla bla bla.

Awatar użytkownika
Kamael
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36
Lokalizacja: Festung Posen/Strefa Zero

Post autor: Kamael »

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Co za czasy parszywe nastały, że trupy zamiast na cmentarzu leżeć żywych nachodzą...

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Wiem, że nic nie jestem w stanie zjebać. Przecież umiem...
a jak zjebię, to będę zły :? :wink:

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

matma to najlatwiejszy z egzaminow, tu nie ma raczej co zjebac jak sie ma ciut oleju we lbie ;)

chyba ze sie w ten debilny system punktacji nie trafi, ale to juz wina chorej biurokratyzacji

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Truepunk masz juz wszystko za sobą czy jeszcze coś ci zostało z egzaminów??
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

ang ustny.. takze ja juz na wakacjach nieoficjalnie ;)

matma prosta jak cholera. jedynie srodek niedokladnosci hardkorowy troche dla mnie (w ogole tego w szkole nie mielismy -.- bedzie trzeba bedzie spierdolic dyrekcje po ustnym), ale czasu bylo na tyle ze spokojnie z wektorow dalo rade zadanie zrobic.

Kacper
Mudżahedin
Posty: 331
Lokalizacja: Wrocław...no dobra - Zakrzyce Małe

Post autor: Kacper »

omg, ale zrąbałem matmę o.O każdy rachunek sprawdzałem trylion razy, nawet pier****** mnożenie jednocyfrówek(bo za często głupie błędy robię), tłumaczyłem nawet najbardziej oczywiste rzeczy, jeszcze mało tego, nie puścili mnie do kibla, dopiero po godzinie od pierwszej prośby, jak już skakałem na krześle i pomiędzy dwa przekształcenia wstawiałem w myślach "szczać mi się chce". No i dupa, trochę przegiąłem z marnowaniem czasu - chyba z trzech zadań nie zacząłem nawet, kilku nie dokończyłem.
Ale pociesza mnie pewna myśl :D, otóż ktoś mi powiedział, że mieli mnie obowiązek puścić do kibla... ciekawe :D orientuje ktoś?

@Truepunk wtf, człowieku!? 17 minut przed końcem czasu ty już posta je****** na forum?! tożto już mutanctwo chyba

ODPOWIEDZ