Silkroad

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Silkroad

Post autor: Lunn »

MMORPG w klimatach wschodniego fantasy. Ktoś może w to pogrywa?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

a podasz linka do tego?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Dark Master
Warzywo
Posty: 11
Lokalizacja: Milanówek
Kontakt:

Post autor: Dark Master »

http://www.silkroadonline.net/



ja trochem pogrywam ale ostatnio nie za duzo bo i czasu malo i w WoW'a gram
Obrazek
Obrazek
Obrazek
>>>JUMPDAFUCKUP<<<

Łosiu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Łosiu »

Ja gram w Silkroada. Dopiero zaczalem. 18 lvl, serw Tibet. Zapraszam :D
Nie pamiętam kto : "Jasiu co to jest miscast na 9?"
Jasiuuu: "Twoja stara puszcza się z listonoszem"

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

a pare slow o grze, i czemu wybrac toto a nie ktorys z licznych produktow konkurencji? (;

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

No ja już nie gram. Znudziło mi się koło 17 poziomu.
Generalnie w tej grze chodzi o zabijanie potworków - wybiegasz poza miasto, rżniesz stwory przypominające pokemony, wracasz do miasta, sprzedajesz jakiś chłam znaleziony przy nich, kupujesz sprzęt itd, robisz misje (praktycznie zawsze w stylu "zabij xx stworów aby cośtam" albo "przynies xx czegostam, maja to jakies stwory ktore trzeba zabic". Można sie uczyc czarow, ktore rzucasz podczas walki, jezdzic na koniu (ale walczyc na nim sie nie da, chyba ze cos sie zmienilo) itd. Z poczatku gra sie swietnie, ale w momencie kiedy trzeba zatłuc 10000 stworow zeby awansowac na nastepny level (to nie jest liczba wzieta z nikad, naprawde na wysokich poziomach tyle ich przykladowo trzeba zabic) i to ciagle tak naprawde tymi samymi czarami (niby jest ich sporo, ale oplaca sie rozwijac tylko kilka, bo na inne nie starczy punktow). Broń jest podzielona na kilka kategorii - miecz, szable/tasaki/pałasze i tym podobne, wlocznia, glewia i luk i ulepszenia kazdej z nich. Podobnie z pancerzem, ale tutaj jest to już bardziej złozone i w sumie najwieksza radocha jest z dobierania sobie pancerza :). Gra się fajnie dopóki sie nie znudzi. Ja znudzilem sie szybko, ale polecam sprobowac.
Aha, giera ma bardzo ladna grafike ;)

Łosiu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Łosiu »

Instaleczka zajmuje około 500 MB, ściągać się ściąga szybko/bardzo szybko. Ma dość ładną grafikę, aczkolwiek lepszy od niej jest Lineage 2. Zajebista gra. Polecam :D
Nie pamiętam kto : "Jasiu co to jest miscast na 9?"
Jasiuuu: "Twoja stara puszcza się z listonoszem"

Awatar użytkownika
Greyhawk
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Greyhawk »

Lunn pisze:No ja już nie gram. Znudziło mi się koło 17 poziomu.
true, gra fajna, ale dość monotonna...
Łosiu pisze:Ma dość ładną grafikę, aczkolwiek lepszy od niej jest Lineage 2. Zajebista gra.
zaryzykował bym stwierdzenie, że grafę ma nawet lepszą niż L2, ale jeśli chodzi o poziom *merytoryczny* to nie dorasta mu do pięt ;)

Awatar użytkownika
Wertus
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wertus »

no cóż nudna bo nisko zaszliście :)

od 20 levela wybierasz hmmm "zawód" można być traderem - kupiec jak to kupiec robi karawanki. Hunterem - to taki ochronarz dostaje kase z gildii unterów za przeprowadzone karawanki. Albo thiefem - pozostawiam wyobraźni odbiorcy to czyn się zajmuje bandyta :)

co do "śmieci" z potworów to poza przedmiotami ( zbroje pancerz poty ) lecą inne ny sznurek , kawałek futra , złamany miecz itp. ich NIE NALERZY SPRZEDAWAĆ ale rozbija się na elementy dzięki którym przerabia się tablety ( kolejny rodzaj dropów ) na kamienie służące do podrasowania sprzętu :)

przestałem grać na 44 poziomie na angielskiej wersji ze względu na problemy z logowaniem i na 53 ( chyba ) na werji koreańskiej -> dzieci neostrady zepsuły opinie Polakom na tyle że nikt nie chciał zrobić dróżyny + bariera językowa ( oficjalny język Koreański)

Awatar użytkownika
max1
Chuck Norris
Posty: 661
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max1 »

Ja w to gram!!:D

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Ponoć wczoraj wywalili 30000 botów z serwerów :lol:

ODPOWIEDZ