WE 2350 płock

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

czyli wszystko poza bydlakiem da rade z KB sciagnac...
ale zeby nie bylo ja ich nie reklamuje tylko stwierdzam ze bez 2 drzew spokojnie mozna grac i walczyc... ja czesto gram tylko z jednym slotem rara zapelnionym... na nic innego pkt nie starcza...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

bigpasiak pisze:czyli wszystko poza bydlakiem da rade z KB sciagnac...
ale zeby nie bylo ja ich nie reklamuje tylko stwierdzam ze bez 2 drzew spokojnie mozna grac i walczyc... ja czesto gram tylko z jednym slotem rara zapelnionym... na nic innego pkt nie starcza...
ja zawsze gram jako 2gi slot WW teraz tylko ze względu na multum VC trzeba korektę wprowadzić...

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

u mnie czesciej sie orzelek pojawia...
latwiej manewrowac i tanszy jest...
zreszta kazda jednostka ma inne zastosowanie przeciez...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Mój pierwszy turniej na dwóch drzewcach.... z dwóch powodów... na poprzednik turnieju waye słabo mi się sprawdzili....po drugie... mam dwóch fajnych drzewców i jestem ciekaw jak będą wyglądać...
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

2 drzewce + BSB = maska :P

Może i PG, ale skuteczne. Na wampiry kombinacja dość bezpieczna i sprawdzona. Mimo wszystko 2 drzewce wspomagane BSB powinny breakować większość oddziałów bez problemu. :)
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Nie uwierzycie... co mi się dzisiaj przytrafiło... no szok.. szok...w treemka wbiły się coldone a za treemkiem stał generał i bsb... mój ogromny błąd jaki zrobiłem to postawić gienka za treemanem ale nie byłem tego świadomy... bo fatalnych rzutach coldy wygrały jednym cr... rzucam na break... pierwszy raz... 10... drugi raz.... 11... treeman zostaje zjedzony a kolo podbiega jednoczesnie do gienka i bsb... gienkowi zadaje 1 wounda z overruna.... przegrywam jednym cr... rzucam.... 10.....10.... papa gienek ucieka... teraz szarża w plecy 5 WR... nie wiem jakim cudem... ale przegrywam 1 CR !!!!!! zgadnijcie co.... wildzi nie zdaja liderki z przerzutem... tak samo bsb... coldy jada w bsb który zostaje zjedzony... i koniec... co prawda przed tym wydarzeniem miałem 3x IFKI na 3 kościach... więc statystyki... xD
Oczywiście bitwy nie przegrałem.. bo pozjadałem prawie wszystko... ale tego wydarzenia nigdy nie zapomne...pełen hardcore...
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Drakar Dociekliwy
Mudżahedin
Posty: 342
Lokalizacja: Poznań/Włocławek

Post autor: Drakar Dociekliwy »

Ja slyszalem ze byl remis, a nie wygrales. chyba ze chodzi ci o pierwszy pojedynek. Nostro to jest gra losowa wiec wszystko moze sie zdarzyc :P
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Ej Demony maja osobne forum xD, nie wiesz co przeżyłem....
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Nom pierwsza bitwe poddałem jak padł mi gienek z Coldami, ale w drugiej los się do mnie uśmiechnął i zjadłem mu drzewca, gienia i BSB xD. W 4 rundzie był remis gdyż musieliśmy kończyć bo Nostro na autobus leciał. Znowu miałem farta bo na 4 Ld zdałem xD i mój nieśmiertelny gienek + sztandar stali i stali xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Nostro a przypadkiem niemozna robić tylko jednego owenrana w jednej turze? czy to było przez dwie?nawet jeżeli zagonili drzewca to niemogli w tej samej turze walczyć z następnym oddziałem chyba że już ktoś inny tam był...ja tu niewidzę przegranej tylko wała...

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Było tak... coldy zaszarżowały na drzewca, i mu wtłukły coś... za drzewem stali gienio i bsb nie tknięci... no i wtłukli mu chyba 2 woundy albo coś takiego nie wiem naprawde, drzewiec też coś utłókł... chyba jednego wounda czy 2 woundy wpouścił coldom, no i po rozpatrzeniu walki drzewiec przegrywa jednym cr i nie zdaje breaka.. ucieka a oni go gonią... no i wbijaja sie w gienia i bsb, i teraz moja tura....deklaracja szarży wildami w tyłek coldom, ruch strzelanie no i walka... i teraz on z racji overruna uderza pierwszy w gienia swoim gieniem i go zabija bo to spellsinger... następnie ja wykonuje moją szarże od tyłu i nic nie ubijam, po rozpatrywaniu walki przegrywam 1cr... no i uciekam i wildami i bsb... coldy tzn już sam gieniek przejeżdza po bsb i sie zatryzmuje a wildzi uciekaja w drugą strone...i tak to było dokładnie...
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

wildzi biją pierwsi potem coldy i reszta...ale mam już ogólny zarys...miej nadzieję ze wyczerpałeś passę wysokich liderek 8)

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

no NAPEWNO wyczerpałem passe... inaczje to wywalam bsbka i jade na hardcore i wszystko zdaje za pierwszym razem xD
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Nostro pisze:no NAPEWNO wyczerpałem passe... inaczje to wywalam bsbka i jade na hardcore i wszystko zdaje za pierwszym razem xD
Ty się martw żeby niemieć w Płocku liderek dużych a BSB to BSB i jego niemieszajmy do tego... :roll:

ODPOWIEDZ