Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Dźwiedź
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: Dźwiedź »

Kowal niezły, a ten wcześniejszy po prostu pali za mocne ziele :P

Ps. Posiada ktoś regiment hammerów z Gamezonea :?: Jeśli tak i ma możliwość wstawienia tu fotki uszeregowanego oddziału to byłbym wdzięczny za jej umieszczenie...
Zamierzam sobie kiedyś ich zakupić ale nie wiem jak przy ich gabarytach będzie wyglądał klocek (są chyba dosyć szerocy w barach i mają dość dynamiczne pozy)

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

Omg ten pierwszy mi się podoba. Jakiś taki nietypowy i unikatowy. Podstawka też fajna, te roślinki dodają mu głębi. Normalnie się z nim identyfikuje , serio !

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Dźwiedź pisze:Kowal niezły, a ten wcześniejszy po prostu pali za mocne ziele :P

Ps. Posiada ktoś regiment hammerów z Gamezonea :?: Jeśli tak i ma możliwość wstawienia tu fotki uszeregowanego oddziału to byłbym wdzięczny za jej umieszczenie...
Zamierzam sobie kiedyś ich zakupić ale nie wiem jak przy ich gabarytach będzie wyglądał klocek (są chyba dosyć szerocy w barach i mają dość dynamiczne pozy)
Ja mam oddział, z tym że są tam też wojownicy z dwurakami, też Gamezona - nie chciałem mieć dwóch takich samych figurek, więc kupiłem ich i lekko przerobiłem. Są fajni, ale naprawdę cieżko ustawić ich równo w szeregach. No i czempion zajmuje swym młotem miejsce z tyłu, dlatego tam nikt nie stoi :) Tutaj poustawiałem ich już właściwie najciaśniej jak mogłem

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

Heh, no cóż taka uroda tych modeli. Generalnie trzeba pomyśleć jak ten odział ma wyglądać jeszcze podczas przyklejania na podstawki.
Btw. Ten Sztandar to od tych wojowników ?

Dźwiedź
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: Dźwiedź »

W takim razie będzie z tym więcej kombinowania niż myślałem... Podstawki z większymi kamulcami(do podwyższania niektórych modeli) może załatwią sprawę... Ten dowódca mi jednak nie pasuje, a sztandar jest chyba z minersów(piękny model)...

Ps. A jak prezentują się bohaterowie GW w takim klocku? Czy czasem nie wydają się zbyt mali w stosunku do hammersów?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

ja mam taki klocek ale aparat sie zwalił i zdjęc chwilowo nie bedzie... jest w nim trzech zwykłych hammerersów GW (w tym sztandar ale myśle nad kupne drugiego muzyka Gamezona i skonwertowaniem go...)... klocek da sie ułożyc tak, że wszystki podstawki sie stykają elegancko... wystarczyło troche pokombinowac przy sklejaniu, niektorzy stoja korku... jak załatwie aparat to pstrykne fotki.

Bohaterów GW też da sie wcisnąc... trzeba tylko pokombinowac.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Wiadomo że da się ich ustawić bok do boku, ale wtedy muszą stać zawsze w ten sam sposób, czyli muszą mieć jakoś ponumerowane podstawki - inaczej kombinowanie z przyklejaniem ich w jakiś specjalny sposób mija się z celem, bo i tak będą stali raz tak raz siak :)
Sztandar jest od minerów, prawda

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

wole ich ponumerowac i ustawiac ładnie niż żeby mi się w trayu nie mieścili, stali krzywo lub przewracali...
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

ja zawsze numeruję większe regimenty - prezencja to podstawa :cry:
poza tym wbrew pozorom tak się nawet szybciej ustawia
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Nowy Bugman by Aly Morrison :D
Miło, że nowe dwarfy sie pojawiaja raz na jakis czas, nawet limity :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Jaki fajowy... :D Chyba z wymienna raczka stolek/topor... Troche dziwny wyraz twarzy ale poza tym zajefajny... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
maciek_89
Chuck Norris
Posty: 420
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: maciek_89 »

http://allegro.pl/item375725085_josef_b ... ngham.html

Pojawił się na allegro:D Wygląda kozacko. Gdyby nie to że mój studencki budżet został nadszarpnięty to bym licytował:/
A wie może ktoś czy się ich więcej pojawi? :wink:

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Cholera, będę musiał wysupłać na niego kasę chyba, bo mam ambicję zebrać wszystkie Bugmany jakie zostały wydane :)

Awatar użytkownika
maciek_89
Chuck Norris
Posty: 420
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: maciek_89 »

Lunn pisze:Cholera, będę musiał wysupłać na niego kasę chyba, bo mam ambicję zebrać wszystkie Bugmany jakie zostały wydane :)
Lunn ze względu na to że to największy piwosz? :twisted:

Ten taborecik w ręce przy rozbitym kufelku jest dziarski

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

ze względu na to że jest zajebisty sam w sobie :twisted:

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Ja mam starego na sprzedasz już pomalowany

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

eBayji [buyji iijt now]: 20 funtów czyli +- 8o zeta

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

nie ma chyba zboczeńca co by mu ten toporek przykleił jak ma taki fajny taboretson czy zydelson :D

Fallan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105

Post autor: Fallan »

Szkoda, że nie ma na allegro, bo na jebaju jeszcze nie kupowałem i nie wiem czy... a nie, ja i tak nie mam kasy. Tak czy inaczej szkoda, bo figsa wymiata :P

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Witam,
Przegadam to forum już od jakiegoś roku, bo na związanie się na dłużej z Warhammerem jakoś brak czasu. Gram raczej od wielkiego dzwonu :) Tak czy siak, chciałem podrzucić parę fotek. Raczej nie pod ocenę, bo po pierwsze nie czuje się na silach jeszcze aby chwalić się swoimi pracami, a po drugie dlatego ze niżej umieszczony bsb jeszcze nie został oficjalnie ukończony. Milo by było, gdybyście umieścili parę spostrzeżeń/napomnień/pochwal :) Zdjęcia nie są jakoś specjalnie obrobione, ale mam nadzieje, ze wybaczycie. Przechodząc do meritum:

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

Koń jaki jest, każdy widzi. Dodam może jedynie to, ze za metaliki na samej górze sztandaru sam się już zbeształem ;)
Ps. figurka dzielona na części, aby aparat wylapal ostrość.

EDIT: napisalem u gory, ze od jakos roku przegladam forum. Jak sie pozniej okazalo, od roku bez czterech dni ;-) taka ciekawostka.

ODPOWIEDZ