Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
wilq
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: wilq »

Nie jest źle skoro czarodzieje tzeentcha mogą brać dowolny lore. Lore of heavens dwa czary na LOS + kometa + banner of wrath( jak napisałem wyżej jest to jedyny obecnie banner na 50 pkt więc może będzie można go wziąć więcej niż raz) na 3 herosach tzeeentcha + 2 fammiliary power i chaos o podobnym działaniu. Maszerując na wroga będzie można trochę przerzedzić jego szyki( kometa po imperialnej artylerii - bosko).
Wszelkie dobre uczynki muszą kiedyś zostać ukarane

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

( jak napisałem wyżej jest to jedyny obecnie banner na 50 pkt więc może będzie można go wziąć więcej niż raz)


:shock: :lol2:

wilq
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: wilq »

"obecnie" - w sensie po wprowadzeniu erraty, sry za ewentualne nieporozumienia.
Wszelkie dobre uczynki muszą kiedyś zostać ukarane

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

wilq pisze:"obecnie" - w sensie po wprowadzeniu erraty, sry za ewentualne nieporozumienia.
raczej i tak nie będzie można go wziąc więcej raz :lol2:

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

A wiecie ja osobiście nie chciałbym żeby wojownicy chaosu byli tańsi - mogą być nawet drożsi, tylko niech będą warci ceny. Jeśli będą tańsi, znaczy będą w czymś gorsi, a dla mnie wojownicy chaosu zawsze byli jednymi z najpotężniejszych wymiataczy. Niech kosztują nawet i 16 punktów, byle mieli każdy 2 ataki, chaos armour, jakieś ciekawe specjalne zasady (np. immune to panic) - tak żeby byli naprawdę twardą elitą. Tani to mają być maruderzy, wojownicy chaosu powinni móc nawiązać co najmniej równorzędną walkę ze swordmasterami czy whitelionami. Na ten moment obawiam się że będą oni nudnym corem bez zasad specjalnych...

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Jeśli będą tańsi, znaczy będą w czymś gorsi,
do not underestimate power of gw ;)

a na serio: Gw pokazuje ze normalka dla nich jest obnizanie kosztu bez obcinania statystyk, a często z ich ulepszaniem...

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

chyba w kazdej nowej armii piechota potaniała, albo dostała jakies super zasady. wiec pewnie w chaosie tez tak bedzie - mowie tu juz o listopadzie - nie wiadomo tylko gdzie trafia worriorzy - do grupy z super zasadmi czy do grupy z niskim kosztem :)

z kawaleria jest juz inaczej.. albo dostaje jakis bonus i sporo drozeje.. albo lekko się zmienia (nie zawsze na lepsze) a koszt zostaje ten sam
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

No mam nadzieje że warriors trafią do tej grupy z super zasadami, inaczej będą nudni...

Jest jeszcze kawaleria orków na dzikach - podrożenie bez zmiany zasad...

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

no frenzy spadlo na dol i mamy troche lepsza animozje + waaagh czyli nie tak bez polepszenia ale troche za drogo to prawda

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

Skutki ploty z warseera są już widoczne, co niektórzy pozbywają się Chaosu. :)

Awatar użytkownika
Silesian_Heretic
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Kontakt:

Post autor: Silesian_Heretic »

Dobrze dla klimaciarzy, chętnie kupię plastikowych warriorów z 6ed ;)

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Pozbywanie się figurek na podstawie tymczasowej listy WD jest co najmniej niepoważne... Ja tam moich nieprzeliczonych hord nie mam zamiaru się pozbyć nawet jeśli armia dostałaby kopa nie z tej ziemi :)

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

E tam głupotu gadasz :wink: Dzięki temu będziesz mógł tanim kosztem powiększyć swoją nieprzeliczoną hordę :D
I za to lubię niedzielnych grajków :badgrin:

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Ja mam swoja armie hord na ponad 2k i nie zamierzam sie jej pozbyć, jedynie odpoczną sobie do listopada lub będę grał z kim się da po staremu. Nie mam nic piechoty oprócz szamana i lorda do podmiany w wypadku ciachnięcia potwora;p

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

Arbaal pisze:Ja mam swoja armie hord na ponad 2k i nie zamierzam sie jej pozbyć, jedynie odpoczną sobie do listopada lub będę grał z kim się da po staremu. Nie mam nic piechoty oprócz szamana i lorda do podmiany w wypadku ciachnięcia potwora;p

mam dokaldnie tak samo :). I tez odstawiam na razie chlopakow w oczekwianiu na nowy ab no chyba ze bede gral na starych zasadach. Pogram w 40k (tu tez pewnie nowa edycja nerfnie mi armie :cry: ). I mam nadzieje ze oczekiwanie do lisotpada zostanie wynagrodzone super zarabiaszczym bookiem do chaosu.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

zajebistym ale nie przegietym

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

pacy pisze:
Arbaal pisze:Ja mam swoja armie hord na ponad 2k i nie zamierzam sie jej pozbyć, jedynie odpoczną sobie do listopada lub będę grał z kim się da po staremu. Nie mam nic piechoty oprócz szamana i lorda do podmiany w wypadku ciachnięcia potwora;p

mam dokaldnie tak samo :). I tez odstawiam na razie chlopakow w oczekwianiu na nowy ab no chyba ze bede gral na starych zasadach. Pogram w 40k (tu tez pewnie nowa edycja nerfnie mi armie :cry: ). I mam nadzieje ze oczekiwanie do lisotpada zostanie wynagrodzone super zarabiaszczym bookiem do chaosu.
moja 5 edycyjna armia juz 4 lata odpoczywa :) Ja bym na twoim miejscu juz zaczol lanc szukac :) no chyba ze chcesz czekac do edycji i powrotu do "basic" czyli rawaleri z mlotkami :lol2:

ps. Ja najbardziej sie usmieje jak pieski beda 0-1 w mortalach :)

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Kensiorek pisze:ps. Ja najbardziej sie usmieje jak pieski beda 0-1 w mortalach :)
No to Ci gwarantuje że się nie uśmiejesz bo to niemożliwe;p

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

do listopada duzo czasu ;) chlopaki dadza rade :P

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

To tylko przejsciowe, wiec nie ma co sie zbytnio martwić.

Mnie cieszy jedno stubborna na 12 cali. Mortalami nie ruszam się bez banner of the gods nawet na małe punkty. Jest znakomity na 6 cali, z 12 juz nie bedzie problemu aby objac calutka armie, bo przy 6 wiekszosc armii byla bardzo zbita. Teraz da się rozwinąć flankę bo to łącznie średnica 24 cali :).

Ten banner jednak musi miec jedno - jednostki ktorym moze dawac stubborn, a AL z WD tych jednostek za wiele to nie ma...

Zablokowany