Kochamy zielonych

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
wolf_rider
Warzywo
Posty: 12

Kochamy zielonych

Post autor: wolf_rider »

Chciałbym się zapytać dlaczego uwielbiacie O&G.
Dla mnie są oni po prostu komiczni. Mamy się tłuc z przeciwnikiem a one się kłucą i ze sobą się nawalają.Uwiellbiam ich za ten ich klimacik i fajne figsy. :) aha jeśli temat istniejie proszę go usunąć:D

Awatar użytkownika
Galatolol
Warzywo
Posty: 17
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Galatolol »

Właśnie za to lubię Warhammer - z jednej strony poważne elfy, z drugiej machiny typu gleba-łaaaa!-gleba i ogry zapychające lufy armat gnoblarami :)

Awatar użytkownika
Holgin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136

Post autor: Holgin »

dlaczego? jak w pierwszym poście, za klimat, śmiechowość (fanatycy takie numery odwalają że... ;) ), różnorodność, fajne modele i ogólnie za całokształt :P

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Za nieprzewidywalność :D .
Jest wtedy ciekawsza gra, kiedy ciekawi nas np. to w który klocek wleci teraz fanol, czy w mój czy przeciwnika :wink: .

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

ja tez za ten fluuf orkowy :D i czasem fajnie sobie zwizualizowac wyglad np. czarow na polu bitwy :D zielone piastki bijace po mordach wrogi odzdzial :D wielka zielona stopa deptajace wroga chalastre albo pokryta browakami zielona reka lapiaca nie ogarnietych wrogow :D albo goblin ze skrzydlami lwystrzelony prosto w kawalerie ,ktory przy ladowaniu zrywa ich z koni :D

Awatar użytkownika
Nerull
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nerull »

bo są zielone... o wyborze zadecydował hooper jadący gołym zadem naprzód na squigusiu
Obrazek

Demestenes
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: Demestenes »

Za WAAAGH!

http://youtube.com/watch?v=TGDSN0nLqd0&feature=related

I całym klimatem z nimi związanym.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

nie ten system troszkę jeśli o film chodzi

Demestenes
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: Demestenes »

Nie o system tu chodzi Lunnie, ale o profil orczej armii, którą ja preferuję, co akurat ten filmik ukazuje.

ODPOWIEDZ