ulubieni przeciwnicy

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Jak ja grałem krasiami , to nie lubiałem tylko imperium i skavenów . Ale tak to wszyscy są do zmasakrowania :D:D

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

imperium i skaveny też ale trzeba farta :) jednak średnio imperium daje wyniki w przedziale 12-8 /10-10/ 8-12 rzadziej 14-6 / 6-14

Skaveny poza prowadzeniem zależą od farta : ile siedzi storm banner , jak wyjdą kopaczki , jak wchodzą czary , jak idą paniki , czy się zbiorą , jaka siła armaty , co rzuci dzwon itp

Z czego pogrubione są najistotniejsze

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

ot ogry ci się przez klocki przebijają a DL nie Shocked w jakim magicznym swiecie ty zyjesz Razz ??
Napisałem że przebijają? :roll: Napisałem tylko że mam obawy z powodu bohaterów mających pierdylion ataków z siłką 7 i oddziały z wieloma atakami z siłą 6 na które są podatne moje klocki :P.Bo jak mi strzelanie nie pójdzie to jest naprawdę ciężko.DL robi ci gówno nawet jak ci strzelanie nie pójdzie.Takie jest moje zdanie i to nie jest magiczny świat :P :roll: :lol2:

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Taraś ale Gogol pisal to do mnie... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
kotil
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: kotil »

Do tej pory nienawidzę WE! Reszta to raz lepiej raz gorzej, wszystko zależy...Najśmieszniej gra mi się ze szczurami. Nie grałem tylko z ogrami, jaszczurami i nowym chaosem.

ODPOWIEDZ